Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

jel zna neko kad je poslednji put san antonio vezao tri poraza. ja sam pre svega zbog toga igrao na njih...

 

inace ovo je vec verovatno 5-6 put da me utah skrsi za dobitak

Link to comment

Prosle godine tako nesto pred All-Star ako se secam 3 poraza u nizu. Nije samo to nego me iznenadjuje sto igraju ovako na Rodeo tripu, tu oni nikada nemaju negativan skor, a trenutno ako se ne varam 2-4 (9 utakmica ukupno)... 

Link to comment

Ward je uvek bio ortodoksno drvo, ne verujem da ce od njega ikada biti top igrac. Solidan na brzim podlogama i to je sve.

 

 

Pa ja gledam kvota na Lopeza bila oko 1.5 do 1.6 kad je gubio gem zaostatka u prvom setu, nerealno skroz. Hteo da kucam 5000 na 1.60 da uzmem laku tricu ali ipak odigrao prvi set sa Jelenom isto to, i dobro je da je makar to proslo. Mada mi je krivo, trebao sam vise para izvuci tu, kakav crni Vord...

Link to comment

Prosle godine tako nesto pred All-Star ako se secam 3 poraza u nizu. Nije samo to nego me iznenadjuje sto igraju ovako na Rodeo tripu, tu oni nikada nemaju negativan skor, a trenutno ako se ne varam 2-4 (9 utakmica ukupno)... 

 

neka, sad se ceka sledeca njihova utakmica  :misko:

Link to comment

Šta reći za San Antonio. 81 poen Juti. Ovo im je drugi poraz u Solt Lejku ove sezone. A i Juta je mogla da tenkuje jebem ih usta. Ono što sam gledao je Gober spustio rampu i ćao zdravo, plače mi se koliko mislim da će Francuzi biti jaki na EP. Parker bez poena za poluvreme, nisam siguran koliko je na kraju dao. Totalno su van forme Parker, Manu, Lenard, Timi im je najkonstantniji igrač cele sezone. Stvarno sam mislio da je ovo zicer, oni retko kad završe negativno rodeo trip, sada su 2-4 na njemu još su imali all star pauzu, imaju sada konačno sve igrače na raspolaganju i opet ništa... Možda se i ne treba previše zaletati više, mada ja hoću :D Možda je father time što kaže Barkley konačno sustigao Spurse.

Edited by theanswer
Link to comment

Šta reći za San Antonio. 81 poen Juti. Ovo im je drugi poraz u Solt Lejku ove sezone. A i Juta je mogla da tenkuje jebem ih usta. Ono što sam gledao je Gober spustio rampu i ćao zdravo, plače mi se koliko mislim da će Francuzi biti jaki na EP. Parker bez poena za poluvreme, nisam siguran koliko je na kraju dao. Totalno su van forme Parker, Manu, Lenard, Timi im je najkonstantniji igrač cele sezone. Stvarno sam mislio da je ovo zicer, oni retko kad završe negativno rodeo trip, sada su 2-4 na njemu još su imali all star pauzu, imaju sada konačno sve igrače na raspolaganju i opet ništa... Možda se i ne treba previše zaletati više, mada ja hoću :D Možda je father time što kaže Barkley konačno sustigao Spurse.

 

Oni nikad nisu zavrsili negativno Rodeo trip otkako postoji. Evo jedne zanimljive tabele.

 

ZmSxC3X.png

 

Ne znam, ja bih poceo da ulazem u martu na njih bez obzira na sve, mislim da samo malo kasne ove godine.  :D

Link to comment

singl:

 

M.City - Barcelona 1  @3,60

 

double:

 

Derby - Charlton 1

Gussing - Nanterre 2

@2.85

 

 

E.Rovinari - Brindisi 2

Karlović - Gabashvilli 1

Grimsby - Telford 1

Trabzon - Mons 1

Vesely - Rola 1

Bemelmans - Krawietz 1

@4,35

Link to comment

Ma igram ih na poene, ne na fix ili hendikep. 

 

Tu bi vec mogao neki over na SA da dodje. Samo da ne postave granicu na 110 poena.

 

Prodje dabl, s tim sto su se Rojer i Tecau dobro pomucili u drugom setu. Bagdhatis je izgleda resio da se ove sezone ozbiljnije bavi tenisom. Danas je lagano preslusao Goffina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...