Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Prvo i osnovno je da se ne igra sa poslednjim™ novcima niti sa bilo kojim novcima koje nisi spreman da izgubis.Ogromna je razlika u pristupu i stanju uma™ kad se igra pod bilo kakvim pritiskom (losa serija, ne daj boze dug i sl) i 1 rasterecene igre kad imas sredjenu finansijsku konstrukciju™.@ muslin jebiga, sve moze da te obori. Padao sam ja i 1.03, doduse jednom, toliko mi je trebalo da naucim da to ne igram.
Jab reko da je jos bitnije imati pojma sta igras. Ne moze se igrati nista ukoliko ne pratis sport/ligu/vesti/detalje i pitaj boba jos sta. Igranje na osnovu tabela i statistika ne vodi nikud.
Link to comment

99% ljudi (ne ovde, naravno) se kladi na taj nacin. Ja riallajfovski ne znam nikoga (skoro) ko ima ume da obrazlozi sto se kladi na nesto detaljnije od :jaci su, jbg:

Link to comment

Od hokeja ces se obogatiti sigurno.@crtamOrasi hvala. Volio bih da mogu cesce da ostavim nesto pametno ovde al' prosto nacin na koji ja igram nije bas forum-friendly™.Sto se ostatka interneta tice, kod nas ne postoji nijedan ozbiljan i pouzdan otvoreni forum vezan za kladjenje a na stranima moze tek poneki ozbiljan lik da se nadje. Uglavnom pisu kojekakvi Bugari, Mocini zemljaci i naravno ex-Yu likovi koji su "strucnjaci" za ligu Bolivije, Novog Zelanda i sl. :puke:

Link to comment

Hokej ti bas i nije pouzdana rabota. NHL je jedino bolji, u odnosu na druge lige, sto su kvote vece. Kako za fix, tako i za golove. Ja nekako balansiram vinerima i 5+ overima. Napravim jednu ili vise kombinacija, tako da su kvote oko ili preko 2.U zimskom delu mi je NBA najprofitabilniji i to pretezno overi. To dolazi u visokom procentu, od starta sezone.Generalno, bolje prolazim sa igrom na golove, koseve, gemove, nego sa fiksom.Jedino gde u kontinuitetu mogu na fiksu da prodjem dobro je MLB.Slazem se da je Fei najbolji igrac cije predloge citah. Par puta sam na fudbalu, zahvaljujuci njegovim predlozima, uzeo finu kintu. :happy:

Link to comment

moj predlog za danas, sto se fudbala tice, je da ne igras nista, posto se uglavnom igraju samo kup utakmice. a to je uglavnom bacanje para.ali ako te bas svrbe, evo, odigraj Monts d'Or Azergues - AS Monaco dvojku sa nekim jacim hendikepom.

Link to comment

Na fudbalu, Roma opet 0-1. Vise sam voleo Zemana. :lolol: NBA 1/3, tu sam mogao i bolje da ukombinujem. Na dva odigrana NHL tiketa promasih sve, te tu nisam imao sta da se nerviram. Nasao sam jedan odlozen mec(pomeren za veceras bar), te treci mozda i prodje. Jedan teniski prosao, a Murray ce tesko uzeti 2 seta, koliko vidim. Mpf, treba preturiti i ove lose dane.FudbalMonaco bk2PSG bk1Man Utd bk1Kod Francuza je samo pitanje, koliko ce ozbiljno uci u meceve. Ovi moji bi mogli da se potrude i udju u neko finale.NBAHouston-Sacramento >210.5Phoenix-Indiana >192.5Charlotte-LA Clippers H2(-3.5)San Antonio-Oklahoma H1(-3.5)Toronto-Dallas H2(+4.5)Phoenix-Indiana H2(-2.5)Houston-Sacramento, jedan od omiljenih over parova. Indiana i nije preterano zahvalna za pluseve, no na zapadnoj turneji im je potrebna efikasnija igra, kako bi dosli do pobede.Odmorni San Antonio, protiv Oklahome koja je sinoc imala tezak mec. Dallas prilicno zahvalan za igru, u poslednje vreme. Gostuju neugodnom Torontu, odabrah ovaj dodatni hendikep. Indiana retko protiv koga nije favorit.NHLPittsburgh-Montreal w1Detroit-Chicago w2Pingvini imali los mec protiv Floride. Jedna od onih tekmi, kada sve sto moze, krene naopako. Montreal tezak za procenu, no ne dajem im previse sanse ovde. Verovatno bih probao 5+, ali napad gostiju ne uliva mnogo poverenja. Red Wingsi su jos jedan od timova, koji je "klizaviji od jegulje". Mogu dobiti bilo koga, i obrnuto. Blackhawksi retko gube u regularnom toku. Imaju izvesne probleme u odbrani, no napad obicno resava sve probleme.Od tenisa probah Nestor/Zimonjc fix i Li Na fix. Morace negde i ova Bouchard pasti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...