Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Jeste sve izmisljeno, slazem se. Kazem iz licnog iskustva. Na fudbalu je nekorisno, kad se setim samo proslog EP, gde nije bilo neresene tekme, u zavrsnoj rundi po grupama. NHL je vec donosio pare. Naravno, krenem sa nekim malim ulogom. Dok sam igrao to, pocinjao sam sa 1 ili 2 evra.Ja sam batalio, kada sam pre 3 sezone jurio Minnesota Wild i docekao ih nakon 8 utakmica. :ph34r:Padne mi na pamet da probam ponovo, no budzet mi ne dozvoljava trenutno, a i navikao sam na ovu oprezniju igru sada.

Edited by Miljenko
Link to comment
Ja sam batalio, kada sam pre 3 sezone jurio Minnesota Wild i docekao ih nakon 8 utakmica. :ph34r:
Pametnom dosta.Taj "sistem" se inace zove Martingale i knjige su o njemu napisane. Nije dobar ni za koga.
Link to comment

znam coveka koji je pre par godina jurio x u spanskoj drugoj ligi (mislim da je bio sporting hihon). poceo je da ih juri od 9 kola, jer u prvih 8 kola nisu igrali nereseno. krenuo od 10e pa 20, 40, 80,160,320,640 nema X. Agonija, secam se kada mi je pokazivao tabelu, cela liga ima po 4-5 neresenih samo Hihon nijedan. onda je morao da stane i uplacivao je po 500e da makar nesto izvuce. Prvi put su odigrali nereseno u 19 kolu, na kraju je bio u minusu oko 1500eda je imao para da nastavi bio bi u dobrom plusu :)

Link to comment

I ja gledao najboljeg druga kada je izgubio solidne pare za mozda sat vremena po istom principu. Bile su jos solidnije iz ugla srednjoskolca. Tek kada mu je ostalo para za punjeni batak na trafici doslo mu je do mozga da mozda nije imao najbolju ideju.

Link to comment

Martingale, kao i svi progresivni sistemi mogu da ti donesu dobitak jednom, dva puta... deset puta ako imaš sreće i da ti deluje da je to super igra, ali kad tad ćeš naleteti na seriju koja će te odvesti u bankrot. Izbegavati u svakom slučaju. Mnogo puta je napisano da je u klađenju money management mnogo bitniji od veštine pogađanja ishoda utakmica.Inače, juče sam se obogatio na tenisu. Odigrao sam na Seppija fiks pre meča, a zatim sam ponovio jači ulog live kada je Hewit izjednačio na 2-2 u setovima. U oba slučaja je bila nerealno visoka kvota na Seppija. Jeste da mi je malo iskidao živce u petom setu jer je trebalo da ga ranije rutinski završi, ali na kraju je ispalo dobro. Inače, i bez tog meča, generalno odličan početak teniske sezone za mene.

Link to comment

Juce onako, nikom nista. Minimalni plus i to je to. Fudbal 3/3, NHL 0/3, NBA 1/1. Tenis glupavo dolazi, bar ova AO deo, koji jedino i probah. Prve veceri prosao jedan tiket, nocas nije bilo sanse.

Link to comment

Gledam sad snooker i kvota na Robertsona protiv Allena na sajtu Maxbeta 2.65. Zacudjen odigram, napravim tiket i kliknem kad ono javljaju nepoznata greska. Skinem "papirnati" dodatak i tamo kvota na Robertsona 1.45. I prosli put su zamenili kvote na sajtu. :isuse:

Link to comment

NHL 2/10 sinoc -30 eu.Na koju foru je Lisicki sinoc izgubila nije mi jasno, delovala je brutalno dobro u prvom setu i onda raspad. :isuse:

Edited by Cash
Link to comment

FudbalMilan-Spezia 2+Napoli-Atalanta 2+Man City-Blackburn 3+Osasuna-Real Madrid 2+NBAWashington-Miami >193.5Phoenix-LA Lakers >205.5Portland-Cleveland >203.5Golden State-Denver >207.5LA Clippers-Dallas >202.5New Orleans-Houston H2(-2.5)San Antonio-Utah H1(-10.5)Boston-Toronto >192.5Minnesota-Sacramento >212.5Miami je jedino na poene koristan za igru. Lakersi i dalje desetkovani, bez ozbiljnije igre u odbrani. Portland, Golden State, Dallas, standardno. Rocketsi protiv oslabljenog New Orleansa. Spursi dominantni, bez obzira na sastav ekipe. Zbog veceg hendikepa, ipak samo kao deo tiketa. Na Boston-Toronto nije velika granica, no domaci nisu previse pouzdani. Minnesota-Sacramento, bas velika granica, te sledi oprezan ulog kod ove kombinacije.NHLPittsburgh-Washington 5+Anaheim-Vancouver 1XPittsburgh-Washington sam ranije igrao 6+, da ne trepnem. Sada ipak opreznije, posto i moji Pingvini cesto igraju oprezno. Ducksi imaju sjanu seriju kod kuce. Vecerasnji protivnik jeste jak, no mislim da mogu nastaviti niz(makar odlaskom u OT).Probao i tenis. Jedan sa 2 kvotom(od 7 parova :lolol: ), plus propratni sa kvotom 30. Nesto se ne uzdam previse u njih, ima previse cudnih rezultata.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kvota na Niznji Novgorod protiv Zvezde dosta varira ali moze se naci 1.83 za keca u glavu sto mi je bas mnogo.Jeste Zvezda dobila Kubance™ koji su jaci od ovih ali tad je ekipa bila dosta jaca sa Schilbom i bez Tadije.Ovi Rusi su solidni skroz, kod kuce samo jedan poraz, ukupno 2 u 11 utakmica u EK. Ocekivao sam kvotu oko 1.60 tako da je ovo fin value.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...