Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Suviše je to komplikovano objašnjeno. Poenta je da je nas hendikem sa 0.5 razlikom i on nema HendX. Azijski moze da bude i na ceo broj i onda je umesto iksa kvota 1 (jedno vreme je kod nas bio i takav hendikeo sa tri znaka gde je za hendX data normalna kvota).

 

A ako je u azijskom hendiju npr. -0.75 to moze da se posmatra kao dve odvojene uplate sa po polovinom uloga na -0.5 i -1.

Link to comment

Obican HX (dakle, da favorizovani tim pobedi sa golom razlike - ako je hendikep 1.0, sa dva ako je hendikep 2.0 itd...) postoji jos samo u Maxbetu, od kladionica gde zalazim. Volim to da odigram kod liga gde se igraju tvrde utakmice. Kvota je obicno 3.30 - 3.50.

Edited by Nesh
Link to comment

Odigrao na kraju ono što sam napisao. Robredo,Souza (neverovatno kako je došlo), Srbiju u17, Monfilsa i Baltimor. Kvota 5,69. Ako Baltimor ne ispusti u devetom inignu 7 poena prednosti,to je to,dobar plus. Samo mi krivo što su mi pre nekih mesec dana trebale pare,pa sam pokupio sa svih računa pa sam dok je Souza gubio otrčao da odigram popravni tiket gde sam uz Baltimor i Iznera ubacio Detroit i tu sam pao pa mi to smanjuje plus. Mrtvi Verlander ne može da se pokupi ove godine. Ipak najviše hvala gore pomenutom Bjukenenu što je čoukovao na kraju trećeg seta :)

Link to comment

Verlander razocarao. Imao je dobru podrsku veceras, cak mi je odgovarao i poraz sa poenom razlike, no nije vredelo. Primise ovoliko poena od ekipe kojoj ne igraju dva najbolja udaraca. Meh. Egzbicioni pao na Isnera over prvi set. Ovo je izgleda jedan od onih baksuznih dana.

Link to comment

Svidjaju mi se ove Radarjeve variante jedino sto on igra dosta tenisa  :D

Tenis najviše gledam na televiziji, a i sam ga igram, tako da je logično da najviše biram parove iz tenisa. Posle toga najviše pratim evropsku košarku, a fudbal najčešće prepisujem, osim kada su u pitanju ove najjače lige.

Link to comment

MLB 2/3. Mogao je i jedan od propratnih tiketa proci, kada su vec bili blizu, no znam i sam da bas nisam miljenik srece. Detroit razocarao protiv desetkovanog Pittsburgha. Felix i Marinersi dobili lagano, kao retko kada. Poene sam dobro povezao. Retko igram over na San Diego, sinoc se isplatilo.

 

 

MLB

 

Miami-St.Louis 2 (Cosart-Wainwright)

 

Kansas-Oakland 2 (Guthrie-Lester)

 

LA Angels-Philadelphia >7.5 (Wilson-Jerome Williams)

San Diego-Colorado >5.5 (Despaigne-Flande)

 

Cosart, 9-8, 4.51 ERA, na nivou sezone. Wainwright, 4-1, 2.11 ERA, protiv Marlinsa. Do sada, 14-6, 2.28 ERA. Trenutna forma, Cosart(0-2, 6.75 ERA), Wainwright(2-1, 4.19 ERA). Wainwright polako dize formu, ima finu tradiciju na Marlins Parku. Nadam se da ce imati korektnu podrsku veceras.

Guthrie, 4-4, 4.29 ERA, protiv Oaklanda. U sezoni, 8-9, 4.35 ERA. Lester, 8-3, 1.65 ERA, protiv Royalsa. Ukupno, 12-7, 2.44 ERA. Poslednja 3 starta, Guthrie(3-0, 3.05 ERA), Lester(2-0, 2.08 ERA). Kansas vezao cak 8 pobeda i preuzeo prvo mesto u diviziji od Detroita. Dobra su ekipa, no ne i vrhunska(bar po meni), te je vreme za prekid ove serije. Lester siguran, nakon dolaska iz Bostona. Obicno dominira protiv vecerasnjeg protivnika.

Wilson, 0-1, 4.00 ERA, protiv Philliesa. Dosadasnji deo sezone, 8-8, 4.82 ERA. Williams, 0-0, 10.29 ERA, protiv Angelsa. Sezonski bilans, 2-5, 6.71 ERA. Kada je o formi rec, Wilson(0-2, 10.97 ERA), Williams(1-1, 9.75 ERA). Angelsi stagniraju ofanzivno, par meceva unazad. Veceras je prilika da daju neki poen vise. To ce im biti neophodno, kako bi dosli do pobede, posto Wilson ne uliva poverenje.

Despaigne, 2-3, 3.10 ERA, u ruki sezoni. Flande, 0-4, 5.77 ERA, za sada. Forma, Despaigne(0-2, 7.20 ERA), Flande(0-2, 3.77 ERA). Despaigne zapao u krizu, nakon odlicnih 5 startova. Flande i dalje trazi prvu pobedu. Obicno krene dobro, a onda usledi kriza u 5. ili 6. iningu.

Kvote, 1.65, 1.67, 1.81.

Tiket za pracenje, Cleveland 1, LA Dodgers H2(+1.5), Cincinnati 1px, Milwaukee 1px, San Francisco 1px. Kvota 10.16.

 

 

Fudbal + tenis kombinacija. Man Utd w1, Chelsea 2+, Real Madrid 3+, Wawrinka 1, Azarenka 1, Sharapova 1. Kvota 3.73.

Odigrah i engleski miks, no tu vec ima previse parova za navodjenje.

Link to comment

Na okacenom tiketu nisam ni vazduh pogodio, a ovde mi falio jedan zabitak:

 

 

 

new-picture-2.png

 

:(

 

 

 

 

Nesto sitno sam se ipak izvadio:

 

 

 

new-picture-4.png

 

new-picture-3.png

 

 

 

 

Sve u svemu, moglo je i gore. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Zar ti ne bi bilo bolje da ovakav tiket igras u sistemu 3 od 4. Ako udju sva 4 dobitak je otprlike  duplo manji nego kao sto si ti igrao. A mnogo cesce se desi da pogodis 3, kao sad i dobitak bi ti u konkretnom slucaju bio 11 puta od uplate.

 

A jos pickinskije 2/4, gde bi u ovom slucaju dobio X7, a dva pogodjena ili vracaju novac ili donose i do X3 u zavisnosti od toga sta se pogodi.

 

Izvinjavam se sto pametujem ali mi bude zao kad vidim pogodjenu kvotu preko 40, a nema dobitka :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...