Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Na Evroviziji sam cesto uzimao lepe pare, al sad nisam ni pogledao ponudu :(

Imas finale u subotu.

 

Ja prosle godine uzeo pare na pobedu Koncite. Ovo sad sam vise onako nasumice neke jace kvote odigrao. Dodao Portugal da prolazi @12.

Link to comment

Dabl @1,82

Gasparyan 2-0

Vinci

 

 

Thiem-Gulbis over 21,5 @1,65

 

Dabrowski @1,65

 

 

Trebl @1,59

CSKA

Fener

Venezia

2/2=-0,59  :thumbdown:

Link to comment

Imas finale u subotu.

 

Ja prosle godine uzeo pare na pobedu Koncite. Ovo sad sam vise onako nasumice neke jace kvote odigrao. Dodao Portugal da prolazi @12.

Gde ima? U Meridianu ne vidim.. a ja sam igrao samo male kvote do 1.4 najvise. Bilo je nesto tipa plasman u 10, plasman u 3 i sl. Favoriti mi nisu nikad omanuli.

Link to comment

A najvise sam ovajdio na pobedi Serifovicke. Glupi Meridian dao neki specijal da ako igras da ona pobedjuje, a desi se na zavrsi na drugom ili trecem mestu onda je kvota 1. Buduci da je bila prvi favorit glavu sam mogao da stavim da nema sansi da nece zavrsiti medju prva tri pa sam trpao ko lud, prvo na kvotu 5, pa kad je pala na 4 onda jos... brzo je pala na samo 2, Trpali svi. Isao sam All in :D Mislim da sam nekih bar 20K tada stavio i odvalio ih.

Link to comment

Imaju Meridian i Millennium, mozda jos neko, no to vec ne bih znao. U Meridianu je dosta sira ponuda; potonji imaju samo pogadjanje pobednika.

Link to comment

MLB 3/4. Tigersi ispustise 5-0, no dobise u 11. iningu. Bumgarner iskontrolisao nekompletne Dodgerse, cak je i HR udario. Teheran je bacao odlicno i bilo je samo pitanje vremena, kada ce udaraci Atlante resiti mec. Kod Cubsa sam imao dilemu over ili fix i naravno odabrah pogresno. Ocekivao sam da ce gosti dati neki poen vise. Kombo je pao na Cubsima, no ne bih se bunio, da svakog dana pogadjam 3 od 4 odigrana para. Prateci tiket je takodje bio kratak(predug), za jedan par. Shoemaker jos uvek nije nasao formu, te se nije lepo proveo u Torontu. Nastavljen je pozitivan trend, fino.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Texas 1 (Pineda-Lewis)

 

Toronto-Seattle 2 (Estrada-Felix Hernandez)

 

Arizona-Chicago Cubs 2 (Collmenter-Lester)

 

LA Dodgers-San Diego 1 (Greinke-Cashner)

 

Kvote, 1.50, 1.60, 1.75, 1.55.

Pineda je 0-2, 4.74 ERA, protiv Texasa. U sezoni, 5-1, 3.31 ERA. Lewis, 1-3, 5.28 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 3-2, 3.06 ERA. Serija bez poraza Pinede, prekinuta je protiv Kansasa, kada je pustio 5 runova. Kod kuce je 2-0, 2.05 ERA; vecernji mecevi, 3-1, 3.51 ERA. Lewis u gostima, 2-2, 2.55 ERA; nocu, 3-2, 2.74 ERA. Rangersi su dobili seriju u Bostonu, te ocekujem da budu malo opusteniji, bar na otvaranju serije. Yankeesi su ponovo vezali par poraza(3), ofanzivna produkcija je u padu i ovaj start Pinede je dobra prilika, za povratak momentuma. Udaraci Texasa su nesto losiji, protiv desnorukih picera(D-.223, L-.255). Texas je 4-12, na poslednjih 16 medjusobnih duela u New Yorku. Yankeesi su imali 9 vezanih meceva u gostima, zavrsili turneju sa 2-7 i gladni su pobeda, u borbi za vrh najneugodnije divizije.

Estrada nije nastupao protiv Marinersa. Za sada, 1-2, 3.55 ERA. Hernandez, 5-6, 4.80 ERA, protiv Toronta. Dosadasnji deo sezone, 6-1, 2.30 ERA. Estrada kod kuce, 0-1, 3.60 ERA; vecernji termin, 1-2, 3.74 ERA. Felix na gostovanjima, 2-0, 2.89 ERA; nocu, 4-1, 2.02 ERA. Estrada solidan kao starter. Hernandez je porazen na proslom startu i sada mogu ponovo igrati na njega(bio je dobar i protiv Bostona, ali je podrska napada izostala). Obe ekipe su losije protiv desnjaka, mada je ta razlika veca kod domaceg tima(D-.237, L-.309). Toronto je 3-7, na poslednjih 10, Seattle 5-5. Stadion u Torontu bi trebao odgovarati Cruzu i drustvu, mada su Blue Jaysi neugodan domacin.

Collmenter, 1-0, 1.27 ERA, protiv Cubsa. Krenuo sa, 3-5, 5.36 ERA. Lester, 1-0, 6.35 ERA, protiv Diamondbacksa. Do sada, 4-2, 3.70 ERA. Collmenter je 1-4, 6.84 ERA, na Chase Fieldu. Kasni termin, 2-3, 4.97 ERA. Lester, 1-0, 2.77 ERA, u gostima. Uvece, 2-1, 4.91 ERA. Arizona je 5-5, 10 meceva unazad. Imaju 4 uzastopne pobede, mada su ocistili Marlinse koji se "raspadaju" trenutno, pa to i nije neko merilo. Cubsi 8-2, u istom intervalu. Rotacija je sve bolja, a ranijih sezona katastrofalni bullpen, nije tako los. Iza Lestera, uz dobar lineup koji imaju, Cubsi bi trebali doci do jos jedne pobede.

Greinke je 5-0, 1.58 ERA, protiv Padresa. Sezona, 5-1, 1.52 ERA. Cashner, 1-4, 2.22 ERA sa Dodgersima. Ove godine, 1-7, 3.24 ERA. Greinke kod kuce, 2-1, 2.56 ERA; vecernji mecevi 4-1, 1.75 ERA. Cashner na gostovanjima, 1-3, 4.12 ERA; uvece, 0-5, 4.20 ERA. Lineup Padresa je nesto losiji, protiv desnjaka(D-.240, L-.261). Dodgersi i dalje imaju problema sa povredama, te je kriza bila neminovna. Nije ni napad San Diega, u formi sa starta sezone, no ofanziva Dodgersa je "klinicki mrtva". Dali su samo 2 poena, na prethodnih 5 meceva; 3 meca unazad, bukvalno nista. Malo opravdanje im je sto su igrali protiv Giantsa, ciji piceri su u vrhunskoj formi, ali su svejedno odigrali uzasno. Greinke uvek baca odlicno protiv Padresa, dok Cashnera prati slaba podrska, iz meca u mec. Neko ce reci da se treba dati run za pobedu i to je tacno, no na osnovu trenutnog trenda, napad Dodgersa mora proraditi, nakon krize od 5 meceva. Greinke nece pustiti previse poena.

 

Prateci tiket, Washington 1, Baltimore >7.5, Tampa 1, San Francisco >9.5. Kvota 7.33.

 

 

Ispratih na fudbalu zavrsna kola u par jacih liga, jednim egzibicionim tiketom, Bologna P/K1, Cittadella w1, Spezia w1, Ternana P/K1, Ajaccio 2+, Angers 2+, Clermont 2+, Creteil 2+, Le Havre 2+, Niort 2+, Troyes 2+. Kvota 12.30.

 

RG kvalifikacije razocarale, mada nisam ni ocekivao previse, videcemo danas. Aha, vidim da je Falla pred porazom, nista novo. -_-

Edited by Miljenko
Link to comment

Gde ima? U Meridianu ne vidim.. a ja sam igrao samo male kvote do 1.4 najvise. Bilo je nesto tipa plasman u 10, plasman u 3 i sl. Favoriti mi nisu nikad omanuli.

 

Imas u Meridianu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...