Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Roma - Feyenoord 1

Celtic - Inter X2

Villarreal - Salzburg 1

Barcelona - Valencia 1

@4,16

 

Liverpool - Besiktas X2

Anderlecht - Dinamo Moskva X2

Cedevita - Zadar 1

@4,43

Link to comment

http://prntscr.com/67blck

 

Zenski tenis strikes again! Na 6:5 za Vozniacki pomislim u sebi - "samo da Peneta uzme svoj jer onda cekam jedan gem Penete a prva ce servirati i uzece taj jedan nekako". Naravno, izgubila je 5:7. Onda Vozniacki zadrzala svoj, uzela brejk, ocekivao sam raspad... ali u trecem gemu brejk lopta za Penetu i sansa da povratak, borila bi se svakako na 1:2... medjutim, jako glupo odigran poen na brejk loptu, los drop volej na kraju i posle 3:0, pa medicinski tajmaut zbog zuljeva na rukama i totalni raspad. Lepih 50ak evra otislo niz rijeku zahvaljujuci zenskom tenisu. Kakve glupace, odvratno.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 0/1. Tiket LE je prosao bez vecih problema. Talican izlaz u Copa Libertadores. San Lorenzo okrece u 86. i 88. minutu, dok na San Jose-River Plate, oba gola padaju u zavrsnih deset minuta meca. NHL i NBA i dalje dolaze kilavo. Moji Pingvini se obrukase protiv Columbusa. Primas gol sa igrace vise, u zavrsna 3 minuta meca, ne verujem i dalje. Ni Flyersi se nisu proslavili, no oni bar stigose do OT. NBA nisam mogao provuci nikako. Sramotno los Dallas, u prvom poluvremenu. San Antonio uspeo da izgubi od nekomplatnih Clippersa. Baksuz sam za ove kombo tikete(pao na Pittsburgh nocas), vece kvote i da ne pominjem. Minimalan minus, mogao je proci bar i NHL povracaj, ali se neverovatne stvari desavaju u poslednje vreme.

 

 

Fudbal

 

Standard-Waasland 2+

Stuttgart-Dortmund 2+

Juventus-Atalanta P/K1

 

Kvota 1.70. Od fudbala je retka korist petkom, no da probam par stvari.

 

 

NHL

 

Buffalo-NY Rangers w2

Edmonton-Minnesota w2

 

Kvota 1.96. Buffalo i Rangersi su igrali nocas, pri cemu su obe ekipe dosle do penala. Ocekujem da ce Sabresi pokusati da zauzmu sto bolje draft mesto, te bi vezane pobede bile iznenadjenje. Minnesota igra odlicno, ima 8 pobeda, na prethodnih 10 meceva. Wild gostuje Oilersima, koji se kao i Buffalo, pozicioniraju za draft.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Indiana w2

Golden State-San Antonio H2(+10.5)

 

Dallas-Houston P>104.5

 

Kvote, 1.90, 1.85. Indiana je 2 pobede ispod playoff crte, a Philadelphia bi trebalo da nastavi sa tankovanjem. San Antonio je igrao nocas, no polozaj u kosturu Zapada im nije sjajan, pa verujem da nece biti odmaranja. Jedan od najboljih parova, za poluvreme over, Dallas-Houston. Nadam se da ce Dallas imati bolje sutersko vece, od onog sinoc.

Link to comment

Kad god u Nhl domaca ekipa ima kvotu oko 1.50-1.60 uvek dodje x2 na kraju i to mi nikako nije jasno. Jer igraju bas preko kurca sa ovim slabijim ekipama ili pomazu kladionicama treceg nema. Sinoc Pitsburg da je bar odigrao x proso bi tiket ovako sa igracem vise primaju gol popizdeo sam skroz.

Link to comment

vredi li probati fmp danas? 3,25 u mozzartu

ne smatram da je mega neki veliki favorit tu, a ok je kvota na fmp

juce sam uhvatio vrsac protiv metalca u raznim kombinacijama 2, h2, h2pp...

Link to comment

Kad god u Nhl domaca ekipa ima kvotu oko 1.50-1.60 uvek dodje x2 na kraju i to mi nikako nije jasno. Jer igraju bas preko kurca sa ovim slabijim ekipama ili pomazu kladionicama treceg nema. Sinoc Pitsburg da je bar odigrao x proso bi tiket ovako sa igracem vise primaju gol popizdeo sam skroz.

 

Ja imao 1& Over 5.5 na Rangerse i Capitalse, kvota 16.8, i Rangersi prime gol 2 minuta pre kraja za 4:4. Na drugom sam odigrao cisto reda radi da razbijem maler (kobajagi realno™) Montreal i Pitsburg keceve (kvota 3.32) i isto corak.

Link to comment

Kad god u Nhl domaca ekipa ima kvotu oko 1.50-1.60 uvek dodje x2 na kraju i to mi nikako nije jasno. Jer igraju bas preko kurca sa ovim slabijim ekipama ili pomazu kladionicama treceg nema. Sinoc Pitsburg da je bar odigrao x proso bi tiket ovako sa igracem vise primaju gol popizdeo sam skroz.

Dve-tri sezone unazad, to se retko desavalo. Ne bunim se ja kada mec ode u produzetak, kvota 1 i cao, no ovo su preterano glupi rezultati. Takodje se cele sezone desava, da pacerske ekipe dobijaju back-to-back meceva, protiv top timova, na gostovanjima. 

Jos je gora stvar sto par standardno efikasnih ekipa(Pittsburgh, Washington), igra meceve sa malo golova(manje od 5), te ih ne mozes uhvatiti ma sta odigrao.

Link to comment

vredi li probati fmp danas? 3,25 u mozzartu

ne smatram da je mega neki veliki favorit tu, a ok je kvota na fmp

juce sam uhvatio vrsac protiv metalca u raznim kombinacijama 2, h2, h2pp...

Kolika je granica na poene? Miriše mi na over teški a nisam stigao da pogledam ponude danas.. Real takođe uvek igram ako je ispod 160. Juče španci ispoštovali iako sam umesto dva overa gađao over na unikahu i h2 na valensiju, majmun, ali došlo je i to. Na krsju je došao i san ant over za odličan dan..

Link to comment

167,5, dodatni 163,5 u mozzartu

mudro zboris, probacu i to, jeste visoka granica, ali prolazi to lagano

nerviraju mi sto ne daju da se igra na ove kup utakmice kombinacija (ishod i poeni), u ovom mom slucaju kvota bi bila preko 6. inace meni u poslednje vreme omiljena igra, jer dovoljno cesto nalazim tekme na kojima je prilicno izvesno da ce npr ako dodje over mnogo vece sanse za pobedu imati tim a, a u suprotnom tim b

verovatno cu probati i over na zvezda konstantin + hendikep na konstantin, samo da vidim dal pp ili konacan ishod

da je neko drugi trener zvezde, kucu bih stavio na hendikep, ovako ocekujem da radonja drzi najjacu petorku 25+ minuta

konstantin je prilicno kompaktna ekipa, igra se u nisu, a tu imaju samo jedan poraz. nemaju za sta da se cuvaju (treba cudo da se desi da ne udju u superligu), ocekujem da ce biti 40 minuta maksimalno motivisani protiv zvezde

sa druge strane, za ocekivati je da zvezda udje sa zadrskom u mec, nadam se da ce bar malo potceniti protivnika, i moguce da ce i radonjic ipak bar malo odmarati marjanovica i ove sto najvise igraju

jos ako sudjenje bude domacinsko, tip je sasvim izvestan :)

 

ako neko planira da isprati sa visemilionskim uplatama, nek saceka jos sat vremena da mi ne obori kvote :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...