Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

kakva im je praksa, je l isplaćuju te greške? mada su do sad verovatno sklonili

 

izmenili...

Edited by Evropejac
Link to comment

vezao sam parkera over 20,5 i san antonio over 105,5 sa bruklinom u hendikepu. tako mi i treba kad igram navijački,a malo mi je bilo samo ovo da stavim  :isuse:

Kakav 1 danak neiskustvu.

Ja igrao Miami + SAS @ 1.7, zapanjio se kad sam vidio toliku kvotu.

Link to comment

Kako se zajebah sto nisam igrao Megu @ 12. 

Sad je kvota oko 4 a to se nikako ne isplati.

 

Odigrao na Vojvodinu u kupu, mozda im se omakne konacno. Citav dan skace kvota, bas mi ogromno djeluje ovih 2.65

Link to comment

Ja sinoc igrao SA&Parkera, doslo lagano, mada sam se na sredini 3/4 cimao da ce izaci iz igre i da se nece vracati jer je bilo 25 razlike. Inace i ja potvrdjujem ono pravilo da kad unapred napisem sta sam igrao to naravno ne dodje, kad ne napisem sve dolazi  :D

Link to comment

kakva im je praksa, je l isplaćuju te greške? mada su do sad verovatno sklonili

 

izmenili...

 

Isplacivali su do sada. Trebalo im je oko sat vremena, da primete gresku.

Link to comment

Ja sinoc igrao SA&Parkera, doslo lagano, mada sam se na sredini 3/4 cimao da ce izaci iz igre i da se nece vracati jer je bilo 25 razlike. Inace i ja potvrdjujem ono pravilo da kad unapred napisem sta sam igrao to naravno ne dodje, kad ne napisem sve dolazi  :D

Premala mi kvota bila a total previsok, 24 je bas mnogo u poredjenju sa 16-17-18 iz prosle serije. 

I ja sam mislio da ga Pop nece previse drzati u igri u drugom poluvremenu al prodje ipak.

Za veceras cu opet malo pipnuti Walla i Griffina, favoriti su uzasno precjenjeni.

Link to comment

Parker je samo 2 puta u PO imao ispod 19 poena. Ja isao logikom da ga cuva Lillard i da Portland ne igra neku odbranu, plus cesto jurcaju sto SA brutalno kaznjava.

 

Ja cu ipak Ind&Georga, nesto mi je previse da Wash ostvari petu uzastopnu pobedu u gostima u playoff-u, a Indijani je ovo bukvalno biti ili ne biti utakmica.

Za LAC-OKC nisam pametan, mislim da to preskacem. Grifin suvise malo sutira u zadnje vreme, vise gleda da asistira, ima oko 5 asistencija u proseku. Mada kad sam to napisao ima da im utrpa 40 veceras :)

Link to comment

Prilicno sam siguran da on ide do 30-ak veceras a ne ocekujem da Paul previse sutira.

Stoji to za Parkera al kvota je bila uzasna za 1 takvu ponudu.

Link to comment

MLB 2/5, NBA 1/2. Nadam se da cu uci i u dobru MLB seriju uskoro. San Francisco izgubio tesan mec, Texas ponovo razocarao. Miami nastavio neverovatnu seriju, uz lagani minus. NBA bolje. Fiks lagano, James ne probija granicu, te ga od sada preskacem.

 

 

MLB

 

Boston-Cincinnati 1 (Peavy-Leake)

 

Detroit-Houston 1 (Porcello-Peacock)

 

San Diego-Kansas H2(+1.5) (Cashner-Shields)

 

Oakland-Seattle 2 prvi mec (Straily-Felix Hernandez)

 

Atlanta-St.Louis 2 (Minor-Wainwright)

 

Washington-LA Dodgers <6.5 (Strasburg-Haren)

 

Peavy je 6-0, 2.14 ERA, protiv Redsa. Do sada, 1-1, 2.87 ERA. Leake nije nastupao protiv Red Soxa. U sezoni, 2-3, 3.53 ERA. Peavy ima povremene probleme sa kontrolom(5 walkova protiv Tampe), no ne prima previse poena. Uspesno resava teske situacije. Leake sjajan protiv Brewersa, no bez ikakve podrske. Na svim ovosezonskim startovima, bio je u igri preko 6 ininga, no tim to nije uvek pratio. Oba napada igraju promenljivo, no Peavy deluje sigurno i uz minimalnu podrsku, trebao bi doci do pobede.

Porcello 0-0, 3.86, protiv Astrosa. Za sada, 4-1, 3.66 ERA. Peacock nema startova protiv Tigersa. Ove sezone je, 0-2, 5.26 ERA. Porcello prijatno iznenadio, od starta sezone. Ima 3 vezana trijumfa. Peacock se pokazao kao solidna zamena za povredjenog Feldmana. Pusta dosta igraca na bazu, protivnici imaju protiv njega batting average od 0.277. Previse igraca na bazama, protiv Detroita, moze biti kobno. Domacin nema mnogo rupa u postavi, rotacija je sve sigurnija.

Cashner je 2-4, 2.72 ERA, na sezonskom nivou. Nema nastupa protiv Royalsa. Shields, 0-1, 5.14 ERA, sa San Diegom. Dosadasnji deo sezone, 3-3, 3.11 ERA. Cashner baca odlicno, no bez prave podrske. Tim je postigao samo 13 poena, tokom njegovih 7 startova.  Shields ima dosta bolje nastupe na gostovanjima. Kod kuce je 3-8, sa 4.49 ERA: u gostima, 13-4, 2.09 ERA. Starteri su u odlicnoj formi. Shields ima fin trend, i nesto bolji lineup iza sebe. Skor u seriji 1-1, oprezna varijanta sa hendikepom, dobro dodje.

Straily, 0-2, 6.75 ERA, protiv Marinersa. Do sada, 1-2, 5.01 ERA. Hernandez, 17-7, 2.60 ERA, protiv Oaklanda. Pocetak, 3-1, 2.53 ERA. Straily bez pobede vec cetiri meca. U Oakland dolazi "stari neprijatelj" Felix. Igraci domacina, uvek imaju problema protiv njega. Vec ih je dobio dva puta ove sezone, te mu je ovo prilika, da prekine niz od 4 starta bez trijumfa. Seattle ima fin niz ofanzivno dobrih nastupa. Ja licno ne volim, kada se igraju dva meca istog dana, no zbog Felixa napravih izuzetak.

Minor, 2-0, 4.56 ERA, protiv Cardinalsa. Ovo ce mu biti, tek drugi sezonski start. Pustio je samo 2 solo HR, na prvom nastupu, no napad nije bio delotvoran, te je zabelezio poraz. Wainwright, 7-2, 2.80 ERA, protiv Atlante. Za sada, 5-2, 2.16 ERA. Imao neocekivano los nastup protiv Cubsa, gde je primio cak 6 runova. Pre ovog starta je imao 4 vezane pobede. Oba napada su dosta losa, u ovom pocetnom delu sezone, no Bravesi ipak daju manje poena. Domacin je prekinuo seriju od cak 7 poraza, sinoc, te cu zbog Wainwrighta, probati na St.Louis.

Strasburg, 0-0, 1.42 ERA, protiv Dodgersa. Start sezone, 2-2, 3.60 ERA. Haren, 3-2, 2.48 ERA, protiv Washingtona. Iznenadjujuce dobar pocetak, 4-0, 2.39 ERA. Strasburg u odlicnoj formi, narocito na Nationals Parku. Na prethodna 3 starta, kod kuce, dozvolio samo 3 runa, uz 32 strajkauta, u nepunih 20 ininga. Haren startuje protiv bivse ekipe. Bacao je na svim startovima preko 5 ininga, uz samo 2 HR i 7 walkova, na nepunih 38 ininga. Ocekujem tvrd mec i malo poena. Domaci i dalje imaju skrpljenu postavu, kod Dodgersa, Puig pod znakom pitanja i veceras.

 

 

NBA

 

Indiana-Washington w1

Oklahoma-LA Clippers w1

 

Griffin >24.5

Durant >32.5

 

Nadam se da se nece ponoviti losi rezultati sa pocetka serija. Oklahoma i Clippersi bi mogli da odigraju relativno egal mec, za promenu, kako bi i individualni poeni imali sansu.

 

 

Fudbal

 

Man City-Aston Villa 3+

Valladolid-Real Madrid 3+

 

LIverpool pokvario sigurnu goleadu veceras, mada 3 gola mogu svejedno pasti. Probao sistem 5+, 7+, mada su 5+ kvote nikakve.

 

Preskacem Pingvine veceras. Za Rangerse je ovaj mec, do or die.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prilicno sam siguran da on ide do 30-ak veceras a ne ocekujem da Paul previse sutira.

Stoji to za Parkera al kvota je bila uzasna za 1 takvu ponudu.

Meni se isto cinilo previse poena za Parkera u odnosu na ponudjenu kvotu i prethodne ponude, ali je sinoc razvalio.

 

Ako Clippersi dobiju veceras, mada sumnjam, valjda ce onaj drvoseca ubaciti 24. Na kvotu 6 definitivno treba odigrati.

Link to comment

opasno pala kvota na jagodinu :huh: pa osvojili ste prošle godine, jebem vas živinarske. ne može čovek ni iz zajebancije da igra tr za siću.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...