Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

I ja bih pao na to da sam stigao da otkucam na tiket ali srecom nisam, zakasnio mozda 5-10 sekundi. Imao i Monako i Celzi koji su isto poceli u 17h i prosli, ali ovako mi je tiket u zivotu pa necu da kukam :D

Link to comment
pitanjce: sta se desava kad odigras na nekog igraca da postize pogodak, a on se ne pojavi ni na klupi ni u timu?
Samo da se nadovezem, treba pogledati pravila kad se ovo igra jer kod nekih kladionica igrac mora da bude u prvih 11 da bi se racunala opklada, sjecam se da su mene jednom zajebali i nisu mi priznali kad je covjek usao sa klupe i dao gol.Odigrao i u drugom NFL mecu na iznenadjenje, SF i over @ 5 i nesto
Link to comment

Glupog li dana. Fudbal 1/3, NBA 2/3, NHL 1/1, NFL 1/2, tenis 0/2. Pogodih dosta stvari, no pala su dva tiketa odigrana za jacu uplatu(Barcelona, odnosno Denver over). NBA standardno dobar, NHl prijatno iznenadjenje. Tenis nije mogao mnogo losije. Sharapova manje-vise, poraz brace Bryan je neverovatna stvar. Murray gubi set protiv nekog anonimusa, koji nije ni u prvih sto.NBACleveland-Dallas >204.5Houston-Portland >214.5Golden State-Indiana >193.5Detroit-LA Clippers >201.5Washington-Philadelphia >202.5Nadam se da ce veceras biti efikasno praznicno vece. Dallas, Portland, Golden State, kao i obicno. Na Houston-Portland je granica poveca, no gostima to obicno ne smeta da udju u over. Indiana igra mozda i najbolju odbranu, ali gostuju izrazito efikasnoj ekipi.NHLPittsburgh-Florida w1San Jose-Calgary w1NY Islanders-Philadelphia 5+Phoenix-Toronto 5+Boston-Los Angeles 1XDetroit-St.Louis 5+Pittsburgh i San Jose, kao izraziti favoriti. Islandersi su ponovo u seriji meceva, gde pada dosta golova. Phoenix kod kuce, cesto igra sa golovima(puno njih). Za kraj, sumnjiv dabl. Derbi u Bostonu, plus over u Detroitu. Ne secam se da su Red Wingsi, igrali ovako tvrde meceve, kao ove sezone.TenisLi Na 10- 1.setDjokovic 10- 1.setProbao ovo u Meridianu, 1.65 ukupna kvota. Bolje da sam i sinoc cackao gemove, vidim da su Sharapova i Azarenka dosle manje prvi set. Jebo me fix, na njemu sam i ranije retko uzimao pare, mada mi se cini da je ovo najlosiji AO za igru, u skorije vreme.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...