Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 Bagdhatis je izgleda resio da se ove sezone ozbiljnije bavi tenisom. Danas je lagano preslusao Goffina.

 

Gledao sam ga skoro na turniru u Zagrebu, debeo je kao i uvijek. Gofan valjda vuče neku povrijedu, ne bi trebalo nešto učitavati u ovaj rezultat.

 

 

Link to comment

Gledao sam ga skoro na turniru u Zagrebu, debeo je kao i uvijek. Gofan valjda vuče neku povrijedu, ne bi trebalo nešto učitavati u ovaj rezultat.

 

 

Nisam znao za Goffinovu povredu.

 

Baghdatis je od finala AO 2006 uvek elegantno popunjen. :piggy: Sta znam, igrao je 5 setova na AO sa Dimitrovim. On je lik koji bi sa malo vise truda mogao lagano da se odrzava u top 50 da ne mora da igra neke leve challengere.

 

Nego da pitam teniske znalce, je l' se Jelena kompletno raspada ili vredi probati sutra protiv Kvitove da uzima set? Fina kvota 2.10, a vidim da je dobila Kvitovu prosle godine na istom turniru. 

Link to comment

ladno sam umesto poluvreme preko 100,5 odigrao away points preko 100,5 na dalas-toronto  :frust:  :frust:  :frust: što je najgore uplata nije bila mala. naravno poluvreme over dolazi, ne ide loše ni away points da ne grešim dušu ali znam da neće doći

Link to comment

nisam ni mislio da će bednici posle 55 u prvom doći ni blizu u drugom. 35 za sad u drugom bravo. da sam igrao na dalas ubacili bi im 110. e jbm ti nesrećnika. i kad pogodim ne mogu da pogodim jbt.

Edited by theanswer
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/2, NBA 1/1. Barcelona je ocekivano lagano dobila. Timovi iz Argentine i Meksika su me pomalo razocarali, Igrali su protiv za klasu slabijih rivala i nisu mogli doci do pobede. Huracan se ispromasivao, u prvom poluvremenu, dok je Pachuca jednostavno morala bolje. NHL nije dosao najbolje. Rangersi zatajise sa golovima. Islandersi lagano dobise, no Minnesota ne znam ni ja kako, je uspela da izgubi mec protiv protiv kilavih Oilersa, mada je imala duplo vise suteva. Buffalo je izbegnut sinoc, no nije pomoglo. Nije mi jasno, zasto se ovi tank timovi uopste trude. Da je mec otisao u OT, ne bih se bunio. Cim sam NBA odigrao oprezno(napravio vecu kvotu, da bi ulog bio manji), doslo je relativno lako. Jos jedan glupav dan. Nadam se nekoj dobroj seriji uskoro, ovo postaje zamorno.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Monaco P/K1

 

Estudiantes-SC Barcelona 2+

Sao Paulo-Danubio 2+

Universitario-Cruzeiro w2

Deportivo Saprissa-Club America w2

 

Kvote, 1.44, 3.47. Arsenal poluvreme ili kraj; imaju dobru ekipu, ocekujem da ce doci do neke prednosti veceras. Cim ne igram fiks na viner, odmah padam. Zato veceras izrazite favorite u Copa Libertadores, probah 2+, te dva nesto tvrdja meca u fiksu.

 

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

Anaheim-Ottawa 5+

 

Kvota 2.16. Pittsburgh je pogubio sve meceve protiv Capitalsa u ovoj sezoni. Napad je konacno vratio produktivnost, proradio je i PP, pa se nadam dobroj igri i veceras. Senatorsi imaju par dobrih nastupa, u poslednje vreme, te se na kraju odlucih za golove i na ovom mecu.

 

 

NBA

 

Houston-LA Clippers P>106.5

Milwaukee-Philadelphia H1(-7.5)

 

Kvota 3.05. Clippersi igraju efikasnije bez Griffina. Ocekujem kanonadu nocas. Philadelphia bi trebala da se posveti, onome sto radi vec neko vreme.

Edited by Miljenko
Link to comment

Teniski eksperti sta igramo danas. Sad sam odigrao live over 20.5 Peneta-Radwanska.(1.80)

Odigracu na Petkovic protiv Diyaz, ove dve su se sastale u Dubaiju prosle sedmice i Dijazova je dobila 2-0. Na tom mecu je sudija u zavrsnici prvoga seta debelo ostetio Petkovicku pa je ova nakon toga potpuno izgubila zivce i raspala se. Ocekujem da ce Petkovicka biti napaljena da vrati Dijazovoj milo za drago iako ne volim da igram na Petko jer se mnogo izgube zivci kad se kladim na nju. Ocekujem da ipak pobedi kvota na nju je pocela malo da pada sad je 1.69. Azarenka bi trebala da rutinski odradi Svitolinu kvota na pobedu od 2-0 je 1.57.

Pliskova-Carla Suarez svi znamo da je Pliskova igrala finale Dubaija a sad protiv Carle ima kvotu neverovatnih 1.97 da ce pobediti :o .

Carla ne igra lose u zadnje vreme ali ovolika kvota na Pliskovu je iznenađenje jer mislim da je Pliskova bolja igracica od Carle.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...