Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/1, NBA 2/3. Znam da je Leverkusen los za golove i ipak ih odigram, Doduse, igrao sam zbog domacina, a ne zbog njih. Nesretni Cleveland. :isuse:  Kompletni izgubise onako, od prosecne ekipe(Atlanta jeste dobra za standarde Istoka, no ukupno gledano...). Drugi fiks tiket, dodje bez vecih problema. Zatrpavanje u prvom poluvremenu, na Denver-Houston. Moram biti zadovoljan, dnevnim bilansom, nakon dva startna promasaja.

 

 

Fudbal

 

Cagliari-Juventus P/K2

Napoli-Parma 2+

 

Kvota 1.59, Millennium. Skratih danas tiket, na samo 2 para, ponekad ne treba preterivati. Ostale parove, stavih na egzibicioni tiket(Ajax, Benfica, Malaga...).

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Colorado 5+

San Jose-Edmonton w1

 

Carolina-Toronto w2

Montreal-Anaheim 5+

 

Kvote, 1.89, 2.43. Jos nije jasno, ko ce sve biti na raspolaganju Pigvinima veceras, te odigrah golove. Edmonton je odigrao malo bolje, nakon smene trenera, no tesko ce nesto uraditi, protiv Sharksa. Toronto i nema sjajnu tradiciju, protiv Caroline, ali trenutna forma, ukazuje da bi mogli promeniti taj trend. Mecevi izmedju Canadiensa i Ducksa su obicno efikasni, pa i to uklopih ovde.

 

 

NBA

 

Golden State-Oklahoma P>104.5

 

Kvota 1.85. Samo 4 para danas. Houston je igrao nocas, pa ih preskacem. Duel pucackih ekipa, deluje zgodno za poene.

Link to comment

Ja sinoc odigrao samo singl 500 dindzi na Bruklin protiv Reptorsa, 6.15 kvota mi bila prevelika. Bio sam budan do poluvremena, isli su i do +11 u vise navrata ali se raspali totalno idioti kasnije kad sam legao. Sledeci put pratim do kraja, izgleda da bolje prolazim kad gledam.

Link to comment

Uz dosta srece udje prvoGG. Nista do 39.min. Onda Shabab poveo (sa igracem manje), pa u 42.min prvo objave gol Dafri, pa poniste (kako je to odvratan trenutak) I onda ipak u 44om definitivno 1:1.

Link to comment

Jesi branio?

 

Meni se Sociedad lepo ispromasivao i stao na 2 kom. Steta, taj treci je dosta donosio...

 

Steta za Sociedad. :(

 

Branio sam iako je kvota bila nepopularna - 1.60. Na 1:2 posle prve trecine bila 2.05 al reko, posto sam vec branio, mozda kojim cudom padne 3 gola za preostale dve trecine pa da ne preterujem . I zeznuo sam se naravno.  No, dobro, ne mari i ovako.

 

Prijatelj juce cekao Lil 3-4 za izlaz na kvotu 225, u 30. minutu bilo 1:1 i ostalo do kraja. Nije mogao da brani jer mu uporedo islo jos par utakmica.

Link to comment

Zategao sam 3300 na ovu zensku kosarku, Wisla - Galata. 21:34 poluvreme, domace imaju sanse da prodju a Turkinje svih 5 poraza i ispale su manje vise, imam filing da bi moglo doci a ķvota 3.9 mi je lepa. Mogu i da branim aķo se vrate mada verovatno necu, znam sebe :D

Link to comment

Nocni tiketi:

 

JP Smit - Ben Micel  1  1.95   lepo krenuo, vec vodi 2:0 u prvom setu, mada se igra na 3 dobijena jer su ovo wild card kvalifikacije za AO i moze biti svasta do kraja

LA Kings - Sent Luis  1 & 0-5 golova, zbog tradicije, mada se jako bojim produzetaka jer Kingsi nisu u formi

Butilier - Crepaldi  2   3.66 kvota, prevelika za propustiti jer mislim da nije mnogo losiji

 

 

Na drugom Kingsi pobeda u mecu bilo kakva, Crepaldi H2 +4.5 gema, Smit isto 2, Sakramento i Golden stejt i Hjuston kecevi, Karmelo manje od 24.5 jer mislim da ce ih Cikago iseci od starta i da nece igrati mnogo, i Sad Hoze w1 da mi pojaca kvotu.

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/2, NBA 1/1. Fudbal je prosao vec na poluvremenu. NHL nisam mogao provuci nikako. Pigvini zakazali protiv anonimnog golmana, neverovatnih 0-0, u regularnih 60 minuta. Toronto uspeo da izgubi od kilave Caroline. Srecom te nije dosao ni over u Montrealu. Lagani poluvreme plus, na Golden State-Oklahoma. Nije moglo bolje, uz ovakve NHL rezultate. Pocetak nedelje je bio bericetan, pa se i ne bunim previse.

 

 

Fudbal

 

Kayseri-Fenerbahce w2

Mainz-Bayern P/K2

Porto-Setubal P/K1

 

Kvota 1.65. Jedino sam oko Fenera bio u dilemi, golovi ili fiks, no na kraju su ostali samo fiksevi.

 

 

NHL

 

Ottawa-Anaheim w2

 

New Jersey-Tampa 5+

Detroit-NY Islanders 5+

 

Kvote 1.65, 2.12. Ducksi su igrali nocas, no nalaze se u odlicnoj formi i ocekujem jos jedan njihov trijumf. Dabl overa, koji i nije preterano siguran, te ga odigrah opreznije.

 

 

NBA

 

Detroit-Toronto w2

LA Lakers-Oklahoma w2

 

Denver-LA Clippers P>107.5

 

Kvote, 1.65, 1.85. Toronto protiv raspalog Detroita i Oklahoma koja bi i bez Duranta, trebala da pocisti Lakerse. Denver-LA Clippers mi jedino deluje izgledno za poene veceras.

Link to comment

prekjuce padnem tiket zbog povrede grka gde su mi falila dva poena a juce obrnuta sitacija. durant ubacio 30 poena za poluvreme i dosao vec tada plus i posle nije ni igrao. sve se vrati na svoje. hardaway je bio najveci zicer sezone. kao i butler samo na njega nikad ne smem da odigram.

 

 

juce razmisljao da igram dvojku na milwaukee ili bar dodatni hendikep jer je apsudrno bilo da kingsi imaju 6.5 pocetni hendikep. a dvojka bila 3,50...bar ponekad bih trebao imati muda a ne da se posle kajem  :thumbdown:

Link to comment

Napoli dom golovi:

 

U oba - 2

3+ - 2.3

4+ - 4.5

 

I sitnije Ajax domacin

3+ - 2

4+ - 3.9

 

Ajax puko 0:4 :o

 

A Napolija sam iskusno branio na poluvremenu (kod 2:0) da nece dati gol po kvoti 3.3. Ipak, da su dali bio bi veci dobitak, pa sam svakako navijao da pune, al oni stali.

 

Inace, mnogo cesto se desava da kad favorit povede 2:0 do poluvremena, da tako ostane i do kraja. Pa kad god sam u prilici da branim (igre tim u oba i tim 3+) to i ucinim. Nekad pokrijem vecinu isplate, a nekad kao sinoc oko pola.

Edited by Timmy
Link to comment

1: Ottawa-Anaheim w2 (1.83)

    Detroit Red Wings-NY Islanders, tim 1 daje vise od 2.5 gola  (1.74)

 

2: Calgary-Dallas fiks 1 ( 2.26)

    Detroit Pistons-Toronto 2 (1.30)

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 0/2, NBA 1/2. Bayern dobio, tek u 90. minutu. NHL nije mogao losije. Ponovo se bas nista nije moglo provuci. NBA fiks prodje nekako, dok su sa poenima zakazali. Tja, nakon par odlicnih dana, usledila su 3 dana tavorenja. Za nedelju, mogu i dalje reci da je ukupno dobra, no videcemo, kakav ce biti vikend.

 

 

Fudbal

 

Man City-Crystal Palace P/K1

Aston Villa-Man Utd w2

 

Wolfsburg-Koln w1

Roma-Milan w1

 

Werder-Dortmund 2+

Schalke-Hamburger 2+

Barcelona-Cordoba 3+

 

Kvote, 1.53, 1.63, 1.65. Sve je odigrano u Millenniumu. Nisam pravio neke urnebesne kvote, jer ne treba uvek preterivati. Prva dva tiketa, stavih u grupu jacih. Barsa i Dortmund nisu previse efikasni, ove sezone, pa njih odigrah opreznije. Nemci zavrsavaju polusezonu.

 

 

NHL

 

Los Angeles-Arizona w1

NY Islanders-Tampa 5+

 

Pittsburgh-Florida w1

Toronto-Philadelphia 5+

 

Columbus-Chicago w2

Vancouver-Calgary w1

 

Kvote, 1.85, 1.90, 2.21. Kingsi ne igraju ubedljivo, no pobeda protiv Bluesa, bi trebala povratiti samopouzdanje ekipe. Pingvini imaju malo kompletniju postavu, te ocekujem da ce izaci na kraj sa cvrstom Floridom. Dva klasicna meca za overe. Potonji dabl, odigrah opreznije. Chicago igra ok, no Vancouver ima losu seriju(5 vezanih poraza), i jedini razlog sto bih odigrao na njih, je sto gosti imaju jos losiji niz(7 poraza).

Nakon dva rezultatski losa NHL dana, vreme je za povratak pozitivnog trenda.

 

Jos nema kompletne NBA ponude, a ni parovi mi bas nisu primamljivi. Neki timovi su igrali nocas, te su dobri za preskociti. Na kraju je ostao samo prateci tiket, Denver P>99.5, LA Clippers w1, Davis>26.5, Harden>26.5, Jefferson >20.5. Kvota 13.59.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...