Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jedino sto sam primetio bolje kod njih, su granice za poene na poluvremenu i dodatni poeni/hendikepi za ceo mec za NBA.

Kvote za fudbal su im propast. Za golove redovno manje, za ovu moju poluvreme ili kraj igru bezobrazno male(razlika ide od 0.15 do 0.30, u odnosu na Meridian, Millennium). Vineri na hokeju su im manji za po 0.1 i jace.

Link to comment

Brutalna razlika u kvotama!

 

Sramotna

 

SA u svim kombinacijama protiv Jute, najviši ulog na daju više od 96,5. Red je više jebemumater. Sinoć dva undera nikad lakše pogodio Mozgova i Vesta iz Indijane..

Edited by theanswer
Link to comment

Maxbetov sajt je stvarno ponekad "naporan". Ja cesto zaboravim da ponovo stikliram "izaberi sve", pa se posle cudim sto neke utakmice nisam video u ponudi.

 

A evo i onog mog (uskoro blazenopocivseg) tiketa u Mozzartu, pa mozete da uporedite:

 

new-picture-15.png

Link to comment

Igrao sam mrtvog Kevina Martina under na 20,5 i čovek šutirao 17 puta jbt. Plus 8 bacanja i na svu muku dođe over na njega minut i po pre kraja tako što raspali Ariza napravi faul na njemu bez lopte

Link to comment

Coric

Roger/Tecau

@1.9

 

Goffin @2.25

 

Coric igra protiv Jazirija kojeg je vec dobijao ranije. Veliki je hajp oko Corica, al se nije bas proslavio na pocetku sezone. Tek nedavno je poceo da igra na ozbiljnijim turnirima, pa je moguce da ocekivanja prevazilaze njegove trenutne mogucnosti. Ipak, ocekujem da ovde prodje prvo kolo.

Ova dvojica su trenutno jedan od najboljih dublova i prosle godine su imali odlicne rezultate. Kapiram da ce Fedex kao i Nole puci prvo kolo dubla i fokusirati se na singl.

 

Goffin je igrao odlicno cele prosle godine i dosta je napredovao. Bagdhatis je godinu zapoceo nesto ozbiljnije i izbacio Goffina na AO. Mislim da je ovde 50:50 mec pa cu odigrati na jacu kvotu.

 

Naravno, sad kad sam sve ovo napisao, Jaziri ce da se razgoropadi a Federer odluciti da batali singl i da je buducnost u dublu. :D

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 0/1. Ponedeljkom je na fudbalu izbor suzen, no jucerasnji tiket je prosao bez veceg nerviranja. NBA zato ne mogu povezati nikako. San Antonio jos jednom kiksirao, sada protiv mnogo slabije ekipe. Poslednji dobitan NBA tiket, mi je bio jos 2-3 dana pre All-Star pauze. Prva polovina februara je bila dosta dobra, a onda je usledila serija glupih rezultata. Mali minus i juce, nisam bio u plusu, od proslog utorka(bio je jedan nikom-nista dan, no to mi ne znaci previse). Gubitak je zanemarljiv, samo nervira kako je cesto blizu prolaz na svim tiketima, a onda se desi neka nebuloza.

 

 

Fudbal

 

Man City-Barcelona w2

 

Huracan-Mineros P/K1

Racing-Club Guarani 2+

Sporting Cristal-Deportivo Tachira 2+

Pachuca-Montreal P/K1

 

Kvote, 1.57, 2.66. City mi pozadi i dalje deluje suvise nesigurno za najbolje timove. Barcelona ima sjajan ofanzivni potencijal, te ocekujem da to i pokazu na terenu. Drugi tiket je kombinacija Copa Libertadores i CONCACAF CL. Huracan i Pachuca su izraziti favoriti, kao i Racing, no ja ne volim forsirati fiks, pa ovde probah golove, jer Guarani ime da igra. Sporting Cristal-Deportivo Tachira, duel ne tako kvalitetnih timova, te ocekujem i golove.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Arizona w1

Minnesota-Edmonton w1

 

NY Rangers-Calgary 5+

Chicago-Florida w1

 

Kvote, 1.81, 2.07. Islandersi u maloj krizi, docekuju Arizonu, koja je igrala nocas. Wild je u poteri za doigravanjem, igraju odlicno, protiv jedne od najlosijih ekipa u ligi. Rangerse mozemo i dalje igrati over, posto je Lundqvist povredjen. Napadaci u strasnoj seriji. Chicago igra kriminalno lose(bar za njihov standard). Tri su meca bez pobede(bez pobede u regularnom toku 4), i vreme je za jedan dobar nastup.

 

 

NBA

 

Washington-Golden State P>97.5

Detroit-Cleveland P>101.5

Dallas-Toronto P>102.5

 

Kvota 6.33. Ispratih NBA meceve, jednim simbolicnim tiketom. Rezultati su previse nepouzdani, da bih rizikovao sa jacom uplatom, a i ove povrede idu na nerve.

Link to comment

Jel zna neko zasto je bila ovolika kvota na F. Lopeza protiv ovog Vorda? Uhvatio sam samo prvi set vezano sa Jankovickom prvi set, kvota bila 1.6 na 2:3 za Vorda i prednost Lopeza... na 2:3 i brejk loptu set je bio preko 2 a mec u egalu, sto nema nikakve logike opet, koliko god Felisiano bio nekad nezainteresovan za igru. Jel ovaj Vord neki zajeban? Pitam da znam za ubuduce, posto vidim da ima punih 28 godina a ne znam da je nesto uradio u karijeri do sad.

 

A Jelena me jebe samo tako, imala dve brejk lopte odma' na pocetku i sad ce ova uzeti za 1:1.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...