Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja rekreativno odigrao Cibonu za hiljadu pri rezultatu 5:11 po 4.40, sa namerom da kasnije prebacim na Zvezdu ako ovi izdrze i ako kvota bude bar 2. Prvo sam hteo samo hiljadu na nas, da pokrijem ulog ako dobijemo a budem u plusu ako dobije Cibona, ali sam se onda predomislio i prebacio svih 3 400 na nas po kvoti 2.15  :isuse: Posto su nas pocepali najstrasnije, zavrsicu na nuli  :0.6:

Link to comment

Ja sam zbog takvih stvari i batalio (evo vec skoro 4 meseca igram samo sitno i rekreativno, mada planiram da se reaktiviram kad prodje leto), jer hocu da malo sacuvam zivce. Nije cak problem ni u parama, vrtelo se tu dosta gore-dole, nego covek ispizdi kad krene da radi Marfijev zakon. Jedino dobro je i sto bude isto otprilike tako i kad kenja, onda sve dolazi na neverovatne nacine.

I ne staje... imao Juve do 7 kornera, zavrsi se na 6 zato sto 5 sudija nije bilo u stanju da vidi da je igrac Benfike igrao zadnji i da je bio cist korner.

Link to comment

Odigrah i ja Osijek, mada te "namestene" utakmice bukvalno nikada nisu dosle kad sam ih odigrao. Kvota na Cedevitu u Mozzartu 3.25, pa sam stavio i to na istom tiketu, cisto da ih izmalerisem. 

Juce sam propustio prvi X izmedju Detroita i Bostona :frust:, danas cu da probam Rangerse i Filu (ni oni nemaju iks ove sezone, a boga mi ni prethodne dve), a verovatno i Dalas - Anaheim (bez iksa ove sezone, sve kecevi i jedna dvojka Dalasa).

Link to comment

MLB 4/6, NHL kvota 1, NBA 1/3, fudbal 0/1.MLB korektno. Washington oborio kombo. Nisam skoro video onoliko propustenih sansi(3 puta su imali coveka na drugoj bazi, bez auta, na 3-3, i nista). Boston dobio, tek u produzetku. NBA mogao i bolje, ocekivao sam da ce bar i Durant proci, bez vecih problema. Nastavljena serija glupih fudbalskih rezultata, no to vec i nije cudno. Moglo je i bolje, kada je rec o ukupnom bilansu, mada je nedelja u celini, odlicna.

 

MLB

 

Atlanta-Cincinnati 1 (Ervin Santana-Bailey)

 

Milwaukee-Chicago Cubs 1 (Garza-Villanueva)

 

Houston-Oakland 2 (Peacock-Chavez)

 

Washington-San Diego 1 (Strasburg-Erlin)

 

Minnesota-Detroit >8.5 (Correia-Porcello)

 

San Francisco-Cleveland 1 (Hudson-Carrasco)

 

Standardna prva tri para, za nesto jaci ulog.

Santana nije nastupao protiv Redsa. Sjajan pocetak sezone, 2-0, 0.86 ERA. Bailey 2-1, 3.94 ERA, protiv Bravesa. Do sada, 1-1, 5.75 ERA. Santana ubedljiv, do sada. Bailey baca promenljivo. Dobar na poslednjem startu, protiv Cubsa. Atlanta obicno daje taman koliko treba za pobedu. Cincinnati igra nesto efikasnije, no pitanje je kako ce se snaci protiv vecerasnjeg startera Atlante.

Garza ce imati prvi start protiv bivse ekipe. Za sada, 0-2, 4.50 ERA. Villanueva 1-0, 2.77 ERA, protiv Brewersa. Krenuo sa, 1-4, 10.93 ERA. Garza jos uvek nije opravdao ulozen novac. Villanueva, blago receno, ocajan. Milwaukee ima mnogo bolji lineup, ofanzivno, te bi trebali dati dovoljno poena, cak i ako Garza ne bude raspolozen.

Peacock 1-2, 3.92 ERA, protiv Oaklanda. U novoj sezoni, 0-2, 6.14 ERA. Chavez, 1-0, 1.05 ERA, sa Astrosima. Od starta sezone, 1-0, 1.38 ERA.  Sinoc gosti lagano dodjose do pobede. Slican ishod, ocekujem i veceras. Imaju pouzdanijeg startera, a udaraci postizu poene u serijama.

Strasburg 2-1, 4.50 ERA, protiv Padresa. Za sada, 1-2, 5.33 ERA. Erlin, 0-1, 20.25 ERA, protiv Nationalsa(4 ininga). Dosadasnji deo sezone, 1-2, 4.15 ERA. Washington kao da nije zeleo da dobije prvi mec u seriji. Tako lose udaranje u RISP situacijama, nisam skoro video. Dacu im sansu i veceras, ali u okviru druge grupe. Domaci imaju bolji napad, no to moraju dokazati i na terenu.

Correia, 1-3, 2.75 ERA, protiv Tigersa. Ove sezone, 0-2, 5.47 ERA. Porcello, 7-6, 3.68 ERA sa Twinsima. Solidan pocetak, 2-1, 3.15 ERA. Udaraci Detroita bi mogli da vezu par dobrih izdanja, i pokazu se veceras, protiv picera koji nije u preterano dobroj formi. Porcello ranije nije bio poznat po konzistentnosti. Imao je odlican start protiv Angelsa, pa danas ocekujem nesto slabije izdanje.

Hudson nema simpaticnih iskustava sa Indiansima, 1-2, 6.33 ERA. U sezoni, 2-1, 2.40 ERA. Carrasco, 0-1, 1.13 ERA, protiv Giantsa. Do sada, 0-2, 7.31 ERA. Hudson krenuo fino, u novom timu. Ima losu tradiciju, ali i dobru formu. Carrasco lose otvorio sezonu. Udaraci San Francisca, nisu stabilni u ofanzivnoj produkciji, te mi ovaj mec ipak nije za prvu grupu.

 

NBA

 

Brooklyn-Toronto w1

Portland-Houston w1

 

Harden >26.5

 

Howard >23.5

 

Aldridge >29.5

 

Probao dabl vinera, mada je fix tesko pogodljiv. Podigli su malo granice za igrace, no mislim da bi trebali doci i ovako. 

 

NHL

 

Anaheim-Dallas w1

 

Za mene, pomalo neocekivano, Starsi poravnali skor u seriji. Veceras je bitan mec za Duckse. Poraz bi ih mogao dovesti u nezgodnu situaciju.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...