Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

U Maxbetu uveli neke nove igre. Dodali neke koje nisu imali, a bilo ih je kod drugih, ali ima i nekih igara kojih nema u drugim kladionicama (na primer, 4+I, 2+I&2+II pol, domacin daje tacno 1 gol na mecu...itd...)Fina navlakusa. :DJos ih nisu ubacili u ponudu na sajtu, pa mora da se igraju iz liste. Valjda ce i to da podese, pa da ih s manje napora razbucavamo. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Kod ovih mojih ima 2+I i 2+II (takozvana igra 2+2), ima i nekih cudnih kombinacija (1X i 0-2, 1X i 3+, sve to isto sa X2, pa onda X i 2+ i slicno) ali nema dosta igara koje ima kod drugih. Meni fali 1+I i 2+II, kao i 3+I i domacin/gost daje 2+I, npr...Inace, zadnja 4 dana sam pogodio kompletan NBA, delimicno jer dolazi realno a delimicno na osecaj. Sinoc igrao izmedju ostalog i Oldridza vise od 19.5 i lik je na pola trece imao 17 poena uz sut 8/11, a onda su ostali poceli da ga kuliraju do samog kraja i zabio je 4 ili 6 poena tek u zadnja dva minuta. Pre toga je sutnuo cak jednom za tih 15ak minuta, iako su se ostali raspadali, a koseve je dao posle ofanzivnih skokova. Necu vise da igram igrace vise/manje, totalna sprdnja od igre.

Link to comment

Anderleht mi golom u poslednjem minutu rusi tiket.a uboh dinamo, psz, real i dortmund. govna smrdljiva svete mi se zbog Partizana i vec mi drugi tiket ruse samo oni sa remijima.

Link to comment
Stavanger 6+Lulea 0-5Zenit w2Olimpijakos w1Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Laganica :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Da je tu i na Milan - Zenit dosla kombinacija X2 & 3+ cekao bih samo Lejkerse 2 za 65 hiljada, na ulozenih 50 dindzi. Kod ovih je bilo sansi dosta, a Hrvati i Ukrajinci su igrali u nehumanim uslovima pa nije bilo realno da prodje. Steta, ispogadjao razne igre na ostalih 6 parova.Elem, NBA tiket za veceras izgleda ovako:Filadelfija - Minesota H2 + 3.5Deron Vilijams 15.5 vise protiv OklahomeLejkersi 2Finiks daje manje od 93 u gostima Memfisu

Edited by Zli Gli
Link to comment

Pocelo je ok, ali se lose zavrsilo. Dinamo primio gol iz penala, Lakersi izgubili onoliku prednost, Memphis nije mogao u over u regularnom.Danas:FudbalBarsa 1Bayern 3+HokejMagnitogorsk 6+Salavat 6+Malkin i drugovi su verovatniji. Salavat igra protiv dosta slabije ekipe, na domacem ledu, gde su uvek izrazito ofanzivni.NBAUtah dop>192.5LA Lakers 2Sacramento dop>190.5Tiket:Magnitogorsk 6+Barsa 1Bayern 3+LA Lakers 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...