Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja sam antitalenat za live. :lolol: Jednostavno ne znam, kada sta da odigram. Ako i odigram, promasim.Zato i izbegavam isti. U duzem periodu, prolazim ok, sa ovim igranjem pre meca. Naravno, kada igram samo golove.

Link to comment
Blizu sam bio s Barsom, steta sto ne probah neki under.Zato sam odigrao Seattle - New Orleans under 44.5 sad a pasce 800 poena.
Dobro je i ovo.Imao sam viziju pa igram na WH Dallas -18.5 x Denver -22.5. Kvota 33
Link to comment

Nefudbalski deo skoro savrsen. ^_^ Fudbal 1/3, NHL 2/2, NFL 2/2, NBA 4/5. Odvratan mec Atletico-Barcelona, nekada tu nije padalo ispod 4 komada. Ovo se jedino moglo dopasti domacim navijacima. Na Catolica-Espanola su bar promali brdo sansi. NHL overi lagano. Blackhawksi oterali mec u OT, u zavrsnoj trecini. New orleans srecno, New England lagodni over. NBA skoro savrseno. Neverovatna kanonada u 2. poluvremenu u Dallasu.FudbalRoma-Genoa bk1Cagliari-Juventus w2Newcastle Utd-Man City w2Verona-Napoli 2+Benfica-Porto 2+Espanyol-Real Madrid bk2Plus jedan egzibicioni sa gomilom preostalih meceva za zanimaciju. Kvote za ova 2 su iz Meridiana, 1.68 i 1.87.Ostali sportovi kasnije. Moram razmisliti, posto je izbor slab.

Link to comment

NBASacramento-Cleveland >201.5San Antonio-Minnesota >206.5Sacramento standardno. Gosti su sa Irvingom pristojni u napadu. Nije sigurno da li ce Ginobili igrati za San Antonio. Kod Spursa neciji izostanak, ne predstavlja neki problem, jer neko sa klupe, dodje do izrazaja. Minnesota daje dosta poena, no i prima puno. Nesto visa granica, te je i ulog malo oprezniji, u odnosu na prvi par.NHLWashington-Buffalo w1Chicago-Edmonton 5+Capitalsi igraju promenljivo, sto nije neka novost. Jedini razlog zasto ovde ne igram over, je uzasno neefikasni tim Sabresa. Gosti igraju bolje, u odnosu na start sezone. Tim ipak previse zavisi od golmana, te probah fiks na Washington. Chicago cesto ima problema sa Edmontonom. Kvota na viner je mala, domaci napad zatajio u Montrealu, ne verujem da se to moze ponoviti veceras. Oilersi bi trebali biti mocni ofanzivno, no to se tokom sezone bas i nije pokazalo.NFLCarolina-San Francisco w2Denver-San Diego H1(-7.5)San Francisco mi deluje kao kompletnija ekipa. Ako su preziveli neljudske uslove na Lambeau Fieldu, ovde bi im trebalo biti jos lakse. Vreme je da Peyton pokaze Chargersima, gde im je mesto. Malcice sam se dvoumio, over ili H1, no ipak je playoff u pitanju, pa odabrah hendikep. Ne verujem da se moze ponoviti mec iz regularnog dela sezone, gde mi je izgledalo da se Denver i ne trudi previse. Ocekujem dvocifrenu pobedu domacih, no kada vec imam ovu granicu, na 1.85...

Link to comment
javio mi danas ortak koji radi u maxbetu da je kvota na utakmicu gubio-perudja iz 1 u 2 pala na 5. u socceru je kvota 4, a u Mocartu je zabranjeno kladjenje.na bet365 je kvota 21, a na expektu 25.ja sam odigrao za 5evrica na expektu, ako ima jos neki optimista,entuzijasta moze da probautakmica je u nedelju u 14.30
0-5 (0-3) :lol:Volim dojave.
Link to comment
0-5 (0-3) :lol:Volim dojave.
jbg, nigde nisam napisao da je dojava, nego da je pala kvota...pa ako si optimista mozes da probas.mene izjebao Gubio sto nije dao gol, igrao u balkanbetu 2&gg kvota 4,40jel prebacivao neko vecu kintu iz online kladionica na racun nazad u banci? pravi neko problem, banka pita odakle?pod vecu kintu podrazumevam par hiljada evra
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...