Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Porazi Filadalfije i Milvokija, bez obzira gde i s kim igraju? Sad kad je i Fei zavrbovan od kladionica da nas zajebava ne znam u koga možemo da se pouzdamoProbrao. Okl, Cle, Hou, kvotica 2,63

Edited by muslin
Link to comment

Ni sam ne znam, sta je vise bezbedno. Fudbal 1/1, NBA 0/2, NHL 1/3, tenis 1/1. Fudbal dosao vec na poluvremenu, kada se nisam previse ni nadao. Miami ni protiv Lakersa, nije probio hendikep. Ovamo pak trebao 91 poen u 2. poluvremenu za over(nakon 126 u 1.), palo 89. I dalje ne razumem taj dosta manji broj poena u nastavku meca, mada vidim da je to trend vec par sezona. NHL klasika. Jedino mi je neocekivan poraz Canucksa, u regularnom toku.Bar je Nadal lagano dobio, mada tu i nisam verovao da je bilo kakvo iznenadjenje moguce.FudbalArsenal-Coventry 2+Nottm Forest-Preston w1Brentford-Gillingham 2+Monachengladbach-Bayern bk2Kup mecevi su mi uvek sumnjivi, no da probam ipak. Brentford je veliki favorit, no ja preferirarm golove, a fix je previse mali. Bayern bi trebao da nastavi dominaciju. Najpre sam hteo golove, no cesto su dobijali po 1-0.NBAPhoenix-Washington >202.5Golden State-Minnesota >206.5Boston-Oklahoma >194.5Sacramento-Indiana H2(-5.5)Philadelphia-Toronto >201.5Houston-Memphis >193.5Phoenix i Golden State, standardni overi. Kod Oklahome sam se dvoumio over ili fiks, no ipak stavih over, zbog niske granice. Indiana bi trebala da pocne novu pobednicku seriju, nakon blamaze protiv Sunsa. Philadelphia pocela novu over seriju(2 meca, bar sa dodatnim poenima), te bi mogli i protiv Toronta da odigraju efikasno. Houston skoro uvek igram plus u singlu, no veceras im je protivnik ekipa koja igra verovatno najruzniju kosarku u ligi, pa idu samo kao deo dabla.NHLCalgary-Nashville 5+Edmonton-Phoenix 5+Fix dolazi lose ovih dana, te odabrah dva najverovatnija meca za over. Calgary igra nesto efikasnije meceve kod kuce. Nashville nepredvidljiv. Drugi par lici na lagani 5+ over.

Edited by Miljenko
Link to comment
Bayern bi trebao da nastavi dominaciju. Najpre sam hteo golove, no cesto su dobijali po 1-0.
meni mnogo velike kvote na gladbach tako da imam fix 1 i x. jeste bayern favorit, ali borussia je dobra kuci i mislim da moze da se nosi sa bavarcima. hocu reci, cak i da dobije bayern tako visoke kvote na 1 i x sam prosto morao da probam.
Link to comment

Odigrao sam Kuban + San Antonio + Miami (sinoc). Spursi su mi najsigurniji veceras.Iznenadjujuce je visoka kvota na Sunse protiv mrtvih Wizardsa, to bi trebalo da bude fin kec. Isto i GS protiv Minesote.Indiana je zicer ako ne igraju Gay i Cousins a pretpostavljam da nece igrati nijedan no treba sacekati malo.Zaista se ne bih usudio da igram na Cleveland nakon odgledane utakmice protiv Bullsa, ljudi su jezivo losi.

Link to comment

Gladbah ima kuci sjajan skor (8-1-0) i jedino im je 100% pokvario X sa VfL u zadnjem kolu u decembru (tukli BVB, Shalke). Ja sam tu hteo 4+, al ipak cu se zadovoljiti sa 1.88 na GG3+. Milsim da Selta dobija kuci @ 2.1 Betis ne moze biti gori a nikad nisam imao obicaj da spasavam davljenika. Lil iz 1-1 @2.55, cisto zbog kvote (bivalo je dosta puta 1:0HT 2:0FT).Na Brentford-Gilingam cu izjajariti 1&4+ odigracu samo 4+ i za kraj NottForest 1&3+ u kupu @2.35 sa Prestonom.Jedino gde sam se dugo predomisljao bi Lokeren-Standard. Lokeren kuci dobar 7-2-2 ali je izgubio i od Briza i od Zultea (dakle obe od favorita), tako da mi rezon ciste dvojke kvari gomila X u medjusobnim i Standardov debeli plus u odnosu na Anderleht. Standard je imao na pocetku opasan dug niz bez poraza u svim takmicenjima, a pratio sam ih i u EL gde su se obrukali tako da mi ne ulivaj bas dovoljno poverenje za 2.

Link to comment

Odigrao na poslu brzi tiket pa cu uplatiti posle 8, al taman da zakasnim na FRA 2 i HOL 2. Jbg znam da Mozzart sere sa kvotama i to odavno, moj drugar se ubi od para na 1&GG (ili 2&GG) sto u Mozzartu i nema u ponudi.Hvala Nesh u svakom slucaju ;)

Link to comment

Au jebem ti forum koji ste vi baksuzi, padam Kuban od 1.15 :isuse:hihi upali svaki put, Fei car!Znaci™ kad je ovo proslo nema sanse da San Antonio ne dobije.

Edited by Feindouno
Link to comment
Au jebem ti forum koji ste vi baksuzi, padam Kuban od 1.15 :isuse:hihi upali svaki put, Fei car!Znaci™ kad je ovo proslo nema sanse da San Antonio ne dobije.
sad da se izvinis forumu :P
Link to comment

Evo umjesto izvinjenja cu da okacim sta sam igrao od enbiej™ igraca pa ispratite ako hocete:DeRozan (Tor) over 22.5Millsap (Atl) over 19.5Thomas (Sac) over 22.5Davis (NO) over 22.5Jefferson (Cha) over 22.5Young (LAL) over 19.5

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...