Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

singl:

 

M.City - Barcelona 1  @3,60

 

double:

 

Derby - Charlton 1

Gussing - Nanterre 2

@2.85  :kralj:

 

 

E.Rovinari - Brindisi 2

Karlović - Gabashvilli 1

Grimsby - Telford 1

Trabzon - Mons 1

Vesely - Rola 1

Bemelmans - Krawietz 1

@4,35

Za Barcelonu mi je barem drago sa navijačke strane ali Vesely me posebno razveselio, mamicu mu.

Danas već dva para storno, Baghdatis i Kvitova, jbg.

 

Arsenal - Monaco 1

Bayer - Atletico X2

Al Hilal - Lokomotiva Taškent 1

@3,36

 

Sao Paulo - Danubio 1

Derby(21) - Brighton(21) 3+

Dolgopolov - Haider Maurer 1

Dimitrov - Harrison 1

Ferrer - Matošević 1

@3,18

 

Karlović - Lajović 1

Federer - Verdaco 2:0

Azarenka - Svitolina 1

Flensburg - Lubbecke 1

@2,73

Link to comment

Kako me upravo prodaje Lopez protiv Ilhana, uhvatio uzivo 3.33 pa 4.20 kad je gubio brejk zaostatka u trecem i prvo je na 2:4 imao dva puta po brejk loptu a sad opet na 3:5, prvo 0:40 pa djus pa opet dva puta po brejk loptu i evo upravo je izgubio. Koji majmun odvratni, bio mi je gotivan a sad ga mrzim.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Kako me upravo prodaje Lopez protiv Ilhana, uhvatio uzivo 3.33 pa 4.20 kad je gubio brejk zaostatka u trecem i prvo je na 2:4 imao dva puta po brejk loptu a sad opet na 3:5, prvo 0:40 pa djus pa opet dva puta po brejk loptu i evo upravo je izgubio. Koji majmun odvratni, bio mi je gotivan a sad ga mrzim.

 

mrtvak. samo nije imao 0:40 nego 15:40 pa onda još jednu na 40:A al u svakom slučaju ne mogu da verujem da je izgubio od ovog lika

 

san antonio opet na 96.5.....hm, mislio sam da će manje staviti ali moram da ispoštujem pa šta bude.. nju orleans bruklin mi deluje kao plus na 192,5 bez obzira što je nju orleans osakaćen, bruklin dopušta mnogo poena a nju orleans ne pleni odbranom.. treći je atlanta dalas poluvreme over 101,5 kad sinoć nisam uhvatio da ispoštujem danas... eto... dva od ova 3 da dođu biće dobro...

Edited by theanswer
Link to comment

mrtvak. samo nije imao 0:40 nego 15:40 pa onda još jednu na 40:A al u svakom slučaju ne mogu da verujem da je izgubio od ovog lika

 

 

 

 

Da, zajeb, ali je propustio 5 brejk lopti u zadnja dva Ilhanova servis gema. Jebeni kreten.

Link to comment

ja odigrao verdasco - federer I set over 9.5. kvota 1.90

 

 

hoce li errani pobediti veceras puig...kvota alosa 1.60

odlicna kvota igracu na Erani.

 

Petkovicka preokrenula ali mi je opet pojela sve zivce, njeni mecevi su jedna velika trauma.

Jos da Vika zavrsi kako treba i to je to.

Link to comment

Azarenka :0.6:  imala mec loptu pri 6-5 i u tb povela sa 2-0 i onda potpuni raspad svaku loptu salje u aut i izgubi drugi set.

Zenski tenis je cudo nevidjeno kao sto Zli rece to je samo za ljude sa jakim zivcima. Ako Vika ovo prodje sutra protiv Wozniacki koja ce je opeglati smao tako.

Link to comment

mrtvak. samo nije imao 0:40 nego 15:40 pa onda još jednu na 40:A al u svakom slučaju ne mogu da verujem da je izgubio od ovog lika

 

san antonio opet na 96.5.....hm, mislio sam da će manje staviti ali moram da ispoštujem pa šta bude.. nju orleans bruklin mi deluje kao plus na 192,5 bez obzira što je nju orleans osakaćen, bruklin dopušta mnogo poena a nju orleans ne pleni odbranom.. treći je atlanta dalas poluvreme over 101,5 kad sinoć nisam uhvatio da ispoštujem danas... eto... dva od ova 3 da dođu biće dobro...

Poslusao sam te za NWO-Bruklin nemoj da ne dodje :s_dj: :

New Orleans-Bruklin over 195.5+Minesota over 101.5 ukupno 3.98

Orlando-Miami 2+ Puig-Sara Erani 2 ukupno  2.53

Portalnd-San Antonio 2  2.23

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...