Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovaj moj majstor je dobio prvi set, izgubio drugi, u trecem imao 5:2 i uspeo da izgubi 5 gemova za redom :D Probao sam isto i na Klizana, potcenili su ga a precenili Tomica... krenuo je vise nego dobro, samo je pitanje momenta kad ce se raspasti :D
Klizan je jos veca majstorcina - imao je 4:1 u trecem setu, prokockao to, posle vodio 5:1 u tajbrejku ali uspeo da izgubi :lol::Hail:
Link to comment

Klizan je na 6-5 u taj brejku imao servis i nije uspeo.Vec sam bio digao ruke od onog tiketa. :whistle:Nema druge, nego da i "ostale" meceve igram kao singlove i dablove, ali za 50% uplate, u odnosu na uzi izbor.Tako sam uvek radio sa MLB-om.U nedelju mi je recimo propalo par lepih hokeja, jer Real nije dosao 3+.

Link to comment
Scavolini - Montepaschi 2St. Pauli - Koln 0-2@2,16Bnei Yehuda - Macabi T.A. W2ManUTD - Reading 1@1,92Razmišljam još o singlovima, ali nisam siguran da ću uplatiti:Koln w2 @2,02Siena - Lazio GG @1,94Macabi T.A. 2 @2,25
Montepaski prodao, ali Izraelci napraviše čudo u nadoknadi. Od singlova uplatih samo Makabi.+1170
Link to comment

Sanirana loša nedelja. New Jersey kvota 1. Lecce nakon gomile promašaja, postigao drugi gol u 94. minutu.Grupa ABrechin 2+Annan 2+Wimbledon 2+NY Rangers w1Los Angeles 0-5Wawrinka fixFerrer 9- 1.setGrupa BDornbirner 6+San Antonio doh2(-6.5)Buffalo w1Hradecka fixIpswich 2+Bayern 2+Rangersi igraju fino. Dobar je i Montreal, ali moraju negde da pokleknu. Domaći timovi imaju dobru tradiciju u ovoj seriji.Edmonton-Los Angeles retko ide u plus. Oba tima odlična u defanzivnom segmentu. Buffalo-Winnipeg još jedna domaćinska serija.Kompletan San Antonio bi trebao lako do pobede večeras. Hradecka ima 3-0 skor, protiv današnje protivnice

Link to comment

Danas preskacem iako mi sve mirise da ce Arsenal da izvuce (bar) X. Porto bi trebao da pregazi Malagu ali opet moze komotno da bude i 0-0Ali zato sutra all in na Fener.

Link to comment
Singlovi:Porto 1 @1,80Bayern 2 @2,10Porto-Malaga GG @1,97 CZV <73,5 @1,8Crystal Palace 1Ipswich - Watford GG@2,43
-1100Bolje da sam ostao samo na ona prva dva singla kao što sam i hteo. Za Zvezdu sam sam kriv kad igram under na prijateljsku utakmicu, ali Ipsviču poništiše gol, jbg.
Link to comment

Au sto me u poslednje vreme nece. Cuveno padanje na jednu. Evo poslednjeg u nizu:clip51.jpgDo 50 sekundi pre kraja bilo je 1:1. I Kingsi morali da ga daju. Posle naravno empty net i 1:3. :mad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...