Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ne znam da li je imalo uticaja što su maltene igrali na tvrdoj podlozi, šljake bez. iako je i u madridu dosta lako izgubio od mareja. ako ništa drugo, može se juriti iznenađenje sad na rg-u, a i ubuduće, kladionice će ga i dalje precenjivati.

Link to comment

Dabl @1,76

Fett

Vondrousova

 

Dabl @1,60

Prosperi

Halep

 

 

Trebl @1,76

Ferrer

Novak

Rafa

 

 

Dabl @1,55

Pliskova

Chung

1/4 = -2,4  :thumbdown:

Link to comment

Mene sjebao mali Kinez olos na nocnom/jutarnjem tiketu, igrao sam ga 2:0 opet a on izgubio set posle sto godina i naravno posle uzeo treci i dobio 2:1. Imam i cistog keca vezanog sa nekim Kobeltom, valjda ce taj sa kvotom 1.35 ispostovati.

Link to comment

3.21 kvota na Navaro protiv Halep, opet preterivanje. Jeste Halepova generalno bolja igracica ali sa Navaro se oduvek mucila, cak i na brzim podlogama gde ima 5-1 ali je vecina tih meceva isla u tri seta, dok na sljaci Navaro ima 3-0 i mislim da nikako nije bez sansi danas. Doduse, imala je Halep i protiv Venus medjusobni skor 0-3 pa ju je preslisala rutinski ali Venus je vec gotova a Navaro igra nikad bolje. Zakuvacu 3-4 hiljade pre meca i mozda posle jos hiljadu ako izgubi prvi set, posto ocekujem da i ovo ide u 2:1. 

Link to comment

MLB 2/5, bio sam siguran da teniski tiket prolazi, no Nadal je zakazao. San Francisco dobio. Colon trokirao protiv Brewersa, Metsi bez sanse sinoc(5. vezani poraz). Lagani over na Dodger Stadiumu, te jos jedan sokantan under, na Safeco Fieldu. Baltimore-LA Angels, nije bio tako siguran par, no niko nije ocekivao ovako malo poena. Tenis blizu prolaza, nakon sto je Novak spasao gomilu brejk lopti, u prvom setu, no Nadal je izgleda sve blizi penziji. Jos jedan glupav dan, ne uspevam pogoditi bar 3 para.

 

Fudbal

 

Wolfsburg-Dortmund 2+

Leverkusen-Hoffenheim 2+

Tottenham-Hull 2+

 

Kvota 1.73.

Vecina jacih liga, ima kolo-dva do kraja, te je retko sta za igru. Par 2+ meceva. Sutra ima boljih parova za golove.

 

 

MLB

 

San Diego-Washington 2 (Cashner-Scherzer)

 

LA Dodgers-Colorado 1 (Greinke-De La Rosa)

 

Seattle-Boston 1 (Felix Hernandez-Porcello)

 

St. Louis-Detroit 2 (Lyons-Price)

 

Kvote, 1.75, 1.40, 1.55, 1.75.

Cashner, 2-2, 3.76 ERA, protiv Nationalsa. Do sada, 1-6, 3.07 ERA. Scherzer, 1-2, 3.41 ERA, protiv Padresa. U sezoni, 3-3, 1.99 ERA. Cashner ima cak 6 poraza, mada mu je ERA ispod 4. Kod kuce je 0-3, uz 1.80 ERA, sto znaci da je zrtva uzasne podrske. Vecernji mecevi mu nisu sjajni, 0-4, 4.12 ERA. Scherzer je 1-1, 1.35 ERA, na gostovanjima, odnosno 2-1, 1.23 ERA, na nocnim mecevima. Skor u seriji 1-1. Washington ima niz od 9 overa i prilicno je verovatno da ce taj trend biti prekinut veceras. Scherzer ima nesto bolju podrsku napada, par startova unazad; Nationalsi se vratise nakon prilicno loseg otvaranja sezone.

Greinke, 7-2, 3.57 ERA, protiv Colorada. Krenuo sa, 5-0, 1.52 ERA. De La Rosa, 5-10, 5.89 ERA, protiv Dodgersa. Dosadasnji deo sezone, 0-2, 9.56 ERA. Greinke ima skor 21-1, u okviru divizije, od kada je clan Dodgersa. Baca nesto bolje u gostima, mada i kod kuce ima impresivan ERA, 2-0, 2.81 ERA. De La Rosa je protiv Dodgersa 10. maja, na Coors Fieldu, pustio 5 runova i zavrsio bez odluke, jer su gosti kasnije okrenuli mec. Colorado je 0-4, kada De La Rosa startuje, ove sezone. Problemi u bullpenu Dodgersa, su i dalje prisutni, no Greinke nije bilo ko, i verovatno moze izneti ceo mec.

Hernandez, 8-2, 3.06 ERA, protiv Bostona. Najbolji start sezone, u karijeri, 6-0, 1.85 ERA. Porcello, 4-3, 3.96 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 3-2, 4.50 ERA. Felix nije porazen protiv Red Soxa, jos od 2011. Kod kuce i na nocnim mecevima, ima slicnu statistiku(H-4-0, 1.20 ERA; N-4-0, 1.21 ERA). Porcello je vezao 3 dobra starta. U gostima se jos uvek nije pokazao, 0-1, 5.29 ERA. Skor u seriji 1-1, uz dva neocekivana minusa(oba meca su zavrsena rezultatom 2-1). Cruz i dalje nosi tim, nocas je resio mec walk-off singlom.

Lyons bez nastupa protiv Tigersa. Pocetak, 0-0, 4.82 ERA. Price takodje nema iskustva, sa vecerasnjim protivnikom. Na nivou sezone, 3-1, 3.30 ERA. Lyons je solidno poceo sezonu, no kod kuce ima 6.23 ERA. Price je ubedljiviji, van Comerica Parka, 2-0, 1.71 ERA. Dnevni mecevi su mu za sada brutalno dobri, 1-0, 0.40 ERA. Detroit je sinoc lagano dobio na otvaranju serije(10-4). Na papiru bi trebali imati laksi posao danas, no bullpen je problem, koji se vuce godinama, pa ni ova nije izuzetak, te odigrah opreznije.

 

Prateci tiket, Houston 1, Kansas >7.5, NY Mets PX, Oakland 1. Kvota 8.03.

 

 

Hokej

 

Canada-Czech Republic 6+

 

Kvota 1.52.

Dosli smo do polufinala. Canada nema nijedan mec na turniru, sa manje od 7 golova. Domacin jeste cvrst, no ne verujem da ima i dovoljno kvaliteta.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mogu da zamislim koliko se nerviraš ako gledaš sad tenis :D

 

 

Mislio sam da sam oguglao na sve u zenskom tenisu ali ovo je bilo strasno :D Jos i nisam uzeo koliko sam mogao posto nisam odigrao 2:1 u setovima, iako mi je bilo vidjeno da ce tako doci.

Link to comment

jedi govna, imao sam simonu na tiketu za dupliranje, kakav epski raspad, čir ću da dobijem.

 

 

molim moderatora da me upozori ako sam prekršio neko pravilo

 

Link to comment

Ma mi smo ovamo svi igrali na Navaro, ja krenuo a ostali pratili. Ocajne su bile obe na svoj servis, mada je bilo jako mnogo lepih poena i kvalitet meca je na mahove bio bas dobar, ali je ovo generalno mucenje za zivce.

 

Inace, pre se moze reci za Navaro da se raspadala, zbog ona 4 brejka i 4 izgubljena svoja servisa u nizu.

Edited by Zli Gli
Link to comment

vaša se raspadala, moja se raspala <_< a nije baš dobar primer sa ove dve, ali kad se tako na šljaci dohvate neke istočnoevropske mršavice, pa to je kao stvoreno za lajv brejk, brejk, brejk i tako dalje.

Link to comment

Budu, konkretno ovde kontam da je bilo oko 10, ali je fora sto u jako mnogo slucajeva neki igrac ili igracica dobije prvi, izgubi drugi i dobije treci. Ne znam kako, nije nikakvo pravilo ali sam primetio da se to jako jako cesto desava, cak i onda kad sam bivao ubedjen u totalni preokret. Danas sam imao ogromnu kvotu na Navaro posle prvog seta da pojacam ali sam odigrao samo drugi set 1 po kvoti 4.1, sto se ispostavilo ipak kao pametno jer sam time pokrio deo uloga na mec i kasnije malo mirnije pratio ovu nenormalnu zavrsnicu. Da sam imao sve ili nista na mec na Navaro, mislim da bih poludeo iako sebe smatram flegmom u kockarskom smislu. Jako su defektne bile obe.

Link to comment

Ja igrao na Navarro dok je vodila 5-3 u drugom setu po kvoti 2.55 sad pokusao na Gavrilovu gubila 5-6 i servirala a kvota bila 4 da ce dobiti 1.set i naravno izgubila 12 igru smotka jedna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...