Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nastavljam sa 3/4. Pfff, da na Roma-Juventus ne padnu 2 gola, neverovatno. Podjednako neverovatno, kao poraz Federera vece pre toga. <_<Ok. Uzeh nesto, sto je i najbitnije, ali je moglo bolje.Danas:Chelsea 2+Napoli 2+Ajax 2+Stuttgart 2+Benfica 2+Colo Colo 2+Pittsburgh w2Del Potro fixSerena fixChicago 0-5Minnesota w1Vancouver w1AK Bars w2Kosice w1Skalica 6+Dornbirner 6+Man City 2+Real 3+Feyenoord 2+Fiorentina 2+Pingvini dobro igraju u Bafalu. Dvoumih se izmedju vinera i plusa, te izabrah prvu stvar. Prepostavljam da ce ovi moji kiksirati kod kuce, protiv nekih pacera, pa veceras ocekujem pobedu.Tradicija potpuno na strani Serene.Statistika kaze i manje prvi set, ali da ne cackam to i u finalu. Ne verujem da Benneteau moze da iznenadi i Del Potra.Od ostalog NHL-a. Blackhawksi i Kingsi uglavnom igraju undere. Red Wingsi i dalje bez Franzena i najverovatnije Datsyuka, te zato kec.St.Louis pokusava ponovo da se "zaukce". Canucksi izgubili kod kuce protiv Starsa. Ne verujem da ce vezati dva poraza na domacem ledu, bar ne u regularnom toku.

Edited by Miljenko
Link to comment
Sta kazete na Sochaux-PSG 1 (7.15) :lala:
Ne verujem. Pre bih odigrao PSG sa hendikepom.Ostatak za danas.Atletico M. 2 @2,00Swansea x2 @2,28Stuttgart x2 x Benfica 1 @1,86Espanyol 1 @2,00Pacos de Ferreira 1 @2,15Espanyol 1 @2,00Valencia 3+ x Real 1 @2,05 Edited by radar
Link to comment

Ja sam juce opet iskocio iz koloseka, izgruvao se posteno na Sharapovoj i Odesniku, forsirao ih vise nego sto treba i oboje mi uterali. Kasnije se malo izvadio a i danas na Kinezima (manje od 238.5 na cuveni Shanxi, jedva doslo :D ) i bratu Delpou uzivo. Disciplina mi je nula, jebo mi pas mater.Ako Azarenka nekim cudom dobije ovog bildera, jos cu biti i u plusu 10ak evra a imam i jedan simpatican tiket pride.

Link to comment

A sta si igrao tu? Meni bilo jadno 1.4 na Serenu, nije ova bas toliko losija da daju 2.80 na nju.Ide mi lepo i tiket, Nadal prosao h1 - 2.5, Lajovic dobio prvi set i valjda nece ujebati sad, Pitsburg vodi 1:2 a imam duplu sansu na njih, Panatinaikos 0-2 gola ide isto dobro, i jos brat Karlovic posle 1.

Link to comment

Na Serenu.Ja cesto igram na osnovu medusobnog skora. Bilo 11-1, pre ovog danas.Mada, ne mogu da se bunim, dobro je odigrala. Inace mi donosi dosta novca sa minus gemovima.

Link to comment

Ma gledam i ja to cesto ali mi Serena deluje umorno, gledao sam je protiv Kvitove i bila je zrela za poraz ali se ova usrala. Azarenku bas ne volim ali je fajter, lozi se opasno uvek pa sam zato probao.Elem, brato Ivo i Pitsburg x2 se cekaju za dobitak ali je napeto na oba para.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...