Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Cekam za dobitak Muguruzu 2:0 i sta se desava - na brejk loptu i 3:2 za nju, sansa da povede 4:2, Pliskova servira i pomocni vice aut a glavni ispravlja, Muguruza umesto da trazi celendz gleda u liniju i pusta, djus... posle toga kamere vracaju snimak i naravno da je bio aut, sto bi joj dalo brejk loptu i drugi servis. U sledecem gemu pravi 3-4 duple greske (ukupno vec 9 a nije kraj prvog seta jos) i sad gubi 3:5 rutinski. Jebem joj mater glupu spansku.

Link to comment

167,5, dodatni 163,5 u mozzartu

 

Imaš u planet winu veći izbor dodatnih granica i hendikepa, od +4 do -4 u odnosu na osnovni

 

Verovatno i kod drugih, ali posle mozazrta ovo mi je dosta povoljnije tako da nisam tražio dalje

Edited by levi
Link to comment

Imaš u planet winu veći izbor dodatnih granica i hendikepa, od +4 do -4 u odnosu na osnovni

 

Verovatno i kod drugih, ali posle mozazrta ovo mi je dosta povoljnije tako da nisam hvala

hvala
Link to comment

Dve-tri sezone unazad, to se retko desavalo. Ne bunim se ja kada mec ode u produzetak, kvota 1 i cao, no ovo su preterano glupi rezultati. Takodje se cele sezone desava, da pacerske ekipe dobijaju back-to-back meceva, protiv top timova, na gostovanjima. 

Jos je gora stvar sto par standardno efikasnih ekipa(Pittsburgh, Washington), igra meceve sa malo golova(manje od 5), te ih ne mozes uhvatiti ma sta odigrao.

Najbolje ne igrati NHL do playoffa ili igrati samo na timove koji se bore za playoff(recimo LA KINGS njih sam prosle nedelje dva put uvatio)

 

odigrao live Stana de mana da dobija prvi set po kvoti 5.75 gubi 5-4 i njegov protivnik servira.

 

ahah morgen ce da uzme

Edited by Cash
Link to comment

Kingsi imaju 6 vezanih pobeda i ocekujem da ce igrati sve bolje, kako se bude primicao playoff. Sto se tice kladjenja na playoff meceve, to mi je retko bila uspesna rabota. Ako u regularnom delu ne napravim plus, posle je bolje da ne igram(mada sam uvek pri vrhu na pogadjalici :lolol: ).

Link to comment

GUSTAVO AJON JEBEM TI MATER BEDNIČE

 

jbt igram real više od 85,5 i oprostim se od tiketa na poluvremenu dali 37 i onda ubace 30 poena u trečoj i treba 6 jebenih poena da daju za 4min i zadnji napad im fali pola koša i mrtvi ajon ne može ni faul da izvuče sa pola metra od koša, promašuje od tablu aaaaa jbt

Edited by theanswer
Link to comment

http://prntscr.com/67pug9

 

Cekam samo Nadal - Kuevas da bude recimo 6:4 6:3 ili 7:6 6:2, a mogu i da branim h1-5.5 jer je kvota 2.30 a dobitak 9 100din za mali ulog. Ipak, posto imam jos hiljadu na racunu, razmisljam da li da opalim to sve da Kuevas dobija prvi set po 3.85 ili mec po 5.05, mislim da nije bez sansi uopste.

Link to comment

odigram bledsoa over, kao i pola kladilačkogsveta, a lik ni ne gleda ka košu, stoji na devet metara i brani kontru dok superstar moris završava svaki napad.

 

stoji čovek na centru na centru i pokazuje im da odigraju napad bez njega :lolol:

 

ma daj jebote ovo je nerealno

Edited by Malvo
Link to comment

nećeš ti meni više na tiket, jebali te i dragić i ajzea i morisi i mafija

 

njemu se ili kenja ili je ovo nameštao, nema treće, tek sad vidim da nije dao koš u prvom poluvremenu

Edited by Malvo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...