Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Martingale igrati samo ako imas na gomili pare koje si u startu spreman da izgubis i da si svestan koliko rizikujesAli pare su jos mozda i manji problem. Znam iz licnog iskustva koliki je stres cekati sesti put da neko odigra nereseno

Link to comment

Ako vam se vec zajebava sa tim 'sistemima' ja mogu da preporucim nesto sto sam pokusao mozda 4 puta, ako i toliko, i uspio da stignem do 1 cilja.Veoma je jednostavno: pocne se sa 5 evra, igra se kvota 2 i na svaki sledeci tiket se ulazu sve pare.Sa 10 uspjesnih koraka se stize do 5000 :). Meni je cilj bilo da dodjem do 1000 i odustao sam nakon sedmog prolaza sto je u teoriji trebalo da bude nekih 640e cini mi se ali posto sam imao neke vece kvote par puta uzeo sam oko 800. Mislim da je zabava trajala oko 2-3 sedmice. Mislim da je to bio neki optimalan cilj posto mi ne bi bilo svejedno da sam isao dalje i ulagao vise. Naravno moze se odustati i ranije. Ako puknete gubite samo 5e iz sopstvenog dzepa.

Link to comment

Igro sam i to :DSamo poceo sam sa hiljadu dinara. Prvi put sam uzeo dobre pare, a drugi put puko na drugom koraku :D Posle sam batalioA Martingale me definitivno odvukao od tih sistema i natero da igram sam

Link to comment
Kvota na Niznji Novgorod protiv Zvezde dosta varira ali moze se naci 1.83 za keca u glavu sto mi je bas mnogo.Jeste Zvezda dobila Kubance™ koji su jaci od ovih ali tad je ekipa bila dosta jaca sa Schilbom i bez Tadije.Ovi Rusi su solidni skroz, kod kuce samo jedan poraz, ukupno 2 u 11 utakmica u EK. Ocekivao sam kvotu oko 1.60 tako da je ovo fin value.
Rutinski, bravo Covicu :0.6:
Link to comment

Ako neko hoce da isprati sistem, 5/7CharlotteDallasPhoenix over 212.5Minnesota over 217.5Orlando timski under 88.5Boston timski under 95Utah timski under 93

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 1/1, NBA 5/7. Prosao i prebacivacki tiket sa 4 NBA overa. Pali dablovi, koji su bili sporedna stvar, svih 5 singlova proslo. Tenis i dalje kilavo. Glavni pao na Sharapovu h1, sporedni oborio Seppi(steta za gomilu pogodjenih dubl meceva).FudbalVillarreal-Real Sociedad 2+Getafe-Barcelona 3+NBAAtlanta-Brooklyn H2(+1.5)Indiana-New York H1(-7.5)Houston-Oklahoma H1(+0.5)Atlanta-Brooklyn. na neutralnom terenu. Netsi pokazuju znake zivota, u poslednje vreme. Prekinuli seriju od 4 pobede protiv Toronta, te bi mogli da pocnu novu. Atlanta dobro igra kod kuce, no ovo se tesko moze podvesti pod domaci teren. Indiana standardno, plus moji Rocketsi, protiv neubedljive Oklahome, za oprezniji ulog.NHLFlorida-San Jose w2St.Louis-Los Angeles w1Philadelphia-Nashville 5+Tampa-NY Islanders 5+NY Rangers-Detroit X2Minnesota-Edmonton 4+Calgary-Winnipeg 4+Florida u usponu forme, no cini mi se da je razlika u kvalitetu prevelika. Blues obicno dominira kod kuce protiv Kingsa. Klasican over na Tampu, uz dodatak nesto sumnjivijeg na Philadelphia-Nashville, no nije bilo boljeg resenja. Po meni, egal mec u New Yorku. Dvoznak na goste, pojacan sa 2 sumnjiva meca na golove. Edmonton busi ko stigne, no Minnesota nije pouzdana ofanzivno. Flamesi tesko daju golove, Jetsi igraju efikasne meceve.Strelci: Martin St. Louis, Tavares, Doan, Kesler.Odigrah i 2 teniska, sa po 6 parova, 3.2 i 10.3 kvote, mada rezultati nisu ohrabrujuci.

Edited by Miljenko
Link to comment
Ako neko hoce da isprati sistem, 5/7CharlotteDallasPhoenix over 212.5Minnesota over 217.5Orlando timski under 88.5Boston timski under 95Utah timski under 93
Pogodio 3 al bilo je blize nego sto izgleda. CHA gubi trojkom na 3 sekunde do kraja, Dallas na 40 sekundi do kraja vodio 4 razlike i izgubi, Juta dala 40 poena u 4/4...
Link to comment

meni tenis mozda mali plusic, ali vise pozitivna 0. uglavnom igrao na favorite. danas promenio taktiku, da vidim ko bi mogao da iznenadi, odigram gabashvili i bautista singlove i simone sa raonicem. pokazalo se vrlo uspesnim. :)ps nisam smeo da pisem dok bautista nije zatvorio, radi uroka. :lol:

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 1/2, NHL 1/4. Tenis naravno promasio. Valjda mora i jedno lose vece da uleti. NBA korektno. NHL nastavlja toplo-hladno seriju, sinoc ocajno. Ja zato i izbegavam igru na autsajdera, jer to kod mene retko dolazi. :lolol:FudbalTwente-Heracles 2+St. Etienne-Lille 0-3Olhanense-Guimaraes 0-3Malaga-Valencia 2+Sumnjiva kombinacija, za oprezan ulog, kvota 2.1.NBAPhoenix-Dallas >205.5Oklahoma-Golden State >202.5New York-LA Clippers w2Philadelphia-Miami w2Toronto-Minnesota >201.5San Antonio-Portland >208.5Denver-Cleveland >208.5Boston-LA Lakers >200.5Detroit-Utah >193.5Prva dva overa i vineri, nesto jace. Minnesota, Portland i Denver, su mi za nijansu sumnjiviji, te je i ulog nesto manji. Zavrsni dabl(Boston + Detroit), vise za pracenje.NHLColumbus-Washington 5+Chicago-Anaheim 5+Columbus ne volim da jurim na golove, no igraju protiv Capitalsa. Drugi mec je derbi, a to uvek moze otici bilo gde. Oprezniji ulog, nakon lose prethodne veceri.Probao i tenisere ponovo, sa 2 tiketa, 1.8 i 16.9 kvote. Serena i Novak , dodjose manje prvi set. Pff, tako je to kada pokusavam da napravim tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nakon loseg cetvrtka, sinoc je skoro sve proslo. Fudbal 0/1, NBA 6/7, NHL 1/1. Prosao i teniski "zicer" tiket. Jos jedno fino NBA over vece.FudbalMan City-Cardiff 3+Liverpool-Aston Villa 3+Betis-Real Madrid bk2Roma-Livorno bk1Juventus-Sampdoria bk1Arouca-Sporting w2NBADallas-Portland >209.5New Orleans-Golden State >197.5Charlotte-Miami H2(-4.5)Houston-Milwaukee H1(-10.5)Slabiji izbor danas. Dallas i Golden State, kao i obicno. Miami mi je uvek nesiguran za fiks, a ni ovi moji nisu sinonim za pouzdanost, te to ide kao oprezni dabl.NHLWinnipeg-Edmonton 5+Vancouver-Calgary w1Tampa-San Jose 5+Philadelphia-NY Islanders 5+Dosta duela efikasnih i neefikasnih ekipa(Coyotes-Devils npr.), a ja to ne diram. Edmonton nastavio 5+ seriju. Napad Winnipega zivnuo, te i veceras ocekujem golove. Canucksi vezali 3 poraza, uz samo jedan dati gol. Forma nije bila sjajna ni pre toga, no dolaze im u goste Flamesi, koji su takodje u losoj formi. Vreme je da kvalitet domacih dodje do izrazaja. Tampa i Philadelphia, za nesto manji ulog, kao jedine dve zanimljive stvari za igru, od preostalih parova.Prosao jedan teniski tiket, cim sam smanjio kvotu. Sve je manji broj meceva, pa bih mogao da probam, dve opreznije kombinacije.Li Na fix, Djokovic 3-0, Berdych fix i Serena 9- 1.set, Ferrer fix.

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao sam za sutra Olimpiju u glavu protiv Zvezde. Koji kurac kvota 6, to je kretenizam.Ocekujem pad u Zvezdinoj igri a i rezultatima posto je tim oslabljen dovodjenjem Tragije™ i tjeranjem Schilba i mislim da ce vrlo uskoro sve da ode u kurac.

Link to comment

Fudbal 2/2, NBA 1/3, NHL 1/2, tenis 1/2. Morao je i Edmonton negde da prekine 5+ seriju. Neverovatno malo poena, u drugom poluvremenu, na New Orleans-Golden State. Serena dosla vise prvi set, i izgubila na kraju, to je verovatno iznenadjenje meseca. Drugi teniski dosao lagano, kao i fudbal. Ne spojih nikakav tiket, no to nije nista novo. Mogao sam komotno da preskocim ovaj dan, no nekad je uspeh i vratiti ulozeno.FudbalPSG-Nantes bk1Benfica-Maritimo bk1Levante-Barcelona bk2Ajax-PSV 3+Toulouse-Monaco w2Bologna-Napoli w2Catania-Fiorentina w2Poluvreme ili kraj kombinacija za jaci ulog. Ajax srednji, vineri opreznije.NFLDenver-New England >53.5Seattle-San Francisco <41.5Kvote 1.6 i 1.62, sa pomenutim granicama. Ocekujem da se oba napada pokazu u Denveru. Ne verujem da odbrana Patriotsa moze zadrzati Peytona. Seattle-San Francisco, tvrd mec u najavi, no posto ja nisam ljubitelj minusa, oprezniji ulog, vise za pracenje.NBAToronto-LA Lakers >199.5Phoenix-Denver >213.5Oklahoma-Sacramento >205.5San Antonio-Milwaukee >194.5Lakersi retko pridaju znacaj odbrani, te i veceras probah over. Na Phoenix-Denver, jeste velika granica, no tradicija i tekuci trend nastupa, ukazuju na jos jedan plus. Za manji ulog, po meni sumnjiviji parovi. Nekompletna Oklahoma, redje igra efikasne meceve. Spurse sam prvo hteo na hendikep, no granica je ogromna, te idu kao deo ovog dabla.NHLCarolina-Tampa 5+NY Rangers-Washington 5+Carolina i Rangersi nisu bas top over timovi. Tampa i Washington pak jesu, te ispratih manjim ulogom.TenisNadal 3-0Murray 3-0Bryan/Bryan fixSharapova fixAzarenka fixPolako se blizimo kraju turnira. Nadal i Murray ubedljivi do sada. WTA deo ima dosta cudnih rezultata. Nocas je Serena ispala, te neciji drugi poraz i nije iznenadjenje. Sharapova i Azarenka sada imaju otvoren put do meca za trofej, pa se nadam njhovom dobrom nastupu. Braca Bryan dominiraju, kao i obicno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...