Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zenski tenis je samo za ljude sa mnogo jakim zivcima, to ste valjda znali. U svakom momentu moze doci do raspada, bez ikakvog razloga. Nazalost, uverili smo se upravo, imala i igru i rezultat ali resila da nas pojebe, glupaca odvratna.

Link to comment

Na 3:1 u drugom je kvota da Pliskova uzima set bila 5, a mec 8.5. Nemam nista na racunu, pa bih morao da istrcim do Mozarta, al se kvote odmah promenise. jer je krenuo preokret.

 

I sve do samog kraja se cinilo da ce ipak uzeti Safarova, ali dzaba. Evo sad gubi 2:0 u trecem

Link to comment

Safarova teraj se u kurac :frust: :frust: :frust:  popizdeo sam vodila 3-1 u drugom i i imala kod 5-5 15-40 :frust:

A i ova Pliskova ima vise srece nego pameti,juce ju je posralo protiv Ane samo tako, danas isto. Ide mi u listu najomrazenijih teniserki.

 

evo vec gubi 0-3 :frust:

Link to comment

Najjace od svega je sto je ona sama zasluzna za ovo, Pliskova je u drugom od 3:1 mirno cekala da se mec zavrsi i da ide kuci da place ali je Safarova odlucila da se raspadne, iz verovatno samo njoj poznatog razloga. Zenski sport + kladjenje = put u propast, cak vise psihicki nego finansijski :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ovo vam je u jednom mecu klasican primer kako me ide u zadnjih 20ak dana, ali bukvalno stalno pucam ovako :D Krene odlicno, ne branim, napusim se. Jos sam i dobar sto mi se onaj minus od 300-350e nije povecao vec nedelju dana, vrtim se oko nule a grozno me nece :D Cudi me kako je i Souza ono sinoc izgurao, on je bio jos blizi pobedi od ove pa se vratio posle brejka zaostatka u trecem...

 

Ovo ce zavrsiri 0:6 ali nema veze, idemo dalje za iste pare :D

Link to comment

Safarova bi nam napravila nevidjenu uslugu da preda mec :D

 

kvota 10 na Safarovu, da opalimo mozda se je kakav rodjak od Pliskove kladio sad na Safarovu :D

Edited by Cash
Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1, uz jedan tiket gde su bile obe kvote 1. Real je odigrao jos jedan metiljav mec. Ocekivao sam ako ne petardu, ono bar lagana 3 gola, nakon one 2 lose odigrane utakmice. Copa Libertadores tiket je zato prosao bez problema. Oba 2+ meca, prodjose pocetkom drugog poluvremena. Boca je korektno iskontrolisala mec. Tampa se raspucala u drugoj trecini, za lagani 5+ over. Kingsi su krenuli nesigurno, no onda je usledila ocekivana dominacija. Chicago je razbio Detroit, u prve dve trecine, no to se nije odrazilo na rezultat. Bio sam siguran u pad tog tiketa, kada su Red Wingsi poveli 2-1, na manje od 3 minuta pre kraja, no Blackhawksi poravnjavaju sa izvucenim golmanom. Boston je odigrao jos jedan kriminalan mec, ali bar ne izgubise. Licilo je na los dan, no na kraju zavrsih u plusu, ne bas velikom, ali da se ne bunim. Real je oborio lep kombo tiket i izbio veliki plus, tja.

 

 

Fudbal

 

Wolfsburg-Sporting w1

Liverpool-Besiktas w1

Villarreal-Salzburg 2+

 

Danubio-San Lorenzo w2

San Jose-River Plate 2+

 

Kvote, 1.65, 2.31. Jedan tiket LE. Wolfsburg igra odlicno, Liverpool je u solidnoj formi, Salzburg je jedan od najzahvalnijih timova za golove, vec par sezona. Na timove iz Argentine i Brazila uglavnom igram fix, te je takav slucaj i sa San Lorenzom. River Plate igra na 3700 metara, pa mi 2+ deluje kao najzgodnija stvar.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Buffalo w1

Pittsburgh-Columbus w1

 

Kvota 1.79. Bez mnogo filozofiranja danas. Vreme je da Pingvini proigraju, a cini mi se da je veceras pogodan trenutak. Flyersi imaju realne playoff sanse, no moraju pobedjivati, da bi to ostvarili. Sabresi su beznadezni i dalje, te ocekujem trijumf domacina. Islanderse preskocih jer igraju protiv odlicne defanzivne ekipe. Rangersi su dali 22 gola, na 4 meca, dolazi im Vancouver u goste, mozda dodje do prekida te serije. Montreal igra tvrdo, uz dosta odlazaka u OT, pa nisu preterano zahvalni za moj stil igre.

 

 

NBA

 

Oklahoma-Dallas P>106.5

LA Clippers-San Antonio H2(+0.5)

 

Kvota 3.05. Nisam smeo nista probati u singlu; samo oprezan dabl, za pocetak post All-Star perioda. Rondo se verovatno vraca veceras, a Dallas je manje efikasan sa njim. Oklahomi je svaka pobeda bitna, pa ocekujem da krenu jako od starta. San Antonio sam morao probati, protiv nekompletnih Clippersa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Igrao sam Suarez Navaro protiv Muguruze prvi set po kvoti 3.05 kad je izgubila prvi gem, posle toga je uzela 4 vezana i povela 4:1 i sad pukla svoj za 4:2, pa me zanima da li sam bas toliki baksuz da ni to ne pogodim :D Valjda se i ona nece raspasti mada je sve moguce, ali ostajem dosledan i necu da branim i uzmem neku sigurnu lovu pa makar izduvao opet.

Link to comment

Od 4:1 do 4:6, najverovatnije. Lepo mi rekao kolega kojeg su prebacili na drugo uplatno mesto - neko mi je ovamo bacio crnu magiju :D

 

Ok, imala je 6:3 u tb i dva svoja servisa, sad je 6:4. Aj da vidimo bas.

 

Uzela spanska mala lepotica, u razdeljak je ljubim :D Ali kakav tok seta, sunce ti... :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...