Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Najverovatnije cu staviti jednu crvenu da Fed osvaja RG. Vidim da je u max betu kvota 20, a verovatno moze i nesto veca negde da se nadje. Sa ovakvim zrebom finale je realnost. Mada i ako stigne do finala a tamo mu protivnik bude neko ko se ne preziva Djokovic, bila bi fina kvota za branjenje

Link to comment

U Meridianu ti je Federer 25.00.

 

:thumbsup:

 

stvarno mi nije jasno u kom univerzumu Nishikori, moze biti veci favorit od Federera. Odlican je Dzapanezer, ali valjda se zna da je klasa vecna. A i trenutno je Fed bolji igrac.

 

Cenim da ce Murray da pokupi kajmak u polufinalu.

Link to comment

Sinoć sam lepo uhvatio Detroit, Atlantu i Hjuston h2, odlične pare. Na jednom sam singlirao under na GS-HOU a na tiketu sam imao pad na Oklend mrtvi gde Bili Burns ima triple prvi at bat i drugi at bat dobije fly ball i mrtav ladan odluči da ne trči, mrtav ladan, ovi čak ni nisu planirali da bacaju na home plate, prosto neverovatno, tviter bio u neverici. Naravno tu je magarac i ostao na toj trećoj i Oklend šatautovan na kraju.   Danas hteo da vežem Atl košarku i Vašington i LAD, odustao od toga kad sam video 1,3 nemoj da se zajebavamo. Iskombinovaću nešto sa Atlantom, LAD, Milsapom i Tigom.. Tig je uzeo 24 šuta u prvoj utakmici. Nek uzme 18 danas, nek pogodi 7 dolazi over na 16,5. Milsap je uzeo 11, imao 3 od 11 a došao opet do 11p, i njega na 16,5 pa nek ide život. 

Link to comment

1,30 kvota na bejzbol, e sad sam sve video....

 

Obicno se ovako nesto vidja, samo nakon All-Star pauze. Ma koliko da je starter dobar, to je poziv na propast u najavi. Ima negde i 1.35, no ja ne igram u singlu ispod 1.4, a hendikepe igram samo na autsajdere(run line), tako da je ovo definitivno bio no bet. Baca Scherzer, pa su i poeni teski za procenu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Obicno se ovako nesto vidja, samo nakon All-Star pauze. Ma koliko da je starter dobar, to je poziv na propast u najavi. Ima negde i 1.35, no ja ne igram u singlu ispod 1.4, a hendikepe igram samo na autsajdere(run line), tako da je ovo definitivno bio no bet. Baca Scherzer, pa su i poeni teski za procenu.

 

Ruku na srce video sam ovako nešto slično pred plejof kada neko juri doigravanje ili tako neka varijanta, ali u ovom delu sezone, ovo je užas

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...