Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U subotu popadao sve Svonski, K.Palas, Krauli. Juce naizgled lep tiket sa M'gladbahom, Evertonom, Lionom i cekao Inter X (za malo).U petak singla HSV, u subotu na Romu 4+ (bilo 2.10, a GG3+ neverovatnih 1.45 :isuse:), al ne nesto krupno, simbolicni Vajfert.

Link to comment

posto sam se ispadao poput pijane kokoske tokom petka i subote, juce mi dodje jedan fini tiket sa jednim parom od petka i tri od nedjelje:Hamburek 1 - 2.00Levante 1 - 2.00Menhengladbah 1 - 2.50Liverpool 2 - 2.45---------------------------------------5 EUR ----------> 120 EUR naaaajs! :)P.S. - ne mogu da vjerujem da sam propustio win-win situaciju sa kvotom od preko 3 na manure - stavi se skromni singlic, ako dodje it's sweeeeet money, ako ne dodje -ura, Zlo™ je ispushilo! :isuse:

Link to comment
aj da probam da budem koristan:meni se nesto javlja™ da Lacio i Njukasl dobivaju veceras. misljenja?
Ja sam odigrao na olimpijskom tiketu Njukasl. Doduse, ne nadam se mnogo. Nemaju pobedu na strani, pa hocu da budem tu kad se to cudo desi.Igrao sam cistu dvojku, mada je i pp2 V 2 (da dobiju poluvreme ili utakmicu) sa kvotom 3.40 u Mozzartu puna kapa. Edited by Nesh
Link to comment

Evo mojih ludorija za pocetak:clip33.jpgUplaceno u Maxbetu. Kvota 167.34.Uzgred, vidim da kvota na Svedsku protiv nasih ide i do 3.25; hendikep je 2.5. Nase znaju da uprskaju, a kvota je stvarno primamljiva. Sta mislite?

Link to comment

Ponavljam se, juce standardnih 3/4. Lakersi ne mogu da pobede ni Utah. :isuse:Bolje i kakav takav plus nego nista. :whistle:Od fudbala samo kombinovani:Fulham 3+Vallecano 2+Dumbarton 3+Braga w2Benfika X2Udinese 2+Lazio 2+NBAMiami w1Dallas w1Golden State w2San Antonio dop>199.5Da probam ove winnere iz Arene, kada ih vec ima. Jebavali su me dosta puta sa produzecima.Houston-San Antonio se lomio, over ili 2 i izabrah prvo.NFLNew England P1Standardna ovosezonska igra. Protivnik jeste jak, ali i kada je bilo kolapsa, desavao se na kraju tekme.Prebacivacki sa NBA i NFL mecevima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Dnevni tiket nije prosao, ali je zato nocni deo bio odlican.Ne secam se da je nekada lakse doslo, nego sto je nocas. Cak je i New England P1 bio totalna opustencija.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...