Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

 

 

Ipswich @1,70 [emoji107]

 

Dabl @1,62 [emoji106]

ManUTD

Real

 

 

Dabl @1,75 [emoji107]

Budućnost

Partizan

1/3=-1,38

 

Januar = +1,64

 

Novak @1,45 za dvostruki ulog

Link to comment

U Maxbetu nema nikakve specijal ponude za SB ali dali svasta za tenis. Izmedju ostalog i ovo:

 

new-picture-16.png

 

Sta odigrati? :huh:

 

 

Evo Djokovic je izgleda vec trazio medical time-out. Ali kad ne odigrasmo. :(

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1, NBA 1/1, prosao je i kombo tiket. Izgledalo je de ce fudbalski mix tiket, pasti na Romu, no srecom i gosti brzo dobise crveni karton. U. De Chile kiksirao(Johnny Herrera nije imao vece na golu domacina), no 3+ je doslo, manje-vise lagano. Rangersi i Tampa su lepo iskontrolisali svoje meceve. Dallas lagani poluvreme over(pomogla je i dosta niza granica, koju je Mozzart dao u startu), Rocketsi prodjose u zavrsnom minutu. Savrsen dan, za kraj glupavog meseca. Kombo nisam mogao promasiti i da sam hteo(jedino je Roma malo smanjila dobitak).

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Aston Villa 2+

Werder-Hertha 2+

 

Barcelona-Villarreal P/K1

O` Higgins-Colo Colo 2+

U. Catolica-Nublense 2+

 

Kvote, 1.57, 1.79. Barsa igra protiv cvrste ekipe Villarreala, te nisam dirao golove. Arsenal i Werder standardno, nadam se da Nemci nece nastaviti trend "retardiranih" meceva, sa malo golova. Prvo sam hteo odigrati 3+ na Colo Colo, no posto su lose startovali i imaju imperativ pobede, zadovoljih se sa 2+. Catolica je veliki favorit kod kuce, pa ispratih i njih.

 

 

NHL

 

Montreal-Arizona w1

Pittsburgh-Nashville w1

 

Kvota 2.15. Montreal i Arizona, igraju back-to-back. Canadiensi su dobili Capitalse u produzetku, dok su Coyotes demolirani protiv Senatorsa(2-7). Montreal je u mnogo boljoj formi, pa probah na njih. Da je Rinne zdrav, ne bih dirao ovaj par. Ovako mislim da vredi probati na Pingvine.

 

 

Na kraju ne odigrah nista iz SB ponude. Cim se razmisljam previse, to ne sluti na dobro, pa je mozda i bolje da ne diram. Inace redovno masim SB pobednika, te je i to jos jedan plus, na stranu neigranja.

Link to comment

Na sledecem turniru garant ce biti negde over/under koliko puta ce Murray reci fuck tokom meca.

 

Danas pare na Patriotse, a svakako ce mi biti drago ako Sijetl odvali Belcita i Brejdija.

Link to comment

Milan - Parma 1

Barcelona - Villarreal GG

Lierse - Standard 2

@4,89

 

Milanu je krajnje vrijeme da nešto ubode, 20. Parma je idealna prilika, jednostavno moraju ovo tući.

Žuta podmornica igra vrlo dobro, neće biti bunkera, očekujem golove na obje strane.

Standard nakon trijumfa protiv Anderlechta svakako jutri nove važne bodove za vrh, Bajko i ekipa će morati protiv slabijih ekipa da traže bodove spasa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...