Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja uplatio oko 18:00, a i sada je na sajtu Maxbeta 2.75. No, ajd najvaznije je da se pogodi.Ja nazalost nisam zakasnio za Francuze 2, pa vec mirise da ce mi njihova neprincipijelnost iseckati ono malo tiketa sto odigrah. :(

Link to comment

raspali printezis ubaci 9 poena u prvom poluvremenu za 13 minuta, i u onda u drugom krompir.. pa jebote da te jebo...pet iljada sam sjebo u ovih nedelju dana, i to sve na sitno prckanje :isuse:Untitled.png

Link to comment
Evo umjesto izvinjenja cu da okacim sta sam igrao od enbiej™ igraca pa ispratite ako hocete:DeRozan (Tor) over 22.5Millsap (Atl) over 19.5Thomas (Sac) over 22.5Davis (NO) over 22.5Jefferson (Cha) over 22.5Young (LAL) over 19.5
Stvarno ste baksuzi :isuse:Samo 2/5 i jos Ajzea ima da igra. Ocekujem da slomi nogu u prvoj cetvrtini :(Bar su Spursi dobili.
Link to comment

Nije debeli Al. Ja sam mislio da ce ga izvesti u trecoj prije nego sto je dao ona posljednja 2 kosa, vec je bilo 40 razlike.Da meni neko da da igram na igrace iz iste utakmice bio bih milioner :(Nekad sam volio da odigram u lokalu over na utakmicu i 2-3 igraca, proslo par puta rutinski™

Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 1/4, NHL 1/1. Na fudbalu prosla 1.66 kvota, umesto 2.09, no da se ne bunim. NBA dosao kilavo. Prosao jedan od 2 najverovatnija overa. Phoenix nije probio, zbog premalo poena u zavrsnom periodu(ponovo). Jedino mi je krivo sto ne odigrah San Antonio. Sreca te nisam sve singlirao, ustedeh opet nesto novca, povezivanjem u dablove. NHL dosao lagano.FudbalLiverpool w2PSG w2Napoli bk1Juventus w2Man City 3+Real Madrid 3+Dortmund 3+Hoffenheim 3+Peterborough 3+Brechin 3+Rangers 3+Airdrie 2+Mainz 2+U. Catolica 3+Dumbarton 3+Luton 3+Forest Green 3+Ima dosta malih fikseva, pa sam morao suziti izbor, te oni odose samo na jedan tiket. Golovi na timove koje pratim. Napisah predloge, po opadajucoj uplati.NBA i NHL mogu i kasnije.

Link to comment

Odigram sinoc 4/5 sistemNYK, LAC, SAS, Cleveland i GSWMalopre odgledao kako su Warriorsi ruzno izgubili od Wolvesa. Promaseno bacanje, losa odbrana, promasen otvoren sut za pobedu. Majstori za tied games ove sezone izgubise od chokera i sjebase mi lep tiket.

Link to comment

sinoc solidan dan da su phoenih i GSW usli bilo bi fantasticno.NHL igram minimalno i konacno mi se potrefilo da imam 100% ucinak :lolol:Colorado 2 New Jersey 1 i po Miljenkovoj zasluzi Edmonton-Phoenix 6+ :lala:

Link to comment
Nije debeli Al. Ja sam mislio da ce ga izvesti u trecoj prije nego sto je dao ona posljednja 2 kosa, vec je bilo 40 razlike.Da meni neko da da igram na igrace iz iste utakmice bio bih milioner :(Nekad sam volio da odigram u lokalu over na utakmicu i 2-3 igraca, proslo par puta rutinski™
pa ostavljaj nama ovde predloge, pa cemo mi da da uplacujemo, i onda ti saljemo deo po golubu pismonosi :P
Link to comment

Dumbarton odlozen. Dobro je sto sam to saznao pre uplate.NBAToronto-LA Clippers H2(+3.5)Portland-Minnesota w1Memphis-Houston >191.5Denver-Indiana >197.5Utah-Washington P>97.5Portland-Minnesota P>109.5Drugar koji igra NBA, ceni Toronto. Ja ne vidim neki preterani kvalitet kod njih, te sam probao ovaj izmenjeni hendikep na Clipperse. Minnesota je igrala nocas, te ocekujem da Portland dobije veceras. Ne verujem da Rocketsi mogu ponoviti onako kilavo sutersko vece, mada je protivnik isti antipaticni tim. Indiana igra efikasne meceve, tokom serije gostovanja. Nadam se nastavku tog trenda veceras. Mozda je vreme da se vratim igranju poena na poluvremenu. Vraca se uobicajena stvar iz ranijih sezona, da dodje lagani plus u prve dve cetvrtine, a onda blokada, niko nista ne pogadja. Ovo je probni dabl sa tom igrom. Tim pre sto su kvote 1.85, u odnosu na izmenjene poene i 1.6. Kvote su 2.07, 1.6, 1.6 i 3.42.NHLNY islanders-St.Louis w2Philadelphia-Boston w2Dallas-Pittsburgh 5+San Jose-Minnesota w1Tampa-Colorado 5+Winnipeg-Toronto 5+St.Louis igra toplo-hladno i mislim da je vreme za stabilizaciju forme. Igraju mozda i najbolji presing, te bi trebalo da imaju prednost veceras. Odmorni Boston ide na noge Flyersima, koji su bez pobede 3 meca. Fila igra bolje, u odnosu na start sezone, no Bruinsi deluju kao kompaktniji tim. Pingvini nemaju problema sa napadom. Ako golmani zataje, efikasnost donosi pobedu. Dallas prekinuo losu seriju, vezao 2 pobede, uz cak 7 datih golova protiv Toronta. Sharksi imaju finu domacinsku tradiciju protiv Wilda. Vezali su 5 trijumfa(4 u regularnom toku). Minnesota nema posebno dobar skor na gostovanjima, mada se taj trend menja, par meceva unazad. Tampa jedan od najzahvalnijih over timova. Colorado se prilagodjava situaciji, jer je dobar na obe strane ledene ploce. Toronto nije dosao 5+, samo jednom na prethodnih 10 meceva. Winnipeg pokvario seriju efikasnih meceva protiv Sharksa, no i na njihovim tekmama pada puno golova.Kvote po tiketima, 1.63, 1.73, 1.94, 1.86.Probao Nadal 3-0, za manji ulog, cisto da ispratim.

Link to comment

Ovo je vec bilo bolje. Fudbal 4/7, NBA 3/4, NHL 2/3(uz jednu kvotu 1), tenis 0/1. Nemam mnogo sta da prigovorim. Fiks na fudbalu, kao fiks, to je retko moguce pogoditi. Jedina glupa stvar je sto nije doslo ovo sa Realom 3+. NHL i NBA odlicno.FudbalRoma w2Heerenveen 2+Vitesse bk1Ajax 2+Chelsea bk1Hamburger 2+Celtic w2Anderlecht w1Monaco w1Galatasaray 2+A. Madrid w2Barcelona 3+Fiorentina bk1U. De Chile 3+Igre 2+ i 3+, su ukupan broj golova na mecu. Ostrvljane volim da igram na golove, danasnja ponuda onako(bar sto se golova tice). Dosta malih kvota na 3+, Seria A mi nije bas pouzdana za to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...