Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dobila je tako sto su zene glupace i sto je bilo dva miliona brejkova, a ja jos gluplji jer sam tu popusio sigurno 20ak evra, i na drugi set i na mec.Odigrao posle ovo:Zebaljos 1 1.48Stosur 1 1.62Zvezda 1 1.28Dortmund X2 1.48Federer <19.5 1.80Dobitak 4 hiljada na ulozenih 500.

Link to comment

Ja pogiboh juce i danas 100 ojra, nista nisam pogodio tj. jesam tu Pamesu ali dzabe kad sam glup. Od toga je krenula nervoza i do kurca.Imam samo aktivan ovaj sa tri para, kvota 5.4 na ulog crvenu:Real 1Dortmund x2Detroit - Sent Luis 1x

Link to comment

Dodje i Pittsburgh. ^_^ Ne bez preokreta, no bitan je krajnji ishod. Prosao je cak i nocni tiket, uz kvotu 1 na Red Wingse.Danas:Leverkusen 2+Napoli 2+Azarenka 9- 1.setFederer <19.5Tampa 6+LA Lakers dop>195.5NY Rangers w1Nashville 0-5Minnesota w1Ajax 2+Stuttgart 2+Tottenham 2+Del Potro fixAlmagro fixSharapova 9- 1.setSerena 9- 1.setNadal 9- 1.setNa turniru u Dohi Azarenka ne bi trebala imati vecih problema. Sharapova ima tradiciju tvrdih meceva protiv Zakopalove, pa to ide na tiket.Dilema je bila Federer ili Nadal. Na kraju se odlucih za Federera, koji je smrt za ove slabije igrace, Nadal takodje na tiket.Tampa-Washington bi trebao u over lagano. Capitalsi sve bolji u napadu, Tampa poznata kao efikasna, narocito u PP.Od ovih tiket stvari. Tradicija na strani Rangersa. Minnesota dobar domacin, trebala bi da uzme bodove veceras. Nashville-Phoenix izgledan under, poslednja 4 meca na ledu Predatorsa su isla u lagani minus. Dvoumio sam se izmedju overa na Oklahomu i overa na duel u Los Angelesu. Na kraju odigrah na tradiciju, jer Oklahoma-Miami na terenu Oklahome retko ide u over.

Link to comment

Juce uhvatio oba X u LS i omasim Zvezdu, navijacki, ali sam bio ubedjen da cemo ih odvaliti. Zali Boze ove dve odlicne kvote.Veceras - Zenit - Liv1, Newcastle - Metalist 1, Levante - Oly X, Gladbach - Lazio X; kvota 51

Link to comment

Cela galaksija je igrala Zenit (i ja naravno), valjda ce da ispostuju.. :D Gledam tekmu, igraju viktorije ispred Liverpurdjanskog gola.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Posle duuge pauze reko da malo zainteresujem fudbalsko večeBasic:NapoliAjaxAtleticoŠtutgartInternešto me Inter brine... a ni Napoli nije da mora pobediti. Ajax ko zna :isuse: Znači ako ubodem 1-2 srećan samako ubodem sve 150 evritja :fantom:

Link to comment

34, prošla oba propratna tiketa. Drugi sa dve kvote 1, no nema veze.Nije pao drugi gol na Leverkusen-Benfica, inače bi bio perfektan dan.Azarenka 9- 1.setSharapova fixDel Potro fixFederer fixNadal fixBayern 2+Milan 2+Pittsburgh w2Raonić fixA. Italiano 2+New Jersey w1Vancouver w1Los Angeles w1Nitra w2Plzen w2Sparta P. 6+Salzburg 6+Bern w2Jedino mi Azarenka deluje fino za manje prvi set. Nadal pomalo zardjao, Federer je znao da se muči protiv ovog lika. Sharapova često išla u plus protiv Stosur.Pingvini izgubili prošli meč u Winnipegu. Danas očekujem vraćanje ranijoj rutini.Devilsi tradicionalno neugodni za Filu. Canucksi i Kingsi, tu odigrah na kvalitet.

Link to comment

Poceo sam prekjuce da igram singlove, fiksni ulog od 300din (povecacu kasnije na 500 i to je to), sa mnogo odigranih parova dnevno. Bilans prve veceri, NBA i NHL - 6 od 9 pogodjenih singlova i plus prosao tiket sa 4 od tih parova, dobar oko 1500din. Sinoc prosao singlove Efes po 2.4, Majami po 2.8, dubl Klipersi i 0-5 Nesvil, i tiket Majami H2 + prva trecina 0-1 na Nesvil + Kveri i Raonic.Dobar sam oko 4 hiljade, nastavilo se i danas na live tenisu (mada me je Bagdatis lepo karirao), a i nema losih serija kao kad igras tikete. Ne mogu da pizdim vise i da mi propada mnogo dobrih pogodjenih kvota, dokurcilo mi.

Link to comment

Nema druge.To sam i ja skapirao. Ako pogodim 2/3, 3/4 ili ako odigram vise singlova, preko 60%, sigurno sam u plusu.Kada prodje i tiket utoliko bolje, ali to je samo bonus ^_^Dobro, uvek moze da se desi losa serija.Poslednjih 10 dana su medjutim dobri. Trudim se da budem disciplinovan i ne igram vise od 4 singla-dabla-tripla, plus par ovih tiketa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Vracamo se na standardnih 3/4. Mali plus na kraju, ali je opet moralo pasti nesto sto je 99% sigurno. Federer da izgubi od ovog salabajzera. :isuse:Nije on los igrac, ne kazem, ali ...Sa Bayernom imao srece, gol pao u 92. minutu.Pingvini napeto do kraja.Danasnji izbor:Dortmund 2+Everton 2+Barsa 2+Roma 2+U. de Chile 2+U. Catolica 2+Nadal 9- 1.setTampa 6+Nashville 0-5Phoenix w1Edmonton w1Mainz 2+Arsenal 2+Ebbsfleet 2+Sheffield Utd 2+Port Vale 2+Dumbarton 2+Anan 2+Azarenka 9- 1.setNadal odigrao jos jedan tezak mec. Nadam se da protiv ovog Alunda nece imati vecih problema. I sinoc je dosao minus u prvom setu, s tim da je Berlocq dobio isti.Kod Tampe je bila dilema over ili viner 2. Lightning u losoj formi, pa da ne diram fix ipak, iako je tradicija odlicna.Sire gledano, tesko NHL vece za tipovanje. Coyotes i Oilers deluju verovatno, ali ipak idu samo na tiket. Isto vazi i za ovaj under. Ducksi umeju da odigraju efikasno, Predatorsi samo 2 overa do sada.Na Azarenku mala kvota na fix. To i nije neko iznenadjenje, posto joj je Agnieszka redovna musterija. Zato under prvi set na tiketu. To je nesto sto je dolazilo, na poslednjih nekoliko duela. Gledao sam njihove meceve na ovom turniru i Azarenka mi deluje stabilnije. Igra dobro bitne poene.

Link to comment
Poceo sam prekjuce da igram singlove, fiksni ulog od 300din.
Ja već dugo igram samo tako. Ne uplaćujem ništa više osim singlova i dublova za sa fiksnim ulogom od 1000 din.Danas:Everton 3+ @1,75Monpelje 1 x Everton 2+ @1,86Leverkusen 1 x Barca 2 @1,95Juventus 3+ @1,75Juventus 2+ x Makabi Haifa 2 @1,98Osasuna 1@1,95 -----------------------------------------------+1510Sutra:CZV - Partizan hpb1 (-5,5) @1,85CZV 1 x PSG 2 @2,18
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...