Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Maxbet nam predlaze tiket dana. Dakle, evo sta bi prema njihovoj samaricanskoj zamisli trebalo da igramo da bi im uzeli pare :D :(76) Madeira – Sporting B, GG, 1.80(18) Bordeaux – Newcastle, D2+, 1.95(17) A.E.L. – Marseille, 1D1+, 2.25(25) Plzen – Atl.Madrid, 0-2, 1.90(32) Levante – Hannover, X2, 1.60
Jel prepisa neko? :DDoduse tek je prvo poluvreme, ali Hanover vodi 2:0. Ostalo proslo!Ja sam im "odobrio" samo dve i bio kratak za gol! Sreca te gleda, djavo ti ne da! :(EDIT: Ovde, gde je odlozen Videoton, zeznula me Steaua, a ovde Udineze. Edited by Nesh
Link to comment

Jab' recimo prob'o ovi Espanjol sprocu Sevilje. Mislim da je dobra kvota, preko 2 i po, Sevilja u qrcu vec neko vrijeme, a i napaceni Espanjol mora dobit nekoga.

Link to comment

I ja cu probati Espanjol. jednom mora da dobije, a kvota je lepa.Uzgred, neko je juce-prekjuce pitao za on line kladjenje u Maxbetu. Sad dodjoh otuda i tamo uzeh flajer. Uveli su telefonsko kladjenje. Uplatis depozit, oni ti posalju karticu, PIN kod...bla,bla...pozoves teelfonomn call centar, kazes svoj Id i tajni PIN kod, kazes koliko ulazes i sta igras...itd.Pare mozes podici u svakoj kladionici. Ipak, radije cu pesaciti 3 minuta do njih. :D

Link to comment

Tonsberg je jedan od najboljih tipova ove jeseni. Retko su isli u under. Poceli su da preteruju sa kvotom, pa ih izbegavam.Magnitogorsk los danas. Ipak nije dosao peti vezani over.Vecernji deo:HokejDornbirner 6+Innsbruck 6+NBALA Lakers h2(+7.5)Minnesota 1San Antonio 1Dodatni poeni na San Antonio-Houston, 208.5 granica. Oklahoma-LA Lakers ista igra 206.5. Obicne granice 212 i 210. Ja volim da igram overe, ali je ovo previse. Na drugom paru mozda i dodje, na prvom ne verujem.Prebacivacki sa gore navedenim parovima.Evo i jednog propratnog tiketa, sa ostalim parovima:Boston 2Atlanta 1Milwaukee 1Utah dop>192.5Sacramento dop>192.5

Link to comment

Solidno juce. Mogao je i spojeni jednom da dodje, ali sta da se radi.Danas:Arsenal 3+Bayern 2Dortmund tim 2+Roma 3+Real 2San Antonio 2 (NBA)Prebacivacki sa ovim parovima. Par egzibicionih sa golovima. Jedan NBA tiket:Golden State 2Miami dop>192.5Houston dop>197.5Memphis 1Portland 1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...