Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

sutra krece Doha ima zanimljivih parova dalo bi se zaraditi. Azarenka protiv Kerber kvota 1.40, Penneta ima nerealno visoku kvotu protiv Kuznetsove 1.75. Osecam iznenadjenje na mecu Safarova-Stosur ova druga ima kvotu 2.35

Bice dobar izbor od sutra, samo sto cu stici da pogledam ponudu tek sutra u toku prepodneva, tako da sada ne mogu nista da kazem.

 

Za Stosur nisam siguran. Mozda bih pre odigrao na Safarovu, ukoliko je iole pristojna kvota, ali cu najverovatnije preskociti taj mec.

 

Errani se namucila u prvom setu, ali drugi rutinski.

1/1 = +1.10 [emoji106]

Edited by radar
Link to comment

sutra krece Doha ima zanimljivih parova dalo bi se zaraditi. Azarenka protiv Kerber kvota 1.40, Penneta ima nerealno visoku kvotu protiv Kuznetsove 1.75.   Osecam iznenadjenje na mecu Safarova-Stosur  ova druga ima kvotu 2.35

 

Peneta nije u nista boljoj formi od Kuznjecove, koja se drzi iznenadjujuce dobro s obzirom da izgleda kao baba. Safarova - Stosur nije iznenadjenje ako dodje dvojka, one su trenutno tu negde po kvalitetu i tu je mozda najpametnije igrati vise gemova jer one stalno igraju neizvesne meceve. Sto se tice Azarenke, ona mi je totalno za izbegavanje dok se ne ustali u nekoj formi..

Link to comment

sutra krece Doha ima zanimljivih parova dalo bi se zaraditi. Azarenka protiv Kerber kvota 1.40, Penneta ima nerealno visoku kvotu protiv Kuznetsove 1.75.   Osecam iznenadjenje na mecu Safarova-Stosur  ova druga ima kvotu 2.35

 

Pratio sam tvoje predloge i prošle nedelje, i moram priznati da ne kapiram tvoju metodologiju klađenja. Ako je fazon izabrati što više random parova na kojima nijedan ishod nije iznenađenje pa nalupati po nekom ličnom doživljaju, onda je to siguran put za gubljenje novca. Što ne probaš na ruletu, svodi se na isto?

Link to comment

Nista novo:

 

new-picture.png

 

Cekao bih, doduse, jos Bocu, kvota 45.65.

 

Posto sam "znao" koja neumoljiva rutina sledi, "branio" sam oko 84. minuta i pored toga sto bi mi ostala jos jedna utakmica.

 

new-picture-12.png

 

Bolje ista nego nista. :)

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/1, NBA 0/1. Baksuzan dan na fudbalu. Na Elche-Real Madrid je bilo 20 i kusur minuta za 3. gol i nije ga bilo, uz par dobrih sansi. Colo Colo je imao dva igraca manje, od 39. minuta. Palestino nesnalazljiv. I ovde je bilo vremena da tiket prodje(15 minuta), domacinu je ponisten gol u 93. minutu( bio je ofsajd), bedak. NHL tiket prosao nekompletan. Pingvini se konacno razigrase, Predatorsi jedva odose u OT, nakon totalne dominacije. NBA je skoro nemoguce pogoditi, Stalne povrede najboljih igraca, pocinju da idu na nerve. Fiks ne dolazi, a igrace ne vredi ni da pokusavam. Nakon cetiri kilava dana, ocekivao sam bolji ucinak, no desila se kontra situacija. 

 

 

Fudbal

 

Fenerbahce-Akhisar Belediye 2+

Napoli-Sassuolo 2+

Cagliari-Inter 2+

 

Kvota 1.80. Danas povezah samo par meceva na 2+. Fenerbahce i Napoli bi trebali proci lagano, dok Inter pokazuje neke znake zivota.

 

 

NBA

 

Miami-Philadelphia w1

Houston-Minnesota w1

Utah-San Antonio w2

 

Kvota 2.10. Miami i Houston bi trebale biti sigurice, vreme je i da se San Antonio vrati u formu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jedan uzaludni da se ne ispustim:

 

Zvezda 2&2-3   2.90

Lecce  1&2-3    2.95

Napoli  1&GG   3.40

i da salu dignemo na najvisi nivo

Inter 2    2.50 (bonus kvota u Maxbetu)

 

Odigracuu Maxbetu (ukupna kvota 72.72). Isto to u Socceru 55.56, a u Mozzartu 38.88. :huh:

Edited by Nesh
Link to comment

Pratio sam tvoje predloge i prošle nedelje, i moram priznati da ne kapiram tvoju metodologiju klađenja. Ako je fazon izabrati što više random parova na kojima nijedan ishod nije iznenađenje pa nalupati po nekom ličnom doživljaju, onda je to siguran put za gubljenje novca. Što ne probaš na ruletu, svodi se na isto?

Tacno je da se ponekad glupiram nekad mi to glupiranje prodje nekad ne. Ali nemozes mi reci da moj nacin kladjenja lici na ruski rulet. 

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...