Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bravo Fei! :)

Mozzart smanjio kvotu na Novaka 1.50. 2.40 na Wawrinku. :blink: Steta sto ne igram singlove i sto me mrzi da odem do kladionice.
A ja pisem i cudim se umesto da delam... :frust:
Link to comment

Ma djavola bravo, bilo je @ 11 na pocetku petog a sama cinjenica da znam kolika je bila kvota znaci da sam pomislio da igram i odustao... ovo sam odigrao na 6-5, tako nesto.I jutros sam ispao magarac odigravsi under 10.5 u drugom setu Aninog meca umjesto da samo odigram da ispada. Naravno napravila je brejk na 5-3 i pukla 7-5, krava.

Link to comment

NBA 3/4, NHL 2/3, tenis 1/1. Odlican ponedeljak, nakon glupavog vikenda. Pingvini jedino zakazali, no ne moze bas sve da dodje.FudbalRoma-Juventus 2+Peterborough-Notts County 2+Crewe-MK Dons 2+NBAMiami-Boston >193.5Oklahoma-Portland >211.5New Orleans-Sacramento >200.5Utah-Minnesota >200.5Miami ima fin trend overa protiv Bostona. Portland moram ispostovati. New Orleans je sumnjiv, kao i Minnesota u gostima, te to ide za oprezniji ulog.NHLWashington-Ottawa 5+Anaheim-Winnipeg w1NY Rangers-NY Islanders 5+Philadelphia-Carolina 5+New Jersey-St.Louis w2Columbus-Los Angeles w2Najsigurniji plus mec, uz dodatak najbolje domacinske ekipe. Duel gradskih rivala ide u krajnost, ili bude goleada, ili padne 1 gol. Flyersi konacno u formi, protiv nepouzdane Caroline, pa ovo ipak ide za nesto manji ulog. Blues i Kingsi su igrali sinoc, i to je jedini razlog zasto sam ovaj dabl odigrao izuzetno oprezno. Devilsi tesko daju golove, Blue Jacketsi pak u sjajnoj seriji, no i tome mora nekad doci kraj.TenisAzarenka 9- 1.setNadal hendikep(-1.5)Murray hendikep(+1.5)Hendikep je izrazen u setovima. Dobro je sto preskocih fix nocas. Ne verujem da bih Anu igrao, no Djokovica, nije iskljuceno. Azarenka protiv vecerasnje protivnice, ima 7 vezanih pobeda. Nadal bi trebao biti zicer. Ne vidim razlog zasto je Federer favorit protiv Murraya. Kvota sa hendikepom 1.72.

Link to comment

Sigurice. Koji crni singlovi preko 2 kad to jedva pogadjam. Ti bi recimo trebao da probas singlove posto imas njuh za vrhunske kvote.

Edited by Moća
Link to comment

lako je kad znas da i ako puknes recimo hiljadu, imas opet da odigras.. kad igras sa poslednjim novcima, onda je tesko naci sigurnu i 1,15 kvotu a kamoli 3-4 utakmice -_-

Link to comment

Tja, može da te obori kao svaki drugi tiket, samo je nerviranje veće jer je veći ulog. Evo uhvatio sam danas da izvinete ovog Vavrinku na 2,3 zahvaljujuću Neshu (hvala!)inače se ne bih ni setio jer ne igram live iz principa, ali ovo je bilo baš bezobrazno dok čovek vodi 2:1. Pa i to jedva došlo

Link to comment
lako je kad znas da i ako puknes recimo hiljadu, imas opet da odigras.. kad igras sa poslednjim™ novcima, onda je tesko naci sigurnu i 1,15 kvotu a kamoli 3-4 utakmice -_-
Prvo i osnovno je da se ne igra sa poslednjim™ novcima niti sa bilo kojim novcima koje nisi spreman da izgubis.Ogromna je razlika u pristupu i stanju uma™ kad se igra pod bilo kakvim pritiskom (losa serija, ne daj boze dug i sl) i 1 rasterecene igre kad imas sredjenu finansijsku konstrukciju™. @ muslin jebiga, sve moze da te obori. Padao sam ja i 1.03, doduse jednom, toliko mi je trebalo da naucim da to ne igram.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...