Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

ne vredi. vreme je da batalim ovo govno od kladionice na neko vreme. kakve stvari mi se desavaju u poslednjih mesec dana to je neverovatno.

 

lik ima skor 42-1 u barseloni, niz od 41 pobede, set nije izgubio u poslednjih 19 meceva, poslednji poraz 2003 i bas sad izgubi kad igram na njega. pa jebem mu mater vise. 

 

od 5 poraza ove sezone, drugi koji sam mu uhvatio. 

 

jebem ti zivot vise.

Link to comment

Ja igrao dvojku na Almagra za 290 dindzi. Imao viska 500, narucio neki punjeni cevap za 210 i ostalo odigrao na Nikolasa Srbendu :D Jebes ga, kvota na Nadala ti je bila bas jadna, losa za sve moguce kombinacije.

Link to comment

1&+ 2.04. kako je igrao do sada na turniru je lagano trebao doci vise od 20.5 gejmova. i doslo je posle drugog seta koji nadal nije ni trebao izgubiti. jebes kladionicu kada nadal na sljaci nije sigurica.

Link to comment

Hjuston & Harden 24+ @4.5

 

Nije da im nesto preterano verujem, ali je dobra kvota. 3-0 za portland ne bi bio realan odnos snaga, a mogao bi ovaj konacno nesto pristojno da odigra.

Link to comment

Hjuston & Harden 24+ @4.5

 

Nije da im nesto preterano verujem, ali je dobra kvota. 3-0 za portland ne bi bio realan odnos snaga, a mogao bi ovaj konacno nesto pristojno da odigra.

I to i Derozan & Toronto @ 5.5 :)

Link to comment

Normalno, cim lokali blokiraju sve ti je jasno.

Odgledao sam citav mec, imao je Osijek sansi ali prosto su losi u zavrsnici i nisu znali da daju gol. Plus je klinac na golu Istre igrao utakmicu zivota.

 

Kad je NBA u pitanju ja nista ne mogu da pogodim vec mjesec dana al za veceras mi dobro izgleda Aldridge over 27.5 @ 1.76 (Pinnacle). Ostali svi imaju 29.5 a on u seriji daje 44.5 poena po utakmici :)

To i ona dva specijala o kojima je Bane pisao gore.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...