Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

mrzi me sad da kopam po "fotografije, snimci, šareniš, nigde potrebnih informacija" nba sajtu, ali čini mi se da su u poslednjih pet mečeva nosioci igre sparsa u 75% slučajeva išli u minus poene. jebo me dankan, šutnuo sedam puta na koš.

 

dankan 10, parker 19, manu 7, jedino mvp kavaj otišao u over.

Link to comment

Ovaj sudi Meksiko - Kamerun, lete kartoni na sve strane, dao je 7 crvenih i 24 žuta na poslednjih 6 mečeva (doduše u kolumbijskom prvenstvu i Kopa Libertadores)... Od svih sudija ima najviši prosek žutih po meču (5,22)...  Jasna vam je moja opklada... :D

 

Inače, pale su kvote na 4+ minuta nadoknade - na prvoj je 2,4, na druge dve danas po 2,8...

Link to comment

MLB 3/5, fudbal 1/2, prosao teniski tiket sa gemovima. Korektan dan. Prosao Brazil u fiksu. Cak su i sutevi bili blizu, uprkos tome, sto su bila samo 2 pokusaja, izmedju 45. i 65. minuta. Nikako mi nisu jasni oni njihovi centarsutevi, umesto da su pokusavali spolja cesce. 

 

 

Fudbal

 

Spain-Netherlands w1

Chile-Australia bk1

 

Chile-Australia >21.5

 

Spain-Netherlands >25.5

 

Mexico-Cameroon >22.5

 

Najverovatnija fix kombinacija, plus sva 3 meca na suteve. Granice nisu visoke, a nadam se da nece svi igrati kilavo kao Brazil.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Arizona 1 (Kershaw-Chase Anderson)

 

Seattle-Texas 1 (Felix Hernandez-Tepesch)

San Francisco-Colorado >6.5 (Lincecum-De La Rosa)

 

Baltimore-Toronto >7.5 (Jimenez-Hutchison)

Atlanta-LA Angels >6.5 (Harang-C.J.Wilson)

 

Kershaw, 8-7, 2.69 ERA, protiv Arizone. U sezoni, 5-2, 3.17 ERA. Anderson, 1-0, 8.44 ERA, protiv Dodgersa. Krenuo sa, 5-0, 3.14 ERA. Trenutna forma, Kershaw(2-1, 2.70 ERA), Anderson(3-0, 2.00 ERA). Dodgersi moraju bolje ofanzivno. Starteri su u formi, domacin mora zapoceti seriju pobeda(kao prosle sezone), ako zeli u playoff.

Hernandez, 12-20, 4.11 ERA, protiv Texasa. Ima odlicnu sezonu, 8-1, 2.39 ERA. Tepesch, 1-1, 4.19 ERA, protiv Marinersa. Do sada, 2-2, 4.91 ERA. Aktuelni nastupi, Hernandez(2-0, 1.19 ERA), Tepesch(1-2, 6.43 ERA). Felix sve bolji protiv Rangersa. Ocekujem nastavak njegovog dobrog trenda; Tepesch bas i ne briljira na dosadasnjim nastupima.

Lincecum, 11-9, 3.96 ERA, protiv Colorada. U novoj sezoni, 5-4, 4.97 ERA. De La Rosa, 9-5, 4.03 ERA, protiv Giantsa. Pocetak, 6-5, 4.04 ERA. Forma, Lincecum(1-1, 6.46 ERA), De La Rosa(1-2, 4.42 ERA). San Francisco izgubio seriju protiv Nationalsa. Sinoc ostvarili jedinu(laganu) pobedu u seriji od 4 meca. Napad konacno odigrao kako treba. Colorado se polako stabilizuje, nakon lose serije. Imali su ofanzivnu eksploziju, protiv dobrih picera Atalante.

Jimenez, 2-2, 5.23 ERA, protiv Blue Jaysa. Promenljiva sezona, 2-7, 5.01 ERA. Hutchison, 1-0, 1.50 ERA, protiv Oriolesa. Sezona, 4-4, 3.96 ERA. Poslednja 3 starta, Jimenez(0-1, 5.14 ERA), Hutchison(1-1, 6.00 ERA). Starteri koji nisu u preterano dobroj formi, i dva ekstra kvalitetna napada. Udaraci Toronta, neproduktivni, par meceva unazad, cini mi se da je veceras prilika za budjenje.

Harang, 0-5, 7.59 ERA, protiv Angelsa. Dosadasnji deo sezone, 4-5, 3.33 ERA. Wilson, 0-1, 7.71 ERA. Start, 7-5, 3.32 ERA. Pogled unazad, Harang(0-1, 3.38 ERA), Wilson(1-2, 4.58 ERA). Angelsi u dobroj formi, kvalitet postave, polako dolazi do izrazaja. Granica je dosta niska, te probah kao deo dabla.

Link to comment

Kakva glupa utakmica. Ovakva kisa, i niko ne sutira iz daljine. :isuse:

Ne razumem ovaj savremeni fudbal.

Retardirane sudije, skinule par suteva, nepostojecim ofsajdima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas tri singla

 

Meksiko 1

 

Holandija DNB2

 

Cile H1

 

 

Rutinski 3/3 :fantom:

 

Danas jos merkam ali sigurno na Obalu kec i W2 na Grke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...