Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ma cileanci su zakon.... ove godine. neverovatno je kako se fudbal menja, secam se da su se brazilci (u drzavnim ligama) ubijali od golova, sada - mrka kapa. norvezani su dve godine igrali mutavo, ove godine opet sabijaju.

 

nista, cileanci su zavrsili, austrijanci, svajcarci (koji su me potopili ovaj vikend) i belgijanci su pri kraju. mozda jedna pauza od mesec dana nije na odmet.

Link to comment

Meni bila super nedelja, bez obzira sto sam juce puko 50e na Oly i Kliperse raspale.

 

Sad trazim par koji da ukombinujem sa Madison Keys koja pocinje u 11, da odigram neki dubl. Za sad sam najblizi da to bude vise od 21.5 na Kveri - Bemelmans, nece tu biti puno brejkova a lako moze otici u 3 seta. Ima bas lepih parova danas, samo treba dobro odabrati.

Link to comment

Dabl @1,63

Querrey

Bellucci

 

Za one koji jure veće kvote, mislim da su dobar izbor Youzhny @1,90 i Lučić-Baroni @2,70.

Južnji je bolji i iskusniji igrač i očekujem da dobije danas (verovatno ću i odigrati na njega), a Lučić-Baroni igra protiv Govortsove koja bi trebalo da igra kvalifikacije za RG koje počinju sutra, a ona na rasporedu može biti najkasnije prekosutra. Govortsova ima tri opcije: 1. da tankuje danas i izgubi od Lučićeve; 2. da pobedi Lučićevu i da preda naredno kolo; 3. da pobedi Lučićevu i da nastavi turnir u Strazburu, to jest da odustane od kvalifikacija za RG. Mislim da je najrealnija opcija 1, jer je u svim ostalim slučajevima po WTA pravilima čekaju penali. Čekam da objave raspored kvalifikacija za RG (sajt se trenutno apdejtuje), pa da odlučim šta ću, ali u svakom slučaju treba obratiti pažnju na ovaj meč.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/4, hokej+tenis 1/1, prosla i 3 kvota na tenisu(5 parova). Moji nekako dodjose 2+. Ronaldo ocekivano popravio golgeterski ucinak. Atletico odigrao klasican defanzivan mec; nisu se pretrgli od pokusaja u napadu, ni nakon primljenog gola, dok je Barsa pretezno drzala loptu. Catolica odigrala jos jedan lagan 3+ mec(1-3). Constanzo ih je spasao od ubedljivijeg poraza. Ove nedelje sam igrao cesto MLB meceve, sa vecim kvotama(preko 1.70) i tu je izlaznost naravno manja. McHugh iskontrolisao Toronto, uz dosta problema, te su gosti pocisceni. Oakland je nastavio katastrofalnu seriju. Realizacija u RISP situacijama, kriminalna; cak je i Kazmir zakazao sinoc. Washington je zapoceo novu over seriju. Strasburg solidan, udaraci odlicni. Na Dodger Stadiumu, neocekivano tvrd mec. Samo 1 run, te mi ni menjanje granice ne bi pomoglo. Novak lako priveo mec kraju. Raspucana Canada ponovo donela novac. Prosao je i teniski tiket sa 5 favorita; ne tako cesta pojava, u poslednje vreme. Mali plus, na nivou dana. Sa 5/7 bih bio prilicno zadovoljan, ovako, meh.

 

 

Fudbal

 

Fiorentina-Parma 2+

Napoli-Cesena 3+

 

Kvota 1.58.

Fiorentina i Napoli, igraju protiv "prezaljenih" ekipa, te probah golove. Napoli je nesto bolji u ofanzivi, pa njih stavih na 3+.

 

 

MLB

 

Detroit-Milwaukee 1 (Lobstein-Fiers)

 

Miami-Arizona 1 (Haren-Rubby De La Rosa)

 

NY Mets-St. Louis 1 (Harvey-Lackey)

 

Kvote, 1.70, 1.80, 1.70.

Lobstein nema nastupa, protiv Brewersa. U sezoni, 3-3, 4.33 ERA. Fiers takodje bez iskustva sa Tigersima. Pocetak sezone, 1-4, 5.00 ERA. Lobstein se ne moze pohvaliti nekom statistikom kod kuce, 1-2, 5.87 ERA. U prilog mu ide, sto gostujuci udaraci, udaraju veoma lose, protiv levorukih picera(.192). Fiers dobar na gostovanjima, 1-1, 2.31 ERA, ali prilicno los, na vecernjim mecevima, 0-2, 6.46 ERA. Detroit je dobio seriju protiv Cardinalsa, uprkos porazu u zavrsnom mecu(1-2). Imaju solidnih 6-4, na poslednjih 10 meceva. Milwaukee igra nesto bolje(4-6, 10 meceva unazad), no to i dalje nije dovoljno dobro. Napad tesko produkuje poene i ako uzmemo u obzir, da lose udaraju protiv levaka, to ce se tesko promeniti veceras. Cabrera je ponovo u odlicnoj formi, te ocekujem pobedu Detroita, uprkos kasno odigranom mecu sinoc. Da su i nocas zabelezili pobedu, preskocio bih ovaj par, no ovako nece biti previse opusteni.

Haren, 6-2, 3.42 ERA, protiv Arizone. Do sada, 4-2, 3.70 ERA. Rubby De La Rosa, 1-0, 4.50 ERA, protiv Marlinsa. Dosadasnji deo sezone, 4-2, 4.50 ERA.  Haren odlicno baca na Marlins Parku, 2-0, 1.59 ERA, mada su mu nocni mecevi malo losiji, 1-2, 5.01 ERA. De La Rosa slab u gostima, 1-2, 5.60 ERA, dok na vecernjim mecevima belezi pobede, uz dosta pustenih poena, 4-2, 4.50 ERA. Miami ima 3 vezana poraza, gosti 4. Obe ekipe su 3-7, na prethodnih 10. Marlinsi su pocisceni od Atlante, kod kuce, ovog vikenda, te ce sigurno pokusati da se oduze navijacima. Nadam se njihovom boljem izdanju, iza do sada sigurnog Harena. Stanton polako nalazi formu, no to za sada ne pomaze ekipi.

Harvey, 0-2, 3.00 ERA, protiv Cardinalsa. Za sada, 5-1, 2.31 ERA. Lackey, 1-0, 2.70 ERA, protiv Metsa. Ove sezone, 2-2, 3.22 ERA. Harvey je 3-0, 3.32 ERA, na Citi Fieldu, uz 2.08 ERA, na nocnim mecevima. Lackey je 0-1, 5.82 ERA na gostovanjima, te 0-2, 5.25 ERA, na vecernjim mecevima. Metsi su prekinuli los niz i vezali 2 trijumfa. St. Louis ima problema u ofanzivi, sto se odmah odrazilo i na broj pobeda, 5-5 na prethodnih 10 meceva. Ovo vise dodje kao spot bet. Cardinalsi su igrali prime time mec, ostvarili utesnu pobedu, te ocekujem da udju malo opustenije u danasnji duel. U obzir treba uzeti i put do New Yorka, bez vremena za odmor. Harvey na moundu navodi na 1, uz sve prethodno pomenuto.

 

Prateci tiket, LA Angels H2(+1.5), Cleveland <7.5, Houston >8.5, Philadelphia H2(+1.5). Kvota 6.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

ma cileanci su zakon.... ove godine. neverovatno je kako se fudbal menja, secam se da su se brazilci (u drzavnim ligama) ubijali od golova, sada - mrka kapa. norvezani su dve godine igrali mutavo, ove godine opet sabijaju.

 

nista, cileanci su zavrsili, austrijanci, svajcarci (koji su me potopili ovaj vikend) i belgijanci su pri kraju. mozda jedna pauza od mesec dana nije na odmet.

 

Zato su ovu sezonu islandjani otvorili bas tvrdo! Samo njih i norvezane igram ljeti 1gg 2gg 2+I nekad o 3+I...

Link to comment

Onaj liga kup pred sezonu je bio vrh, ali cim je sezona pocela nista! Italija 2 i francuska 2 su efikasnije, a 6 puta vece kvote. :D

Link to comment

Čekam da objave raspored kvalifikacija za RG (sajt se trenutno apdejtuje), pa da odlučim šta ću, ali u svakom slučaju treba obratiti pažnju na ovaj meč.

 

 

Ja ovo bas pricao sa drugom ovih dana, u vezi tog gledanja rasporeda turnira unapred, konkretno sad oko RG-a. Mislim da se tako moze uzeti lepa lova jer mnogo namestaju, pogotovo kad idu jaci turniri.

 

Ja sam danas prosao na Melceru protiv Dzumhura po neverovatnoj kvoti od 2.7, uhvatio jos jednu kvotu 3.1 u singlu, ali poduvao na razne glupace poput Zarine Dijas i slicnih pa sam u plusu oko hiljadu dinara. Klasika, pogodio jace kvote a pobacao pare na malim.

Link to comment

Dabl @1,63

Querrey

Bellucci

 

Youzhny @1,90

2/2 = +1,53  :thumbup:

 

@Zli Gli Pa da, posebno vredi pratiti pred velike turnire. Ja sam kasno upalio ovaj put, tek kada sam video šta su juče uradile Su-Wei i Dabrowski (trebalo je uzeti pare na njih), a danas je Govortsova ipak predala posle samo 3 gema igre.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 1/3. Fudbalski dabl prosao lako, kao retko kada. Ponovo losa sreca sa MLB mecevima. Lobstein bacao odlicno, no udaraci Detroita se nisu pojavili. Harvey nije pustio run. Closer dozvoljava izjednacenje, da bi Metsi nekako dosli do walk-off pobede, u 14. iningu. Miami je smenio menadzera, no to nije pomoglo. Haren dobar, ali su udaraci zakazali, te su Marlinsi porazeni, nakon 13 ininga. Nisam smeo probati over na NY Rangers-Tampa, retko se sudi onoliko iskjucenja na playoff mecu. Krenulo je dobro, no opet je fali jedan pogodak, za ok dan.

 

 

MLB

 

Washington-NY Yankees >7.5 (Gio Gonzalez-Eovaldi)

 

Baltimore-Seattle >8.5 (Miguel Gonzalez-Walker)

 

Detroit-Milwaukee 1 (Anibal Sanchez-Nelson)

 

San Diego-Chicago Cubs >6.5 (Shields-Hammel)

 

Kvote, 1.85, 1.85, 1.60, 1.85.

Gio, 1-5, 6.75 ERA, protiv Yankeesa. Do sada, 3-2, 4.25 ERA. Eovaldi, 2-4, 4.76 ERA, protiv Washingtona. U sezoni, 3-1, 4.14 ERA. Gonzalez baca odlicno kod kuce, 1-0, 1.38 ERA, no trend sa Yankeesima mu je prilicno los. Eovaldi je u gostima, 2-1, 3.12 ERA; vecernji nastupi, 2-1, 4.41 ERA. Udaraci Nationalsa u odlicnoj formi, sto se ne moze reci i za goste. Washington je zapoceo novu over seriju, tim daje dosta poena, i uz minimalan doprinos mocne postave gostiju, ovaj mec ce lagano otici u over.

Miguel Gonzalez, 0-1, 4.09 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 4-2, 2.93 ERA. Walker nije nastupao protiv Oriolesa. Krenuo sa, 1-4, 7.22 ERA. Miguel je 3-0, 1.59 ERA, na Camden Yards; nocni mecevi, 3-2, 2.61 ERA. Walker 1-3, 10.90 ERA, na gostovanjima; vecernji startovi, 1-4, 7.22 ERA. Walker ima ok izdanja na Safeco Fieldu, ali je zato na gostovanjima propast(jedini dobar start ove sezone je imao u Arlingtonu). Oba napada dremaju, u poslednje vreme. Povratak na stadion, koji pogoduje udaracima, bi trebao pomoci da se poveca ofanzivna produktivnost. Cruz je bio odlican u dresu Baltimora, prosle sezone i ne vidim razlog da i u ovoj seriji bude drugacije. Seattle je efikasniji, cim napusti svoj stadion.

Sanchez je 2-1, 5.30 ERA, protiv Brewersa. Za sada, 3-4, 4.76 ERA. Nelson nije nastupao protiv Tigersa. Dosadasnji deo sezone, 1-4, 4.22 ERA. Anibal je 2-2, 4.75 ERA kod kuce, te 0-1, 3.86 ERA, na vecernjim mecevima. Nelson, 0-2, 7.07 ERA, u gostima, 1-4, 4.50 ERA, kada je rec o nocnim nastupima. Udaraci Detroita se obrukase nocas, a bilo je prilike za preokret(8. ining). Gosti ne daju previse poena, te ocekujem da veceras proradi napad Tigersa, iza solidnog Sancheza.

Shields je 1-0, 4.38 ERA, protiv Cubsa. Pocetak, 5-0, 3.91 ERA. Hammel, 4-3, 5.06 ERA, protiv Padresa. Fino otvorio novu sezonu, 3-1, 3.11 ERA. Shields je 2-0, 3.44 ERA, na Petco Parku. Vecernji mecevi, 3-0, 3.19 ERA. Hammel u gostima, 2-1, 4.00 ERA; vecernji mecevi, 3-1, 2.38 ERA. Pojacana postava San Diega je odmah dala rezultate, te su oni jedna od top over igara, ove sezone(24-14, gledano prema standardnoj granici). Od Cubsa se ocekivala ofanzivna produkcija. Daju dosta poena, no na njih su cesto visoke granice(8.5 ili 9.5), pa to vec i nije za igru. Shields belezi pobede, cesto uz odlicnu podrsku. Hammel solidan, mada navijaci Cubsa ocekuju jos bolja izdanja. Lineup gostiju nije skoro bio ovako opasan, te i Shields moze lako imati problema sa njima. Vecerasnji starteri su vec imali duel, 17. aprila, na Wrigley Fieldu, kada je San Diego dosao do pobede(Shields pustio 3 poena, Hammel 4). Uz malu produkciju veceras, over je neminovan.

 

Prateci tiket, Pittsburgh 1, Toronto 1, St. Louis PX, Oakland 2, Kansas PX. Kvota 11.76.

 

 

Probah i tiket RG kvalifikacija, kvota 6, 6 parova, no to je uvek lutrija(Riba, Carballes Baena, Coppejans, Falla, Bachinger, Chung).

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...