Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gde je najveca kvota na Kvitovu? Kod mene 13.85, to mi je bas jezivo mnogo i svakako cu igrali ali jos bolje ako negde ima jace.

Link to comment

@eurosong kladioci

2,87 kvota na nas da ćemo biti najbolji na balkanu (protivu Slovenije, Grčke, Albanije, Rumunije i Montenegra). Mi smo inače jaki™, a još ako je popularna pesma, ovo mi deluje kao dobra kvota ?

Link to comment

Iako sam se nadao kvoti blizu 2,00, prosto ne vidim drugog pobednika RG osim Novaka, bez obzira što će verovatno morati da pobedi Rafu, Marija i Federera u nizu.

 

Đoković @1,83

Link to comment

Gde je to 1.83? Igrao bih mozda to za 100e i pokrio po 10 sa Federerom i Nisikorijem, eto 63e ako Novak osvoji a trebao bi stvarno.

Link to comment

Ja ga imam na bet365 @1,83, a vidim da je isto i na William Hill. Na bet-at-home je 1,80, a ide i preko 1,90 na primer na Paddy Power, ali tamo nemam nalog.

Link to comment

Raspisah Peruance San Martin - Leon golove ukupno i golove domaćin. Jedno 10tak tiketa.. Bas preterali sa kvotama na golove, pa stavih sve što sam imao na račun, a to nije bilo mnogo, jbga, da sam ranije video više bih stavio.

Link to comment

Iako sam se nadao kvoti blizu 2,00, prosto ne vidim drugog pobednika RG osim Novaka, bez obzira što će verovatno morati da pobedi Rafu, Marija i Federera u nizu.

 

Đoković @1,83

Radar i Zli Gli ko je po vašem misljenju favorit kod žena na koga se valja kladiti. Moje favoritkinje su Sarapova i Kvitova.

Link to comment

Kod zena moze svasta da se desi, ali ipak verujem da ce osvojiti neka od prve 4 favoritkinje, dakle Williams, Sharapova, Halep, Kvitova. Ipak, ne smem da stavim pare na to. Zene cu igrati mec po mec.

Link to comment

Ja cu kod zena odigrati samo Kvitovu i Azarenku po hiljadu i mirno pratiti, kvote su mi 10 i 13.85 pa bih imao skoro sigurnu lovu ako neka dodje u finale. Sarapova i Serena su uvek tu negde ali nisu mi toliko iznad ostalih da bi kvote bile tako male, ipak je to zenski tenis.

 

Inace, u 11 ima jedan potencijalno jako zanimljiv mec, Daniel Cox - Lorenzo Frigerio. Dvojka na zabara 4.15 a juce je vec izbacio jednog velikog favorita i to prilicno lako u oba seta pa svakako nije ni danas bez sansi. Mislim da cu roknuti hiljadarku i pratiti uzivo sta se desava pa da pojacam ili kontriram.

Link to comment

Meni prosla Eva Zagorac uzivo prvi set protiv uvek neugodne Silvije Njiric pa sad dosta mirnije pratim zabara, koji se trenutno opet raspada na svoj servis nakon sto je napravio ribrejk. Ne svidja mi se kako je krenulo, mislio sam da ce drzati svoj servis lakse, makar u prvom setu, a ono gubi 2:3 uz vec dva izgubljena servisa. Izgleda da mu nije dan ali videcemo, mozda vaskrsne :D

Link to comment

Ne da je vasksrnuo nego uzeo set jos jednim brejkom 6:4 i sad opet prvi servira. Sad moze da se brani i uzme neki siguran dinar, da se pojaca i drugi set ili da se pusti pa sta bude. Ja cu da pojacam i drugi jer sam svakako na nuli u najgorem slucaju a mislim da je protivnik u kanalu sad :D

Link to comment

MLB 2/4, prosao i prateci MLB tiket. Yankeesi su gubili 0-7 i 5-10, te se nisam ni nadao previse, mada su dosli do 9-10, u bottomu 9. ininga. Pineda razocarao. Felix izdominirao i u Torontu. Malo je falilo da Rodney ponovo ne uspe da zatvori. Srecom te je Seattle imao 3 poena prednosti. Dodgersi odigrase ocekivano tvrd mec, koji je resen HR u 8. iningu. Lester odlican. Cubsi poveli 4-2, u 10. iningu, ali Rondon pusta 2-run HR, najboljem udaracu domacina,  na 2 auta, da bi gosti bili porazeni u 13. iningu, smor. Nije mi jasno kako neko ne moze da sacuva 2 poena prednosti, jedan pa i da razumem. Placen si da odigras taj jedan ining kako treba i napadnes jedinog protivnickog igraca, koji ume da udari. Ako je za utehu, prosao je prateci MLB tiket. Bio bih zadovoljan, da je prosao jos jedan singl, ovako se samo pokrih, no da se ne bunim, ova nedelja je sasvim pristojna. 

 

 

Fudbal

 

Bayern-Mainz 2+

Dortmund-Werder 2+

Barcelona-La Coruna 2+

Real Madrid-Getafe 3+

 

Kvota 1.50.

U vecini liga se sezona privodi kraju, te ispratih to, jednim opreznim tiketom(bar kada je o kvoti rec).

 

 

MLB

 

Pittsburgh-NY Mets <6.5 (Burnett-Harvey)

 

Atlanta-Milwaukee 1 (Miller-Fiers)

 

Chicago White Sox-Minnesota 1 (Sale-May)

 

Kvote, 1.80, 1.80, 1.50.

Burnett je 5-9, 4.18 ERA, protiv Metsa. U sezoni, 3-1, 1.38 ERA. Harvey, 0-0, 2.57 ERA, protiv Piratesa. Do sada, 5-1, 1.98 ERA. Burnett kod kuce, 1-1, 1.83 ERA; dnevni termin, 1-0, 1.46 ERA. Harvey na gostovanjima, 2-1, 1.63 ERA; po danu, 3-0, 2.61 ERA. Veceras imamo duel picera, koji se nalaze u odlicnoj formi i cesto imaju slabu podrsku. Burnett jos uvek nije pustio preko 2 runa, ove sezone. Harvey je imao 5 vezanih pobeda, a onda se nasao u seriji od 3 starta bez trijumfa(poraz i dva meca bez odluke). Na 3 pomenuta starta, njegova ekipa je postigla, 4 poena ukupno. Pittsburgh godinama kuburi sa napadom, dok Metsi i dalje imaju problema sa povredjenim igracima, pa napad cesto utihne. Picerski duel u najavi, odigrah under.

Miller, 5-0, 2.20 ERA, protiv Brewersa. Krenuo sa, 5-1, 1.33 ERA. Fiers nije nastupao protiv Atlante. Za sada, 1-4, 4.75 ERA. Ucinak Millera na Turner Fieldu, 2-1, 1.29 ERA; dan, 2-0, 1.20 ERA. Fiers u gostima, 1-1, 2.60 ERA, dnevni mecevi, 1-2, 3.92 ERA. Skor u seriji 1-1. Prvo je Atlanta pocistila goste(10-1), a onda je Milwaukee nocas dobio 11-0. Obe ekipe bolje udaraju, protiv desnorukih picera. Miller je bio jedan aut od no-hittera, na Marlins Parku, no nije ga posluzila sreca. Bravesi imaju startera koji je u boljoj formi, te sam ih ispratio danas.

Sale, 7-2, 3.28 ERA, protiv Twinsa. Dosadasnji deo sezone, 3-1, 4.36 ERA. May, 3-0, 4.32 ERA, protiv White Soxa. Ukupno, 2-3, 5.15 ERA. Sale je 1-0, 3.09, na svom stadionu; po danu, 2-0, 2.25 ERA. May na gostovanjima, 0-1, 9.82 ERA; dnevni nastupi, 1-2, 6.14 ERA. Sale je vec imao dva starta protiv Minnesote u ovoj sezoni. Kod kuce ih je lagano iskontrolisao, uz jedan pusten run, dok je u gostima "nalupan", uz cak 8 njemu pripisanih runova(verovatno najlosiji start karijere). Nakon toga je vratio formu, te vezao dva odlicna starta. May dosta losije baca, kada je van Target Fielda. Jos uvek nije bacao duze od 4 ininga, u gostima. Ocekujem da ce Sale zeleti da se revansira Twinsima, za blamazu od 30. aprila; tradicionalno je dosta bolji pred svojom publikom.

 

Prateci tiket, Washington 1, Detroit 1, Cleveland 1, LA Angels 2. Kvota 7.77.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...