Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ne volim da igram sisteme, niti singlove (osim izuzetno, kao sinoc ovo sa Velezom), a i ulazem rekreativne svote (vise volim nekoliko tiketa sa manjim ulogom, nego jedan sa vecim ulogom i manjom kvotom...zanimljivije mi je tako... :) ).

U principu, na tiketu volim sto manje utakmica (idealno 4, recimo dva iksa i dve kvote 2.35) sa vecim kvotama (retko igram kvote ispod 2.00). Sad dosta igram ove kombinacije 1&GG, 1&2-3, 1&OVER/UNDER...sto od jedne utakmice pravi 2 "dogadjaja" koje treba pogoditi, ali su kvote dobre.

Doduse, otkad imam online racune, odigram i neki tiket sa malom kvotom ili cak i singl.

Link to comment

Danas tri tenisa manje kvote Beneto,Conga i Vavrinka i još tražim neki bejzbol. Nemam predstavu šta da stavim. Ima li šta od fudbala? Real možda? 

 

Sad sam video predlog za Pospišila,tačno bih ga odigrao ali nema prenos nigde.

Edited by theanswer
Link to comment

Odigrao na kraju Congu,Benetoa,Vavrinku,Real,Mančester i Baltimor. Kvota 6,77.

 

Odigrao propratni da vrati ulog sa prvog al stavio raspalog Pospišila. Uz njega Tiema i Hamburg u fudbalu,kvota 3,52

Link to comment

Reading - Newport 1

Gulbis - Dodig 1

Tsonga - Youzhny 1

 

@2,80

 

P.S. U kojoj srpskoj kladionici je najjednostavnije otvoriti online račun da se može iz inostranstva npr uplatiti sa kartice novac i da je na istu moguća isplata?

Gledao sam nešto na Mozzart, traže neki mozzart kod, pojma nemam šta je to.

Link to comment

Ja sam mislio da je ovaj Tiem mnogo bolji igrač.

 

Jbm li ga,ja mozzart ne volim,igram preko Meridiana kad je reč o našim kladionicama,ali za uplate i isplate za inostranstvo nemam pojma kako to funkcioniše.

Link to comment

Odes u Mozzart otvoris njihovu karticu, dobijes broj i mozes odmah da uplatis koliko hoces na nju. Jedino sto se i podizanje radi uzivo.

Link to comment

Odes u Mozzart otvoris njihovu karticu, dobijes broj i mozes odmah da uplatis koliko hoces na nju. Jedino sto se i podizanje radi uzivo.

Ne živim u Srbiji, pa mi treba neka kladionica u kojoj mogu sve online kao što radim na bwin ili bet365

Link to comment

Mislim da kod ovih nasih zemaljskih sa online kladjenjem (Maxbet, Meridian, Soccer) uplate i isplate moraju ici "uzivo".

Edited by Nesh
Link to comment

Ne živim u Srbiji, pa mi treba neka kladionica u kojoj mogu sve online kao što radim na bwin ili bet365

Posalji po rodbini pare za uplatu pa posle kada dodjes u posetu digni milione dobitka.  ako ne dobijes, onda ne moras ni da dolazis :)

Link to comment

Jbg ništa onda.

 

Čisto sam htio onako, da imam račun u nekoj kladi u Srbiji ali jbg.

 

Ma kakvi crni milioni, mučim se da vežem dva dana u nizu kvotu 3 :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...