Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Gledao sam. Imala je grip, koliko se secam.Azarenka je ovog puta izdrzala pritisak. Presudila je ona set lopta za Serenu na 6-5 u taj brejku.Pingvini poveli 2-0 i sada kriza. :dry:

Edited by Miljenko
Link to comment
CZV - Partizan hpb1 (-5,5) @1,85CZV 1 x PSG 2 @2,18Efes 2 x Cedevita 1 @2,25Atletico M. 2 @2,00Swansea x2 @2,28Stuttgart x2 x Benfica 1 @1,86Espanyol 1 @2,00Pacos de Ferreira 1 @2,15Valencia 3+ x Real 1 @2,05
-1290
Link to comment

Lose i kod mene.Pittsburgh dosao.Fudbal nisam mogao pogoditi. U dnevnom delu sam mozda i mogao da provucem jedan, uvece nije bilo sanse.Stuttgart , gol u 3. minutu i nema drugog. Benfika gol, tek u 94. Real 2-0 u 12. minutu, crveni Ramosu i nema treceg gola.Vidim da je Colo Colo i dalje 0-0.Dobro je sto sam ispostovao samog sebe, te nisam ponavljao nista.Bice bolje sutra, morao je da uleti jedan kilav dan. Meni je cela nedelja bila ok(manji ili veci plus).

Link to comment

Vijao Benfiku na 10 minuta pre kraja i dosla u zadnjim sekundama iz penala pa sam morao taj dobitak da prebacim na 3 para, jer sam se vec bio oprostio od kesha.Raonic - Has 1Minesota - Detroit 1XVinipeg - Boston X2

Link to comment

da se vratim svijetloj tradiciji javljanja na ovom topiku samo radi kukanja:padam juce na dva tiketa na po jednu utakmicu, i to u oba slucaja onu sa najmanjom kvotom.na prvom, glupi fajenord uspije da primi dva gola za prvih cca 5 min utakmice, pa da izjednaci do poluvremena, i na kraju ipak izgubi - ja ga odigrao kao dvojku po primamljivoj kvoti od 1,8... a na drugom, tiketu zvanom "glupe treba kaznjavati", padam na napoli na kvotu od 1,4 :isuse:na oba tiketa su mi opusteno prosle kvote po 2,4, 2,6, 3,3... sve potencijalni singlovi i dublovi...

Link to comment
dinara?
Pa valjda, napisao je da igra sve sa fiksnim ulogom od hiljadu dinara.Meni prosla ona tri para, Raonic rutinski a hokeji napeto, pogotovo Minesota koja je gubila 0:2 na samom pocetku druge trecine ali su se ovi posle raspali. Edited by Zli Gli
Link to comment

Hokej došao fino. Fudbal nepogodljiv.Danas:Crawley 2+Lecce 2+Man Utd 2+Čilić fixAlmagro fixNew Jersey w1Anaheim w1Ivanović fixHampton fixTsurenko fix Janowicz fixTomić fixNisam našao neki zgodan NHL trend. New Jersey ima finu seriju kod kuće, protiv večerašnjeg protivnika. Fasth za Duckse i dalje bez poraza.

Link to comment

Odigrah 500din na neki tenis, kvalifikacije Buenos Ajresa, domaci igrac Olivo protiv Svabe Reistera, kvota 2.70. Argentinac je juce izbacio velikog favorita Kapdevila (sasvim solidnog igraca) koji je pre 7 dana dobio Svabu 2:0, mislim da su sanse ovde 50:50 pa igram na kvotu i na osecaj.

Link to comment
dinara?
Aha. Svaka uplata mi je 1000 din ili 10 e.Danas dva dubla:Scavolini - Montepaschi 2St. Pauli - Koln 0-2@2,16Bnei Yehuda - Macabi T.A. W2 ManUTD - Reading 1 @1,92Razmišljam još o singlovima, ali nisam siguran da ću uplatiti:Koln w2 @2,02Siena - Lazio GG @1,94Macabi T.A. 2 @2,25
Link to comment

Ovaj moj majstor je dobio prvi set, izgubio drugi, u trecem imao 5:2 i uspeo da izgubi 5 gemova za redom :D Probao sam isto i na Klizana, potcenili su ga a precenili Tomica... krenuo je vise nego dobro, samo je pitanje momenta kad ce se raspasti :DImam i jedan tiket za 200, rekreativni, kvota 18.1 :Montepaski 2Radnicki - Cibona H1 -6.5Nesvil X2Finiks W1Zebaljos 1Tomic - Klizan vise gemova 21.5 Monako X2

Link to comment

uvatio sam galatasaraj protiv zvezde na -8, poraslo je sad vec na -13.Tenis mi je katastrofalan u zadnje vreme, prosle nedelje sam se unistio. Sad sam oprezniji, mada sam spojio melcera i simona na jednom dublu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...