Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dakle, kad god u pomracenju uma stavim na tiket vise ili manje gemova, igrajte slobodno suprotno! Ne moze da omane! :frust:I, naravno, odigrali su uredno 21 gem. E Marfi, Marfi... :D

Edited by Nesh
Link to comment

Ništa. Samo Djoković na gemove od naših. Ponekad Ana.Ovo je drugi vezani turnir, da Tipsa gubi u prvoj rundi.Ono protiv Ljodre i mogu da oprostim, ovo danas je nedopustivo.

Link to comment

Rubin - Atletico M. 1x @1,52Genk - Stuttgart / Stuttgart ide dalje @1,75Metalist - Newcastle 1 @1,95Lazio - Borusia x2 @1,88Lazio - Borusia GG @1,80Hannover - Anji 3+ @1,75Hannover - Anji GG @1,67Steaua - Ajax 3+ @1,86Olympiakos - Levante 1 @1,80Fenrbahce - Bate 1 @1,55Lyon - Tottenham GG @1,75

Link to comment
Rubin - Atletico M. 1x @1,52Genk - Stuttgart / Stuttgart ide dalje @1,75Metalist - Newcastle 1 @1,95Lazio - Borusia x2 @1,88Lazio - Borusia GG @1,80Hannover - Anji 3+ @1,75Hannover - Anji GG @1,67Steaua - Ajax 3+ @1,86Olympiakos - Levante 1 @1,80Fenrbahce - Bate 1 @1,55Lyon - Tottenham GG @1,75
-4280Posle jednog odličnog dobitničkog niza, ušao sam u jako lošu seriju, a sve je počelo od kada sam krenuo da redovno upisujem svoje opklade ovde, tako da iz čistog sujeverja razmišljam da se odjavim na neko vreme. Edited by radar
Link to comment

Ja sam kod sebe primetio jednu jako losu naviku, kad je u pitanju live kladjenje. Konkretan primer je Tipsarevic danas, skontacete o cemu se radi.Sedim opusteno i gledam prvi set dok sam bio na poslu, i na 4:4 kucam da ce uzeti brejk u 9. gemu za 200din, kvota 3. Cisto da se proba, obicno ti jaci igraci uzimaju brejkove na kraju seta i tako rutinski zavrsavaju sa 6:4 ili 7:5. Imao je brejk loptu ali ispusio, ok. Posle rutinski uzeo svoj gem, kao i sve dotadasnje, i roknem jos 200 na brejk u 11. gemu, ista kvota. Tu je imao 3-4 brejk lopte ali poduvao. Onda sam ga igrao za 300 da ce uzeti set pri rezultatu 2:4 u tajbrejku za Tursunova, kvota bila 2.70 ali je i to izduvao. Minus 700din, ne zvuci strasno ali to je sve bilo za 10ak minuta. Onda mu ovaj uzme brejk u prvom gemu drugog seta i ja opusteno rokam 500 na Tipsu da ce uzeti mec, kvota jadnih 2.70. Izduvao sam tu 1200 totalno bezveze, prateci igraca kojem nista polazilo od ruke. Generalno mi se to jako cesto desava u tenisu i basketu, da se tvrdoglavo uhvatim nekog igraca/tima i pratim ih do besvesti, sto nekad zna da se isplati ali nekad i donese sasvim dobar minus i pizdim zbog te svoje osobine.Kasnije sam odigrao 500 na Del Potra uzivo po 2.30 (jedva doslo) + PAO dvojku protiv Zalgirisa po 2.35 i zavrsio u plusu, ali uspeo sam da nekako previdim odlicnu kvotu na Unikahu kojoj je gorelo i koja je relativno lako pobedila, uz malo muke na kraju.

Link to comment

E jbg, i ja juce povatao sve cetiri el kosarke, i liverpool 1-1, ali zagadih taj tiket nekim metaljistima i dnjiproima :isuse:

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Detroit i nije morao da primi taj gol 35 sekundi pre kraja. Golovi došli perfektno.Bolje pogodih ove koje igrah za manji ulog.Danas:Grupa ADenver dop>198.5San Antonio doh2(+0.5)Pittsburgh w1Indiana w1(NBA)Wawrinka fixAlmagro fixGrupa BHouston h2(+2.5)Oklahoma dop>200.5Bilbao 2+O' Higgins 2+A. Italiano 2+Tsonga fixDel Potro fixErrani fixKvitova fixSmanjih razliku uplate danas, izmedju grupe A i B.Denver over, kao i obično. NBA, NHL fikseve na osnovu tradicije. Vidim da mi i trenutna forma ide na ruku. Oklahomu nisam mogao da igram na ovoliki hendikep, iako su vezali tri poraza, zato i poeni.Bilo je dosta iznenadjenja, na ovonedeljnim teniskim turnirima, pa bi mogao jedan realan dan da uleti.Errani-Vinci egal meč, ali me nešto vuče da igram na prvu.Kvitovu obično mašim. Ako se to i danas desi, ide na crnu listu. Juče dobila Radwansku. Pre toga gubi od Mladenović.Muškarci bi trebali biti legitimni fiksevi.

Link to comment

Del Potro - Simon 2:0 u setovima 1.75Efes - CSKA H1 +3.5 1.87Berdih - Janovic vise od 21.5 1.60 (bilo 22.5 ali sam spustio jer mi se javlja 7:6 6:3 za ljigavog Ceha)kvota 5.24, ulog 500

Link to comment

Crni Moco amateru, prijatelji smo na fezbuku i javi se kad ti nekad bude trebao savet pa da uzmes i ti malo para.Kod Del Potra sam pojeo govno jer sam se lomio da li manje od 22.5 gema ili 2:0, a on peder kao imao neku povredu i puko. Za veceras odigrano ovo:Hornetsi - Dalas 2 1.85Finiks - Boston 2 1.71Cikago - San Hoze 1X 1.36 (mada je red da i oni nekad izgube u regularnom ali ajde)Pitsburg - Florida 1X 1.21Vavrinka - Ramos Vinolas 1 1.35Ulog 500, dobitak 3500.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...