Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sharapova drugi set @ 1.95

 

 

Mirandes @1,75

1/2 = -0,05  :thumbdown:

Bolje da se držim tenisa i ne pipam fudbal  :D

Edited by radar
Link to comment

Za sad uplaceno 3062din na Olimpijakos po kvoti 3.93, pobegla mi 4.13 sa koliko je otvoreno juce ujutru a vec je palo na 3.75... Sad ne znam da li da odigram jos 3 odmah ili da cekam da Real povede na pocetku pa da ode mozda i na 5, mada se moze desiti i da jednom u milion godina Grci otvore mec dobro od starta :D Treba dobro razmisliti, ima vremena.

Link to comment

Evo nesto za ubijanje vremena do Olimpijakosa, odigracu verovatno sve u singlu po hiljadu.

 

Bemelmans - Tiafoe 1 :  Ruben je stari lisac, mada mnogo bolje igra na betonu tj. brzim podlogama ali nije kesa ni na travi a ovaj klinac crnac je neki potencijal i mislim da se od njega dosta ocekuje ali ono sto sam ja video vise puta me nije impresioniralo za sad. Ako ne bude nekog pustanja, sto je vrlo moguce kad je neki igrac projektovan da napravi neku karijeru pa ga guraju na tim slabijim mecevima, ocekujem da Bemelmans ipak dobije na iskustvo a kvota mi je malo nerealna, iako nije briljirao na ovih par meceva na sljaci sto je odigrao ove godine ali to je bilo u Americi na onoj njihovoj zelenoj podlozi, drugacijoj od ove. Videcemo, meni je ovo kec.

 

Dzumhur - Donati 2 : Italijan klinac igra jako dobro ove godine, sljaka mu je omiljena podloga, a sa druge strane Dzumhur koji je malo poleteo posle nekih dobrih rezultata pa je posle poceo da gubi od losije plasiranih igraca i vratio se u realnost. Dobio je Brandsa juce u pretposlednjoj rundi kvalifikacija Zeneve ali Brands je vec duze vreme u teskom kanalu pa mi to nista ne znaci. Mislim da su ovde sanse egal a kvota od 2.55 mi je previse za propustiti.

 

Jos cu probati i Arancu Rus protiv Julije Putinceve po kvoti 3.1 ali to uglavnom zbog cinjenice da je juce dobila Matek-Sends pa se nadam nekom nastavku ludila, iako je ona jako nestabilna s formom tokom karijere. Naravno, mora se ispostovati i Karla protiv Sarapove jer mi je juce donela cist profit od preko 11 hiljada pa mogu da bacim crvenu na kvotu 4.07, makar znam da ce se boriti od pocetka do kraja.

Link to comment

E jebo mi pas mater, stvarno sam glupson, igram jebenih hiljadu dinara na 2.15 na Bemelmansa protiv nekog tamo crnca od 17 godina za kojeg se misli da ce kao biti neki igrac... Ubio ga Ruben u pojam, 6:3 i 4:0 u drugom, ovaj mali ne zna gde je levo, tacno sve onako kako sam i ocekivao a pustio sam taj par da mi prodje tako bezveze. Nikad od mene pametan kockar, ovakvi propusti se ne smeju desavati.

Link to comment

Gli, razbijaš u poslednje vrijeme, nema šta. I sam nisam impresioniran Tiafoom, ali ovi sa teniskih foruma koji su ga gledali češće tvrde drugačije, jebem li ga. Uz to je imao dobre rezultate na onoj američkoj šljaci koja ipak više vuče na beton, vidjećemo šta može.

 

Nego jel Kokinakis kec? Znam da je umoran od neplaniranih kvalifikacija a i igrao je dosta mečeva u tri seta, ali ipak..

 

I na koju foru su Klipersi favoriti u odlučujućem meču u Hjustonu?

Link to comment

Tiafoe je dobio neke solidne juznoamerikance na toj njihovoj sljaci (Sarasota i Talahase ili kako vec, neka dva americka turnira) i pretpostavljam da je bolji od skoro svih vrsnjaka pa ga zato svi cene, ali u ozbiljnoj konkurenciji je kesa i dalje a Bemelmans je prilicno ozbiljan igrac i to je bio zicer dana, samo sam ja glupi majmun koji se fokusirao na Evroligu veceras pa sam rekao sebi da necu igrati nista drugo ozbiljnije. Donati je imao prvi set protiv Dzumhura ali izgubio ga i posle u drugom puko 6:3 pa sam na prva dva para dobar cak 150 dinara, sjajno :D 

 

Kokinakis bi trebao biti siguran kec ali posto sutra ima mec u Nici u 11, ipak cu preskociti to. Sigurnija varijanta bi inace bila vise gemova jer je De Baker prilicno dobar na svom servisu ali zbog vec pomenute cinjenice da Kokinakis sutra ima prvo kolo Nice, mislim da ce hteti da odigra mec u dva brza seta i da to ipak dolazi 22.5 manje. Sto se tice Klipersa, to je meni zicer dvojka ali premala kvota za singl pa cu ih vrebati uzivo ako budu gubili.

Link to comment

Fudbal 1/1, MLB 2/4, Hokej 0/1. Fudbalski tiket, dosao relativno lako, no nisam imao mnogo poverenja u ove parove. MLB mecevi, za koje sam bio siguran, da ce doci, naravno padose i obrnuto. Detroit se vratio, nakon duzeg prekida zbog kise. Scherzer izdominirao, u pobedi Washingtona. Greinke je pustio samo 1 run, no po njegovom izlasku je bullpen nagraisao. Felix doziveo prvi poraz, moralo se i to desiti. Canada me razocarala juce; ocekivao sam mnogo efikasniji mec. Jos jedan dan sa glupim rezultatima ove nedelje, siri tiketi nisu bili ni blizu. Ponovo je falio jedan pogodak, pa da kazem da je sve bilo korektno, tja.

 

 

Fudbal

 

San Marcos-U. Catolica 3+

 

Man Utd-Arsenal 2+

A. Madrid-Barcelona 2+

Espanyol-Real Madrid 2+

 

Kvote, 1.74, 1.82. 

 

Finale baraza za Copa Sudamericana, prvi mec. Catolica je pokazala i u prethodnoj rundi, da im je defanziva strana, te ih pratim do kraja. Druga kombinacija, sa standardnim timovima. Moji igraju derbi, protiv sjajnog Arsenala, Barcelona je pokazala, da ume protiv Atletica. Real jos uvek ima teoretske sanse za titulu.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Colorado >8.5 (Bolsinger-Kendrick)

 

Houston-Toronto 1 (McHugh-Buehrle)

 

Oakland-Chicago White Sox 1 (Kazmir-Samardzija)

 

San Diego-Washington >7.5 (Kennedy-Strasburg)

 

Kvote, 1.85, 1.65, 1.65, 1.90.

Bolsinger, 0-0, 7.20 ERA, protiv Colorada. Do sada, 1-0, 1.59 ERA. Kendrick, 5-7, 6.86 ERA, protiv Dodgersa. Krenuo sa, 1-4, 7.65 ERA. Bolsinger je iznenada dobio sansu i iskoristio je na pravi nacin, uz 2 pustena runa, na 2 starta. Kendrick je uzasan. U gostima, 1-3, 7.07 ERA. Imao je odlican start protiv Angelsa(2 primljena poena), pre toga nije pustao ispod 4 runa. Oba napada su u odlicnoj formi. Bullpen domacih i dalje desetkovan; gostujuci ne tako kvalitetan, over u najavi.

McHugh je 0-0, 1.42 ERA, protiv Blue Jaysa. U sezoni, 4-1, 3.50 ERA. Buehrle, 4-0, 0.89 ERA, protiv Astrosa. Pocetak, 5-2, 5.54 ERA. Serija McHugha od 11 vezanih trijumfa, je zavrsena protiv Giantsa, proslog utorka. Tada ga je izdala odbrana, koja je dodala 4 runa protivniku, svojim greskama(samo su 3 pripisana njemu). Malo je losiji kod kuce(2-1, 4.15 ERA), no zato odlican u dnevnim mecevima(1-0, 1.50 ERA). Buehrle ima sjajnu statistiku protiv Houstona, no Astrosi su mnogo ozbiljnija ekipa ove sezone. Buehrle dosta losije nastupe ima na gostovanjima, 2-2, 6.95 ERA; po danu, 1-1, 5.40 ERA. Cesto ga je vadio odlican ucinak napada. Ocekujem dobru reakciju McHugha, nakon prvog loseg starta, te probah na domacina, ali opreznije.

Kazmir, 3-6, 5.35 ERA, protiv White Soxa. Dosadasnji deo sezone, 2-1, 2.78 ERA. Samardzija ce imati prvi start protiv Oaklanda. U sezoni, 2-2, 4.80 ERA.  Kazmir je dosta sigurniji na svom stadionu, 1-0, 0.90 ERA. Samardzija je u gostima, 0-2, 6.48 ERA. Napunjen je na prethodna dva gostovanja(Baltimore i Milwaukee). Nastupao je prosle sezone za Oakland, te nije nepoznat domacoj ekipi. Oakland je odlican protiv desnorukih picera(R-.270, L-.211), dok su gosti prilicno losi sa levacima(L-.211, R-.266). Nakon prekida serije poraza, Athleticsi su ponovo vezali par poraza(3). Na prethodnih 10 meceva su 1-9. White Soxi su nanizali 4 pobede. Po tradiciji Oakland igra dobro, protiv White Soxa(41-18 na poslednjih 59 duela). Domacin ima dosta sigurnijeg startera, pa ni njihov neproduktivan napad, nece trebati da stvori previse poena za pobedu. Kec za manji ulog.

Kennedy, 3-2, 2.31 ERA, protiv Nationalsa. U sezoni, 2-2, 5.92 ERA. Strasburg, 3-1, 3.24 ERA, protiv tima sa Petco Parka. Ne bas sjajan pocetak sezone, 2-4, 6.06 ERA. Kennedy je prilicno los kod kuce, 1-1, 7.11 ERA, mada je odlican u dnevnim nastupima, 1-0, 0.96 ERA. Strasburg katastrofalan u gostima, 1-2, 8.10 ERA. San Diego je jedan od efikasnijih timova, ove sezone. Trenutno su u fazi promenljivih nastupa. Sva Strasburgova gostovanja, u ovoj sezoni, su otisla u over. Napadu Washingtona je trebalo vremena da se "zaukce", no kada su krenuli, zatrpavaju u seriji. Sinoc je dosao ocekivani under, sa Scherzerom na moundu i prekid serije od 9 overa gostujuce ekipe. Danas mi mirise na novu kanonadu, granica nije previsoka, no ipak i ovo stavih u oprezniju grupu.

 

Prateci tiket, San Francisco H2(+1.5), Tampa <7.5, Seattle >7.5, Detroit >7.5. Kvota 8.46.

 

 

Hokej+tenis

 

Canada-Russia 5+

Djokovic fix

 

Kvota 1.92.

Finale hokejaskog WC se igra veceras. Canada je juce odigrala prvi tvrd mec, protiv domacina. Ovechkin se pridruzio drugovima, nakon ispadanja Capitalsa iz playoffa. Jeste Canada favorit za titulu, no pozadi mi ne deluje tako jako, te probah golove.

Djokovic protiv Federera, na sljaci, to moram probati. Vreme je da se zagrevam za RG. U to vreme cu imati za ozbiljniju igru, samo MLB i tenis.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Dabl @1,96 za dvostruki ulog

Novak

CZV

 

 

Dabl @1,69

Barthel

Carreno Busta

2/2 = +2,17  :thumbsup:   Barthel je znala da preda u pravom trenutku  :)

 

Ukupno za prethodnu nedelju +3,84  :thumbup:

Link to comment

ocaj zivi ovaj vikend. od 10-tak parova sto sam kombinovao, nisu prosli ni pola.

 

kao pacijentska ironija, prosla su dva tiketa gg1;gg2 ali posto to igram za sicu, opet sam u minusu.

Link to comment

Ja sam zavrsio u minimalnom plusu, no ne mogu biti zadovoljan. Nedelja za zaborav. Fudbal sam mozda i mogao odabrati bolje. MLB igram na osnovu statistike i tu su rezultati jednostavno bili losi, no nisam odigrao nista neplanirano, pa i nemam razloga za nerviranje. Mada sam ocekivao nesto losiji bilans u maju, nakon fenomenalnog aprila, pomalo smararaju ovakve metiljave serije(mali minusi u kontinuitetu).

 

Catolica je dala gol u nadoknadi, za 1-3, te ce imati razloga da grizu u revansu. Mec se igra 21. maja.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...