Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 1/1. Izgledalo je da ce Man Utd, ponovo pomoci kladionice, no okrenuse nekako. Nikad laksi over, na Islanders-Rangers mecu. Winnipeg se mucio protiv Edmontona i na kraju jedva udjose u OT. Na 3-4 sam pomislio da tiket sigurno pada, no brzo poravnase srecom. Jos jedan fin dan. Jetsi su izbili nesto para, no da ne kukam.

 

 

Fudbal

 

PSG-Chelsea 2+

Shakhtar-Bayern P/K2

 

U. de Chile-Emelec 2+

Montevideo Wanderers-Zamora w1

The Strongest-Internacional 2+

 

Kvote, 1.93, 1.98. PSG-Chelsea, tezak mec za procenu, no verujem da domacin moze do bar jednog gola, te je i 2+ verovatan, u tom slucaju. Bayern igra protiv ekipe, koja dugo nije imala takmicarsku utakmicu. Copa Libertadores je dosta tezi za proceniti od CL. Cileanski sampion ima tesku grupu, i veceras im je bitan mec za dalji tok kampanje. Emelec nije za potcenjivanje, te se odlucih za golove. Zamora mi je nepoznanica i tu dajem prednost Wanderersima iz Montevidea. The Strongest ima prednost prilagodjenosti nadmorskoj visini u La Pazu, te ce kvalitet gostiju tesko doci do izrazaja. Dva gola bi mogla pasti i na ovom mecu.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Washington w1

St. Louis-Dallas w1

 

Carolina-NY islanders 5+

Philadelphia-Columbus 5+

 

Kvote, 2.21, 1.96. Pingvini vezali dva poraza sa nulom, protiv Capitalsa i mislim da je vreme za revans. Seguin, Hemsky i Eaves su otisli na spisak povredjenih igraca, nakon meca protiv Floride. Seguin(najbolji strelac tima) ce pauzirati 3-6 nedelja. Roussel je pod suspenzijom i takodje ne igra veceras. Sve osim sigurne pobede Bluesa je senzacija. Islandersi i Carolina su igrali nocas. Carolina je dobila Senatorse, nakon odlicne realizacije igraca vise. Islandersi su izgubili(skoro) dobijen mec. Vodili su 5-3, pocetkom zavrsnog perioda, a onda su usledila 3 gola Rangersa. Halak ce sigurno odmarati danas, pa je i to razlog vise za over. Columbus ima solidan niz overa. Bobrovsky je i dalje van ekipe, dok Flyersi pokazuju solidnu formu(osvojili su bar bod, na 9 uzastopnih meceva).

Link to comment

Ja bih danas dva tiketa sa kvotama oko 4.

 

Šahtjor - Bayern 2

Rotherham - Derby X2

PSG - Chelsea PP-1,5

Langnau - Thurgau 1

Brindisi - Okapi 1

@4,13

 

Sijsling - Nishioka 1

Isner - Matosevic (1.set -1,5)1

Klizan - Lajović 1

@3,95

Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 1/2, prosao i teniski tiket. Bayern razocarao. Jebo ih Gvardiola i promena dobitne formule. Sa Copa Libertadores, nisam imao srece. Puno promasenih zicera, na U. de Chile-Emelec. U Montevideu je nekako dosao kec, dok je u La Pazu 2+ proslo u prvih 15 minuta. Islandersi odose u over EN golom. Fiks je bio nepogodljiv. Pingvini ponovo razocarali protiv Capitalsa, Blues izgubise od desetkovanih Starsa. NHL je dosao korektno, ali je fudbal zato bio baksuzan. Srecom te je prosao teniski tiket, sa kvotom 9.5(uz jednu kvotu 1), pa minus nije bio preveliki.

 

 

Fudbal

 

Schalke-Real Madrid 3+

 

Guarani Asuncion-Sporting Cristal 2+

Palestino-Boca Juniors w2

Tigres-Juan Aurich 2+

 

Kvote, 1.57, 2.50. Ocekujem da Real ponovo pocisti Schalke. Guarani igra efikasno i u prvenstvu, a protivnik nije neki od top timova. Probao sam na Bocu, koja je pre svega takticki potkovanija ekipa. Tigres je veliki favorit, te i ovde ocekujem neki gol vise.

 

 

NHL

 

Chicago-Detroit w1

Edmonton-Boston w2

 

Anaheim-Tampa 5+

Colorado-Los Angeles w2

 

Kvote, 2.23, 2.35. Pretezno domacinska serija u Chicagu. Blackhawksi 6 meceva bez poraza u regularnom toku(samo 2 pobede tokom 60 minuta doduse). Red Wingsi tri meca bez trijumfa. Boston ima fenomenalan niz protiv Oilersa i vreme je da podignu formu, jer su Flyersi blizu. Na Tampu igram golove, kao i obicno. Ducksi imaju jednu pobedu, na poslednjih 5 meceva, pa ne bih igrao protiv njih, narocito ne kada igraju kod kuce. Kingsi konacno vezase par dobrih nastupa; pobednicka serija je trenutno na koti 5, te ih probah i danas.

Link to comment

Ljudi, mislim da imamo ozbiljnu sansu za zaradu ujutru u 9. Safarova - Pliskova 1, kvota meni nejasnih 1.80. Ok, ova dobila Anu danas i igra lepo u zadnje vreme ali ako ovo nije namestaljka, Safarova bi dobila 10 od 10 meceva. Bolje servira, nijedan udarac joj nije slabiji nego Pliskovoj, psihicki je prilicno stabilna i cesto se vadi iz banane sto servisima, sto dobrim forhendima.. Nemam previse para na racunu ali mozda cu sve prebaciti na keca ili ostaviti nesto malo i za 2:0 u setovima, ne vidim kako Pliskova moze da uradi bilo sta ovde...

 

Drugi mec je Gofin - Tiem, isto malo nerealno postavljene kvote iako Gofin pegla lepo ali meni pobeda protiv nestabilnog Janovica ne govori nista. Tiem sasvim dobar, sigurno se nece raspasti tako lako kao nervozni Poljak. Za to ima vremena, pocinje valjda u 12.

Link to comment

I jos nesto, malo unapred - obratite paznju na ovaj mec u subotu..

 

 

 

 

http://www.rezultati.com/utakmica/nX4WvBVF/#omjer;overall

 

Pogledajte ova tri medjusobna susreta, mislim da ce vam sve biti jasno :D Nadam se samo da i dalje igra jebeni Naylor prevarant, covek odradjuje bukvalno sve sto treba da dodju prelazi :D

 

Inace ne igram ovakve gluposti ali posto sam slucajno naleteo i nije nikakva fejsbuk dojava niti public bet, ispraticu ih zbog tradicije za 600din 2-1, kvota 24, i za 400 iz 1-2, kvota cak 42. Cisto da ne zalim ako budu opet bezobrazni, cetvrti put za redom.

 

 

 

Edited by Zli Gli
Link to comment

prepisano, al nemoj da nije doslo :)

i sta si stisao, daj nekog tenisa za nocas, daleko je jutro, vidim igraju se neki celendzeri sto muskarci sto zene, znam da pratis te egzoticne turnire i igrace :D

Link to comment

Prosao sam neki tiket sa kvotom 6 i to me je Zoao Souza iznervirao i skratio mi zivot znatno jer je promasio volej na mrezi za laganu pobedu, da bi kasnije ipak nekim cudom dobio u trecem setu uvek augodnog Rolu. Sad trenutno cekam uzivo Ferer - De Baker 12.5 vise i set na De Bakera i to mi je najbitnije :D

 

Od manje jakih turnira, mislim da je zicer pobeda Dev Varmana nad Mekticem po 1.45. Sve ostalo pocinje ipak dosta kasnije, od 10 pa na dalje, i o tome ne mogu sad da razmisljam :D

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ljudi, mislim da imamo ozbiljnu sansu za zaradu ujutru u 9. Safarova - Pliskova 1, kvota meni nejasnih 1.80. Ok, ova dobila Anu danas i igra lepo u zadnje vreme ali ako ovo nije namestaljka, Safarova bi dobila 10 od 10 meceva. Bolje servira, nijedan udarac joj nije slabiji nego Pliskovoj, psihicki je prilicno stabilna i cesto se vadi iz banane sto servisima, sto dobrim forhendima.. Nemam previse para na racunu ali mozda cu sve prebaciti na keca ili ostaviti nesto malo i za 2:0 u setovima, ne vidim kako Pliskova moze da uradi bilo sta ovde...

Čisto kao dopuna, bez namere da osporavam tvoje mišljenje. Bio bih oprezan sa ulozima na ovaj meč iz prostog razloga što je prošle nedelje Pliskova dobila Safarovu 2-0, a meni je H2H jedan od bitnijih kriterijuma kada igram tenis. Ništa dalje ne bih komentarisao jer ove sezone nisam gledao ni jednu ni drugu, ali ja ću ovo svakako preskočiti.

 

Od ITF mečeva, čisto analizirajući statistiku, čini mi se da treba odigrati na Bucsu protiv Vdovenco @1,75. Ja ću staviti standardan ulog na to.

Link to comment

Jeste H2H bitan, naravno, i zamalo da se umalo opet uverim u to. Cekao sam Souzu koji je protiv Role imao 0-3 i sve bas na sljaci, kao i sinoc u Riu. Vodio je 1:0 u setovima i propustio neke strasne sanse i mec lopte, na kraju i cist volej na metar od mreze kojim je mogao zavrsiti u 2 seta.. da bi se posle jedva sastavio i nekako dobio uz pomoc publike. Ipak, ove dve imaju samo dva medjusobna meca a i taj poraz od nedavno je sa prilicno nebitnog turnira u Antverpenu dok je ovo skroz druga prica i zato sam igrao na kvalitetniju igracicu. Posto sam igrao preko drugovog racuna na kojem vise igram ja nego on, dobro je sto nemam previse para. Otislo 3500 na pobedu i 500 na 2:0 u setovima. Ako pukne prvi set, singliracu i drugi sigurno jer mislim da nece izgubiti 2:0 svakako.

Link to comment

Dobice Safarova,brutalno je odigrala protiv Venus ova nije znala gde se nalazi. A Venus prosle godine osvojila Dubai.Pliskova je ok igracica usralo je juce protiv Ane samo zato sto Anci nije jos spremna kako treba. To sto je Pliskova dobila Lucie prosle nedelje na manjem turniru ne znaci nista mozda je Lucie tankovala taj mec da bi dosla spremna u Dubai. Odigrao sam taj mec za jak ulog ako to prodje pokusacu za sitniji ulog na Makarovu protiv Halep. Ruskinja je u opasnoj formi i igra bolji tenis od Simone koja samo prebacuje lopticu ko nasa Jelena u najboljim danima. A kvota je 2.50

Link to comment

 

 

Od ITF mečeva, čisto analizirajući statistiku, čini mi se da treba odigrati na Bucsu protiv Vdovenco@1,75. Ja ću staviti standardan ulog na to.

Bucsa ispoštovala sa 2-0, a vidim da i Pliskova gubi ritam. Nadam se da cemo svi biti na dobitku. [emoji106]
Link to comment

I Dev Varman je odradio lagano svoj mec, cak posle dignuta kvota na 1.55 iz nekog razloga, iako je on igrao mnogo ozbiljnije meceve do sad od Mektica, koji nije nikad igrao ozbiljniji ATP turnir. Nekad tako daju poklon kvotu, samo sto ja to retko iskoristim pametno nego sve nesto sitno.

 

Safarova uzela prvi ali je sve otvoreno, bilo je brejk lopti na obe strane i sve je moguce do kraja. Cekam jos i ovu Parizas Dias i Gofin - Tiem vise od 21.5, ipak nisam smeo dvojku iako ne kapiram kakva je on to sila kad je favorit protiv svih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...