Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

jbg, nigde nisam napisao da je dojava, nego da je pala kvota...pa ako si optimista mozes da probas.mene izjebao Gubio sto nije dao gol, igrao u balkanbetu 2&gg kvota 4,40jel prebacivao neko vecu kintu iz online kladionica na racun nazad u banci? pravi neko problem, banka pita odakle?pod vecu kintu podrazumevam par hiljada evra
Ma nisi ti al pisao je citav internet danima o tome a takva nijedna nikad nije dosla.Ja sam prebacivao na racun i kartice, cak i Western Unionom jednom (greskom) i nikad me nista nisu pitali.A onda sam dobio Skrill Master Card :wub:
Link to comment

Prebacivao sam i ja do 1000e i nikada nije bilo problema. Ali me zanima kada bi prebacio 5-10000e, da li bi neko nesto proveravao, neki porez nakacili?Skrill MC je odlicna ideja

Link to comment
Odigrao sad San Francisco @ 3, mnogo mi je to, ima vremena za 3 preokreta.
Dobar. Odlican NFL vikend.Juce prvo prosao under pa NE-7 x over, pa sad ovo... nastavljam sa Denver -7.5 x over 54.5 sto ce naravno pasti jer je nemoguce da pogodim sva 4 meca.@lalasAli zasto bi to radio kad mozess da podignes iz nekoliko puta, sta te kosta?Skrill MC je mama, bukvalno ti ne moze niko nista. Edited by Feindouno
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1(uz malo manju izlaznu kvotu zbog Capitalsa), NBA 1/2, NFL 1/2. Fudbal za promenu odlicno. Jedino mi je krivo sto ne odigrah Sassuolo-Milan na golove, no naplasise me, neefikasnim mecevima prethodnog dana. NBA ok, dosao najverovatniji par. Glupi Chargersi smanjise na 7 razlike na kraju, to mi je jedino krivo sto nije doslo. Prosao i prebacivacki, kao i jedan teniski tiket. Odlican vikend, nakon nesretnog petka.FudbalSampdoria-Udinese 0-3Aston Villa-Arsenal w2Villarreal-Real Sociedad 2+NBABoston-Houston >200.5New Orleans-San Antonio >194.5Utah-Denver >193.5New York-Phoenix >194.5Dallas-Orlando >194.5Uobicajene ekipe, na koje igram over. Granice su neocekivano niske, no dodatni poeni su dodatni poeni. Deluje izgledno, videcemo sta ce biti na kraju.NHLColumbus-Tampa 5+Winnipeg-Phoenix 5+Nezgodni mecevi danas. Columbus retko igram plus, no protiv Tampe se mogu probati. Winnipeg i Phoenix, u seriji losih meceva(rezultatski), te mi golovi deluju ok, posto su obe odbrane neubedljive.Igram i tenis, ali oprezno. Dva tiketa sa po 5-6 parova, plus jedan egzibicioni sa dvadesetak meceva. Nocas jedan prosao(2.74 kvota, zbog kvote 1 na Wawrinku), drugi pao na Kvitovu. Dosta predaja, za mene neocekivano, tek je start sezone. Probao i veceras isti sistem; dva tiketa sa kvotom oko 4 i loto tiket.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, NBA 2/4, NHL 1/1. Kombo pao na Rocketse. Taman se ponadah, da cu vezati dva dana, no Boston u zavrsnici, nije mogao nista da pogodi. Tenis glupavo, i dalje puno predaja, pa na kraju ostane neka mala kvota. Dobro je sto bar to ne forsiram.FudbalCannes-St. Etienne bk2Bordeaux-PSG w2Sporting-Maritimo w1A. Madrid-Valencia w1Cobresal-U. De Chile 3+U. Concepcion-U. Catolica 3+Tiket sa kup mecevima. Cile pratim i dalje, uci ce i oni u efikasnu seriju.NBAIndiana-Sacramento H1(-7.5)Pff, neprivlacni mecevi. Ne verujem da Sacramento moze da pruzi ozbiljniji otpor.NHLBoston-Toronto w1St. Louis-Phoenix w1Chicago-Colorado 5+Washington-San Jose 5+NY Rangers-Tampa 5+Dallas-Edmonton 5+Bruinsi bi mogli da zaigraju bolje. U goste im dolazi tim koji je u proslom doigravanju, protiv njih izgubio dobijen mec. Blues igraju odlicno. Sjajnim tempom lome protivnika. Phoenix u seriji losih nastupa. Chicago i Washington, standardni over mecevi. Rangerse retko igram plus, no veceras im je protivnik Tampa. Oilersi imaju 8 vezanih overa(ne samo 5+, vec i 6+). Starsi igraju toplo-hladno, no daju vise golova nego ranijih sezona. Ipak, zavrsni dabl nesto opreznije, Rangerse ne volim, a i Edmonton ce morati da odigra neku defanzivnu tekmu.Malo tenisa za pracenje, sa po 5-8 parova. Mozda i tu kapne nesto.

Link to comment

igrao sam opet NHL i sve stavio na nereseno. Na svaki single po 10 e, valjda ce pasti jedno 4 neresena. :Dupravo pogodio live na Cannes daje sledeci gol, kvota 11. A ja hteo da dam 10 eu, kad ono rekoh mnogo je 10 eu i dam iz zajebancije 1 eu i oni izjednacise. -_-

Edited by Cash
Link to comment

Ja sam Imao srece, sto St.Etienne odigrah poluvreme ili kraj. Jos i U. De Chile dodje onako talicno 3+. ^_^Ako ce vec da igras NHL ikseve, bolje prati jedan ili dva tima, ako ti budzet dozvoljava.

Link to comment

Ni to nije lose miljenko. jedan kolega je dosao na tu ideju, pratis jednu elipu i stalno igras x. i uvek duplas pare. das prvi put 10 eu, drugi put 20,treci put 40 itd. i sto kasnije pogodis u vecem si plusu. samo za takav sistem moras da imas brdo love da bi igrao.

Link to comment

Ni to nije lose miljenko. jedan kolega je dosao na tu ideju, pratis jednu elipu i stalno igras x. i uvek duplas pare. das prvi put 10 eu, drugi put 20,treci put 40 itd. i sto kasnije pogodis u vecem si plusu. samo za takav sistem moras da imas brdo love da bi igrao.

Link to comment

To moze da bude jedini problem. Ako si maler, pa potrefis bas kada tim udje u seriju bez produzetka. Mada se to kod njih retko desava, zbog sistema bodovanja. Nikako da uvedu 3, 2, 1.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...