Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Igrao singlove tenis uzivo ceo vikend i na kraju bilans: -38 000  :lolol::Hail:

 

Jedan od najgorih vikenada ikad, jebeni Marfijev zakon... moji su imali jedno 14 miliona neiskoriscenih brejk lopti a ja kreten ne branim kvote 4.2 i slicne kad imam kontru oko 3, i siguran dobitak... i eto kako sam zavrsio :D

Link to comment

Imam, toliko sam uzeo u januaru strpljivom igrom a onda u petak i subotu puko 100e pa danas jos 200 i malo preko, jer sam pojacavao sa hiljadu na 5000 singlove na kraju. A padovi su bili u fazonu "ko od mojih uzme brejk, da mu umre majka", i to su igraci jako postovali :D Nije ni prvi ni poslednji put losa serija, samo je neverovatno bilo kako su se svi raspadali u kljucnim momentima, to mi je vise zabrinjavajuce od gubljenja love.

Link to comment

ja sam ozbiljno preterao sa kladjenjem u poslednje vreme. sto mi losije ide to se vise i besmislenije kladim

moram napraviti ozbiljniju pauzu. cak je novac koji sam izgubio jos i najmanji problem, besmisleno gubljenje vremena kad tako nesto uopste ne bih smeo da si dopustim i kolicina nerviranja su mnogo ozbiljniji problemi

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1. Fudbal je dosao prilicno lagano. Barsa je unela malo nervoze, no okrenuse na vreme. Ne moze ni taj jedan fix da dodje bez problema. Cileanci uredno, Werder taman koliko treba. NHL nisam mogao provuci nikako. Prvo sam hteo probati Montreal i St. Louis, no na kraju izabrah Montreal i Pittsburgh i promasih oba para. Neverovatan preokret Arizone(tim van forme, neiskusan golman). Moji se obrukase, takodje protiv anonimusa na protivnickom golu. Ni Vancouver nije dobio, te nisam imao sta probrati. Korektan dan.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Florida w1

San Jose-Edmonton w1

 

Kvota 1.85. Red bi bio da i NHL pocne da dolazi bolje. Blizi se playoff, a fix izlazi nikad gore. Rangersi obicno dominiraju protiv Floride. San Jose protiv slabih Oilersa. Edmonton nema tako los niz, 10 meceva unazad, no sanse su im ipak minimalne, u duelu sa jednim od top timova.

 

 

NBA
 

Dallas-Minnesota P>102.5

 

Phoenix-Memphis H2(+0.5)

 

Cleveland-Philadelphia H1(-13.5)

Brooklyn-LA Clippers w2

 

Kvote, 1.85, 1.65, 1.96. Rondo ne igra veceras, te se nadam da ce se Dallas vratiti efikasnoj igri. Rubio bi trebao konacno da zaigra, sto je jos jedan plus za over. Memphis igra dominantno, te ocekujem jos jedan trijumf. Cleveland je konacno u seriji pobeda, igraju protiv nesretne File. Clipperse na kraju stavih bez hendikepa, i oni su u dobroj formi.

Link to comment

Kakav raspored za Atlantu ove nedelje: @NO, vs WSH, vs GS, @MEM

 

mora se juriti njihov poraz. mozda vec protiv pelicansa. carroll i thabo out, bazemore igra 40 minuta, mora doci i do umora. a kvote ce biti dobre.

Link to comment

dobar tiket, ali zar ti za ovu igru 1&2-3 nije bolje da odabereš dva od tri moguća konačna rezultata? verujem da bi kvota ukupno bila veća

 

Da bi pokrio ovu igru, treba mi troznak 2:0, 2:1, 3:0 ( u ovom slucaju kvote su bile 6.75, 8.50, 13.00). Ovde je bilo 2:0, pa bi dobitak u ovom slucaju bio manji.

Ali nema veze, ja cesto igram dve takve utakmice na tiketu pa promesam sa 1 ili 2 &GG, iksevima i slicnim radostima pa nema smisla ubacivati viseznak. Ovo sam odigrao "kratko" iznerviran zbog prethodnih padanja na po jednu.

Kvota na 1 & 2-3 je uglavnom dobra, samo jos da se cesce pogadja i bilo bi super... :)

Edited by Nesh
Link to comment

ja sam ozbiljno preterao sa kladjenjem u poslednje vreme. sto mi losije ide to se vise i besmislenije kladim

moram napraviti ozbiljniju pauzu. cak je novac koji sam izgubio jos i najmanji problem, besmisleno gubljenje vremena kad tako nesto uopste ne bih smeo da si dopustim i kolicina nerviranja su mnogo ozbiljniji problemi

 

Ja sam dosao u fazu da se ne nerviram skoro uopste, svakako ne kao pre, sto je u neku ruku i zabrinjavajuce. Mnogo veci problem mi je nacin na koji sam padao sve te meceve, kao da neko od gore pokusava da mi poruci da se manem i da ce me jebati ruzno kao za vikend i ubuduce... a onda sam danas napravio 5 hiljada plusa i skontao da cu vratiti to izgubljeno u roku od 2 nedelje :D Ne znam za vas ali ja licno sam prestao da to radim zbog zarade, jednostavno sam navucen i to je to :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...