Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sinoc opet skinuo 6 NBA parova. Tri sigurice + vise na Derona i Milsapa + Lejkerse H2, koji su dosli na nevidjenu srecu. Idemo vecerasnji:Klipersi - Finiks H1 -10.5 navijacki, volim Pola i kompanijuBoston - Fila 1Hjuston - Dalas H2 +5Memfis - Atlanta <187.5 ocekujem davljenje i rezultat tipa 92:87Igrace nisam gledao a i nemam nesto ideju, iako to jako dobro gadjam. Nema mojih omiljenih veceras pa preskacem to.

Link to comment

Klasicnih 3/4. Arsenal opet nije dosao 3+.Danasnji izbor:Leverkusen 3+Juventus w2A. Madrid 1Green Bay 1 (NFL)Oklahoma 1LA Lakers 1Sve ovo na prebacivackom. Kombinovani NFL tiket:Buffalo P<21.5Atlanta 2NY Jets 2Washington <48.5San Francisco 1New Orleans 2P>26.5

Link to comment

Maxbet predlaze sledece:(8) Everton – Tottenham, 1+I&1+II, 1.57(132) Psv – Twente, 1+I&2+II, 2.32(190) Hannover – Leverkusen, 1+I&2+II, 2.45(298) Inter – Napoli, GG, 1.77(356) Betis – Barcelona, GG, 1.65ukupna kvota: 26.06Prosli put sam mudrovao, pa ne prepisah. Sad cu, za svaki slucaj, da odigram. Mozda danas Marfijev zakon ne radi. :DRazmatram sledece ludorije u raznim kombinacijama: Everton X, Mancester - Mancester X, Barton - Akrington X, Lion 2, Inter 1, Siena 1, Betis daje u prvom, La Korunja daje u prvom, Real II - Santander 1GG ( Santander je doduse kilav, ali mozda se povampire pa dodje...cesto dolazi u Madridu)...and counting... :D

Link to comment
Zli jebote pa kaci malo ovde te Filipince da i mi vidimo malo zelenisa.
Pa retko igram pre pocetka meceva, jebiga. Uglavnom cekam da se neko odvoji pa da kvota na kontru skoci na 3.6, 4.7 ili tako nesto... i onda zveknem i cekam preokret, sto se jako cesto desava. Evo juce mi gubili oni Tekstersi 38:49 na poluvremenu protiv Djinebre, kvota bila 3.3 na njih a pre meca oko 1.6 ili tako nesto. Na kraju dobili 87:80, prelomili u zadnjoj. Imam taj neki sablon koji prolazi ali lako je meni kad visim u kladionici stalno pa mogu da peglam uzivo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...