Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Grifin postujući protiv Oklahome,ove sezone ima 4 od 20

Nema veze, sutirace s poludistance.

Isao je 2x preko, prosjecno 25 ppg protiv Oklahome.

Link to comment

Od dosade danas: Suki daje gol @ 1.72, prvi gol @ 4.33, prvi gol i 2-0 @ 17, prvi gol i 3-0 @ 21

Mogao je i prvi al daj sta das...

Link to comment

Bogohulna mi je i sama pomisao ali primamljive kvote na Robertsona i Selbija da uzimaju Championship @5 i @7 respectively. :D

aqyhudag.jpg

 

Roni oprosti. :)

Link to comment

Ja odigrao Griffina i LA. Idu me ove opklade protiv onih za koje navijam pa rekoh da probam opet. :D Pored toga igrao i Walla, s tim sto tu navijam da Washington prodje dalje.

Kladionice stavile OKC kao velikog favorita posle jedne ubedljivije tekme i to protiv oslabljenog Memfisa. Mogli su dati nesto jacu kvotu na njih od 1.4.

Link to comment

Nista od ovog Uola, previse je pas hepi™ veceras a nema ni potrebe da forsira kad je Arizu ovako napalo :/

Malo mi bilo da igram dvojku @ 2.6, konj

Link to comment

Meni bile malo dve dvojke pa vezao sa Majamijem u bejzbolu ali me izvadili na kraju od 0:3 do 4:3. Sad čekam da Klipersi useru motku

Link to comment

dva dodatna hendikepa na goste za veceras. 

 

nikad lakse zaista.

 

veceras ocekuejm dva lagana keca. mada cu najverovatnije odigrati na igrace nesto

Link to comment

MLB 2/6, NBA 0/2, NHL 1/1, fudbal 1/1. Dodgersi izgubise od desetkovanih Nationalsa. Kansas iz dva pokusaja, nije uspeo da zatvori mec, protiv najgoreg napada lige. Ostalo manje-vise regularno. NBA nije mogao losije. Individualni poeni pali, jer su se Clippersi rano odlepili. Fix da ne komentarisem. NHL bez vecih problema. Neocekivano dobar playoff, do sada. Liverpool lagano 3+.

 

 

MLB

 

Detroit-Houston 1 (Ray-Oberholtzer)

 

Pittsburgh-San Francisco 2 (Morton-Hudson)

 

Oakland-Seattle <7.5 (Chavez-Elias)

 

Miami-NY Mets <7.5 (Alvarez-Colon)

 

Colorado-Texas H2(+1.5) (Nicasio-Ross Jr.)

San Diego-Kansas H2(+1.5) (Erlin-Guthrie)

 

Ne ide me bas u poslednje vreme. Malo smanjih uloge, kao i broj singlova, posto danasnji parovi ne deluju primamljivo.

Ray ce debitovati veceras, u dresu Tigersa. Oberholtzer nije nastupao protiv Detroita. Ove sezone, 0-5, 5.63 ERA. Ray se pokazao odlicnim, na AAA nivou. Videcemo kakav ce biti stepenik iznad. Bacace protiv jedne od losijih udarackih ekipa. Oberholtzer ne moze da nadje formu. Primio po 6 runova, na prethodna 2 starta. Cak i ako Ray zakaze, ocekujem da ga napad pokrije.

Morton, 3-4, 2.86 ERA, protiv San Francisca. Do sada, 0-4, 4.21 ERA. Hudson, 6-6, 3.40 ERA, protiv Piratesa. Veteran je odlicno poceo sezonu, 4-1, 2.17 ERA. Pittsburgh dosta losije igra, u odnosu na proslu godinu. Gosti imaju startera koji je u formi, pouzdaniji lineup, lici na 2.

Chavez je 0-0, 0.53 ERA, protiv Marinersa. Za sada, 2-0, 1.89 ERA. Elias, 0-0, 1.80 ERA, protiv Oaklanda. Sezonski bilans, 2-2, 3.09 ERA. Chavez ne posustaje, iz meca u mec. Elias zadrzao Yankeese, na 2 postignuta poena, tokom 7 ininga, u pobedi na gostovanju, uz 10 strajkauta. 

Alvarez je 2-1, 3.55 ERA, sa Metsima. Krenuo sa, 1-2, 3.28 ERA. Colon, 2-1, 4.26 ERA, protiv Marlinsa. Dosadasnji deo sezone, 2-4, 5.65 ERA. Colon se nije proslavio protiv Oaklanda, baca promenljivo. Alavarez solidan, no cesto bez prave podrske. Napad Marlinsa je imao neverovatnu seriju efikasnih meceva, vreme je i za under niz.

Nicasio nije igrao protiv Rangersa. Pocetak, 3-1, 4.19 ERA. Ross Jr. ima samo 2 odigrana ininga protiv Colorada, bez primljenog poena. Na pocetku sezone, 1-2, 3.86 ERA. Napad Texasa zakazao sinoc, te su ubedljivo porazeni. Mislim da bi veceras mogli odigrati, makar egal mec.

Erlin nema iskustva sa Royalsima. Los start sezone, 1-4, 5.83 ERA. Guthrie, 1-2, 5.29 ERA, protiv San Diega. Do sada, 2-2, 4.50 ERA. Nepouzdani napadi. Royalsi nisu skoro dobili Padrese. Sinoc su bili blizu prekida lose serije, no nisu mogli sacuvati vodjstvo. Guthrie deluje za nijansu spremnije, mada nije ubelezio trijumf, na 4 vezana starta. I ovde ocekujem ravnopravan duel.

 

 

NBA

 

Miami-Brooklyn w1

San Antonio-Portland w1

 

James >29.5

Aldridge >24.5

 

Veceras se nadam boljim rezultatima. Brooklyn nije zgodan takmac za Miami, no regularna sezona i playoff, nisu ista stvar. Spursi bi trebalo da pocnu ozbiljnije ovu seriju.Probao dabl igraca, granice iz Meridiana.

 

 

NHL preskacem veceras. Sacekacu cetvrte meceve.

Ni fudbal mi ne deluje previse zanimljivo.

Edited by Miljenko
Link to comment

šta može gerijatrija večeras? naginjao sam ka njima, ali igrali su seriju od sedam mečeva, majami spreman dočekuje utakmicu.

Link to comment

United s nekim cirkusom od ekipe veceras, odigrao x2 na Hull @ 3.25

Nije bas da im gori pod nogama al valjao bi im bod da se jos odmaknu od dna.

Link to comment

vezao sam parkera over 20,5 i san antonio over 105,5 sa bruklinom u hendikepu. tako mi i treba kad igram navijački,a malo mi je bilo samo ovo da stavim  :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...