Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Moglo je i bolje nocas. Buffalo i dalje lose igra. Montreal uspeo da "ubije" mec u New Yorku. Ocekivao sam ubedljivu pobedu San Antonia, kad ono. Ferrer odlozen za danas. Ako nesto mrzim, to je prebacivanje teniskih meceva za sledeci dan.Kombinacije sa 2+ dolaze fino, nakon gomile 0-1 utakmica tokom vikenda.Danas:Grupa ABarsa 2+Ried 2+Pittsburgh 6+Miami w2Oklahoma doh2(+0.5)Grupa BLos Angeles 0-5Zheng h2(+1.5)Errani fixDuel velikih rivala u Pitsburgu. Ocekujem efikasniji mec od onog na otvaranju sezone. Proslosezonska playoff serija je bila jedna od najefikasnijih, koliko se ja secam. Na Kingse under, ali uz malu ogradu. Flamesi znaju da odigraju efikasno, pa ovo ide u drugu grupu.Miami tradicionalno dobar protiv Atlante. Oklahoma bi trebala da "pokaze zube", protiv jakih rivala. Ne mogu da cackam over, kada je granica ovolika.Mislim da bi Zheng mogla do seta protiv Caroline, mada je to sumnjivo, pa ide za neki minimum. Nisu odavno igrale.

Link to comment
Au sto me u poslednje vreme nece. Cuveno padanje na jednu. Evo poslednjeg u nizu:clip51.jpgDo 50 sekundi pre kraja bilo je 1:1. I Kingsi morali da ga daju. Posle naravno empty net i 1:3. :mad:
Ah jbg a meni bas Kingsi doneli lovu. Da sam znao ovaj tvoj tiket bilo bi i meni krivo. :cry:
Link to comment
Ah jbg a meni bas Kingsi doneli lovu. Da sam znao ovaj tvoj tiket bilo bi i meni krivo. :cry:
Pa dok jednom ne smrkne... :D Bar si ti uzeo lovu. :)Inace na drugom tiketu sam imao Nashville X. Sto bi se reklo kladionicarskim jezikom, zeznuo me los raspored. Danas su gotovi!
Link to comment

Moja dva predloga:Detroit - Šarlot <195.5 - i jedni i drugi sinoć igrali, s' tim što Šarlot putuje a Detroit ponovo igra kod kuće... Under dolazi i po statistici kad nemaju dan odmora...Klivlend - Nju Orleans - NO isto igrao sinoć, Klivlend odmarao nedelju dana Razmišljam i o drugom dublu - Kobi >23 i Irving >23 :unsure:

Link to comment

meni je ova galata nekako kec... sad, jesam li naivcina ili ne, ce da vidimo.nista drugo mi se ne javlja danas...ps. juce uzeo sitne parice na dubl bajern 2 i porto 1 (vazda fala klakiju™ sto iskulira onaj ofsajd)

Link to comment

A ja pao dubl X2 Malaga i 2 Bajern zbog tog nedosudjenog ofsajda, mada ovi nisu igrom ni zasluzili bolje. Sreca pa sam prosao kasnije Memfis 2, Boston H2, Bruklin 1 (na neverovatan nacin, jer ovi moji racunaju i produzetke), Cikago 1X i Nisikori 1.Veceras je glavni pokusaj 1X na Milan za crvenu, samo i iskljucivo zbog bezobrazno velikih 2.60. Realnije je da bude 0:3 ali ne razumem ove kvote, kao da igraju sa Bolonjom ili Kievom.

Link to comment

hmmm igrati na Galatu je uvek rizik pa makar im igrali jos Mesi i CR7.Malo poslusah vas malo sebe pa za posle ponoci sastavih ovo:Pitsburg-Fila 6+ ( by Miljenko :D )Cleveland-New Orleans 1 ( Zoki 82 :D )Toronto-Memphis 2Minnesota-Fila 1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...