Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odigram Miami -2.5 drugu cetvrtinu i oni prime 2 trojke u zadnjih 47 sekundi od kojih je druga sa sirenom taman da mi izbije pare iz dzepa.

Nevjerovatne su ove lose serije kad je bukvalno svaka 50-50 situacija kontra mene, svaka odluka koju donesem je pogresna itd... uzasi i strave.

Link to comment

Ja sam zbog takvih stvari i batalio (evo vec skoro 4 meseca igram samo sitno i rekreativno, mada planiram da se reaktiviram kad prodje leto), jer hocu da malo sacuvam zivce. Nije cak problem ni u parama, vrtelo se tu dosta gore-dole, nego covek ispizdi kad krene da radi Marfijev zakon. Jedino dobro je i sto bude isto otprilike tako i kad kenja, onda sve dolazi na neverovatne nacine.

Link to comment

MLB 6/6, NHL obe kvote 1, NBA 2/4, fudbal 0/1. Konacno "sestica", pomalo neocekivano. Seattle i Washington, okrenuli u bottomu 9. ininga. Prosao naravno i prebacivacki. Oba NHL meca odose u OT, te je tu samo vracena uplata. NBA fix, dolazi gluplje nego u regularnom delu. Bar igraci prolaze korektno. Howard i Aldridge lagano. Fudbal razocaravajuce, Real igrao bunker kod kuce, sada mislim da sam sve video. Sjajan plus na kraju, zahvaljujuci bejzbolu.

 

MLB

 

Detroit-Chicago White Sox 1 (Scherzer-Quintana)

 

Washington-San Diego 1 (Zimmermann-Stults)

 

Hoston-Oakland 2 (Oberholtzer-Kazmir)

 

NY Mets-St.Louis 2 (Colon-Lynn)

 

LA Dodgers-Philadelphia >7.5 (Haren-Kendrick)

 

Tampa-Minnesota >8.5 (Bedard-Nolasco)

 

Tri prvopomenuta meca, za nijansu jace.

Scherzer 8-5, 2.67 ERA, protiv White Soxa. Do sada, 1-1, 2.33 ERA. Quintana, 2-0, 2.70 ERA protiv Detroita. Pocetak sezone, 1-1, 3.75 ERA. Tigersi ne igraju previse ubedljivo. To se pre svega odnosi na napad, koji bi morao bolje. Ocekujem da Scherzer nece pustiti previse runova, sto bi uz malo bolje izdanje udaraca, trebalo biti dovoljno za trijumf, i podelu plena u seriji.

Zimmermann je 1-2, 1.95 ERA sa San Diegom. U novoj sezoni, 1-1, 3.92 ERA. Stults, 1-0, 1.13 ERA, protiv Washingtona. Start sezone, 1-2, 4.35 ERA. Zimmermann popravlja formu. Protiv Cardinalsa pustio samo 1 run, tokom 7 ininga, uz 6 strajkauta. Stulta fino baca, za sada. Primio 1 poen, protiv San Francisca. Domaci imaju nesto bolje udarace, te tu i vidim njihovu prednost, jer su starteri tu negde.

Oberholtzer je 0-1, 1.54 ERA protiv Athleticsa. Dosadasnji deo sezone, 0-3, 3.04 ERA. Kazmir, 1-1, 4.13 ERA, protiv Astrosa. Za sada, 2-0, 1.65 ERA. Houston igra solidno. Dobili su seriju protiv Marinersa, mada i to zahvaljujuci losem izdanju napada domace ekipe. Oakland je dosta kvalitetnija ekipa. Texas ih je pocistio, u seriji meceva koja je nocas zavrsena, te im je ovo zgodna prilka da vrate samopouzdanje, protiv verovatno najslabijeg tima lige.

Colon 2-0, 3.15 ERA, protiv Cardinalsa. Ove sezone, 1-3, 5.40 ERA. Lynn je 1-1, 3.86 ERA, protiv Metsa. Pocetak sezone, 4-0, 3.42 ERA. Colon do sada imao tri dobra i jedan los start. Lynn pustio po jedan poen, na poslednja 2 starta. Prvi je od svih MLB picera, dosao do 4 pobede. Colon nije bio los do sada, a napad Cardinalsa nije ubedljiv, kao ranijih sezona, te je ovo ipak otislo u drugu grupu.

Haren 1-4, 5.09 ERA, protiv Philliesa. Ove sezone, 3-0, 2.16 ERA. Kendrick, 5-6, 6.84 ERA, protiv Dodgersa. Pocetak, 0-2, 3.60 ERA. Haren iznenadjujuce dobar, mada njegova tradicija protiv Philadelphie nije ohrabrujuca. Kendrick ima problema sa podrskom. Bio je dobar protiv Colorada, no tim ga je ispratio sa samo jednim runom. Obicno je primao dosta poena protiv Dodgersa. Gosti vode 2-1 u tekucoj seriji. Nijedan mec nije isao preko 7 poena, pa mislim da je vreme i za to.

Bedard , 0-0, 6.35 ERA, za sada. Protiv Twinsa, 3-5, 4.04 ERA. Nolasco 1-2, 6.08 ERA, od starta. Nema previse lepih iskustava sa Tampom. Porazen na poslednjih 5 startova protiv njih, uz 9.82 ERA. Prva dva meca serije, su otisla u over. Deluje mi da i sa vecerasnjim starterima, ne moze biti drugacije.

 

NBA

 

Durant >32.5

 

Griffin >24.5

 

Curry >24.5

 

Nemam ideju za fix, te probah par igraca na poene.

 

NHL

 

Detroit-Boston w2

 

Tesko se Detroit moze nositi sa Bostonom. Ocekujem jos jednu pobedu Bruinsa u gostima.

 

Fudbal

 

Benfica-Juventus w2

 

Da bacim neki dinar i na fudbal. LE dolazi bolje od LS, ove sezone.

Edited by Miljenko
Link to comment

MLB 6/6, NHL obe kvote 1, NBA 2/4, fudbal 0/1. Konacno "sestica", pomalo neocekivano. Seattle i Washington, okrenuli u bottomu 9. ininga. Prosao naravno i prebacivacki. Oba NHL meca odose u OT, te je tu samo vracena uplata. NBA fix, dolazi gluplje nego u regularnom delu. Bar igraci prolaze korektno. Howard i Aldridge lagano. Fudbal razocaravajuce, Real igrao bunker kod kuce, sada mislim da sam sve video. Sjajan plus na kraju, zahvaljujuci bejzbolu.

 

MLB

 

 

jel istina da kad samardzija baca za cubse, uvek valja baciti nesto protiv njih?

Link to comment

Samardzija baca dosta dobro, no ima slabu podrsku. Sinoc je pustio samo 2 runa, tokom 7 ininga, no nije zabelezio pobedu. Njegov bullpen nije umeo da zatvori, 5-2 vodjstvo(Arizona dala 5 poena u 9. iningu). On je po meni medju top 2 startera Cubsa. Losa izdanja napada(u ovoj seriji i ne toliko), i nesiguran bullpen, ga obicno sprece da ubelezi trijumf.

Link to comment

Atlanta-Indiana 1

Memphis-OKC 1

GSW-LAC 2

 

Miljenko sta kazes za Kingsi-San jose 2 moze li SJ da zarvrsi sve veceras

 

Pazi se, ja odigrao dvojku. 

A i na Oklahomu sam stavio dvojku, tako da si tu bezbedan.  :D

Link to comment

Atlanta-Indiana 1

Memphis-OKC 1

GSW-LAC 2

 

Miljenko sta kazes za Kingsi-San jose 2 moze li SJ da zarvrsi sve veceras

 

San Jose neocekivano dominira, u toj seriji, do sada, te ni ciscenje nije nemoguce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...