Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ovo je bio jedan od onih glupih dana, koje treba preterati nekako. Fudbal 0/2, NHL 1/2, NBA 2/6. Nije mi jasno kako Ranieri ne moze da uklopi Monaco. Cileance igram, pa kada udju u seriju. NHL dosao ok. Verovatna stvar prosla, sumnjiva pala. U NBA nije bilo koseva na par meceva, gde je trebalo, a dolazili su ovi glupi(Charlotte, Memphis...).FudbalA. Madrid-Barcelona 3+U. Catolica-U. Espanola 3+Hull City-Chelsea bk2Ajaccio-PSG bk2Ostrvske nize lige moram ograniciti, na ove egzibicione tikete, posto su uslovi za igru pod znakom pitanja.Pratim ovih par ekipa iz Cilea na golove, praceno derbijem Primere.Ostalo moze i kasnije.

Link to comment

to je za preskočiti, a i ako bi igrao zategao bi xovako, nešto ću iskombinovati od sledećegeverton xsoto 1&3+fulham 1&3+bologna xcelta 1&3+

Link to comment
U Meridianu, kvota na A. Madrid-Barcelona 3+, 1.8.
Poslednjih 13 mečeva u ligi je otišlo u 3+, jeste da im odbrane dobro dihtuju ali ipak mi je GG3+ glavna opklada, ne bih se zezao sa konačnim ishodom :unsure:Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 7025X using Tapatalk
Link to comment

Jebem li ga. Valjda mora negde i golovi da padnu, koga jos zanimaciju te smor utakmice gde se nista ne desava.Ja protiv Barse i Reala ne igram(osim kada igraju medjusobno, ponekad). Meni ovo i nije mec za fiks, pa mi je 3+ idealno resenje, jos sa ovako dobrom kvotom...

Link to comment
Jebem li ga. Valjda mora negde i golovi da padnu, koga jos zanimaciju te smor utakmice gde se nista ne desava.Ja protiv Barse i Reala ne igram(osim kada igraju medjusobno, ponekad). Meni ovo i nije mec za fiks, pa mi je 3+ idealno resenje, jos sa ovako dobrom kvotom...
Ja te velike utakmice jedino uzivo ponekad odigram, ostalo je sve cisto gatanje a da mi se bavi igrama na srecu igrao bih bingo :)
Link to comment

Malo nefudbalskih stvari.NBADetroit-Phoenix >201.5Dallas-New Orleans >196.5Portland-Boston >201.5Oklahoma-Milwaukee H1(-10.5)Denver-Orlando H1(-6.5)Washington-Houston >201.5Philadelphia-New York >202.5Dve veceri losih rezultata, nije bilo overa gde treba. Nadam se promeni tog trenda veceras. Detroit, Dallas, Portland u singlu, preostala dva opreznije, u formi dabla. Dva poveca hendikepa, takodje odigrah vezano.NHLMontreal-Chicago X2Calgary-Pittsburgh w2Philadelphia-Tampa 5+Phoenix-Anaheim 5+Blackhawksi u padu forme. Odbrana ne igra kako treba, pa napad obicno dobija utakmice. Mislim da je vreme za pobedu(ili bar produzetak), jer ni Montreal ne moze da se pohvali nekom formom. Pingvini neocekivano porazeni protiv Oilersa. Ocekujem lagani trijumf veceras, protiv dosta slabijeg rivala. Tampa na golove, klasika. Phoenix kod kuce je obicno efikasan.NFLNew England-Indianapolis >50.5Seattle-New Orleans H2(+8.5)Kod Patriotsa je bila dilema H1 ili >. Hendikep u Areni je 6.5. Odbrana domacih igra promenljivo, pa sam se ipak odlucio za over. Cini mi se da Saintsi mogu da odrze mec u pristojnom okviru, mada to odigrah za oprezan ulog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...