Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Danas nalupetao na brzinu da iskoristim 1 povracaj uplateCity 1&3+ @ 2.45Twente 1&4+ @ 2.1Nant X@3.1Malaga X@3.3VfL 1&3+ @2.45@ NeshInace jedina od sinocnih 5 tekmi HOL 2 koja nije dosla GG3+ :isuse:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Prokleti Golden Stejt Uorijrsi!Ostao budan srecom pa sam odbranio ulog.Naravno nisam okacio tiket sa igracima koji je prosao @ 6.33 posto sam mislio da je ovaj drugi bolji. Som.

Link to comment

Vecernji deo:NHLToronto-Chicago w2Columbus-St.Louis w2Phoenix-Carolina w1Ottawa-Los Angeles 0-6Detroit-Pittsburgh X2Blackhawksi kaznena ekspedicija. Columbusu brani treci golman. Napad Bluesa odlican. Coyotes imaju jos jednu finu sezonu. Kingse under, kao i obicno. Derbi u Detroitu, na ove moje. Red Wingsi tesko daju golove.Strelci(jedan optimisticki tiket): Steen, Backes, Kunitz, Tavares, Kessel, P. Kane.NBAWashington-LA Clippers w2Philadelphia-Portland w2Utah-San Antonio H2(-5.5)Charlotte-LA Lakers >192.5Dallas-Milwaukee >191.5Retardirani Clippersi valjda ne mogu da izgube od ovih pacera. U Portland ne sumnjam. San Antonio sabija, tim u koji imam najvise poverenja za igru u fiksu. Lakersi i odbrana, tesko. Dallas sam morao probati, posto je granica privlacna.

Link to comment
Sjeba me Dortmund za 8 hiljada. Koji je njima kurac ove godine...
Na njih se iskusno stavi "oba daju gol", kao danas sa Hoffenheimom. Imaju hrpu ozljeda u odbrani, tanku klupu, a Lewandowski sigurno ide uskoro.
Link to comment

Posto sam masio Real, ponovim Volfsburg i Tvente i dodam Barsu i Mega Vizuru (kakva kombinacija :lol: ).Veceras sam namerio Nikse, kvota 2.05, pa makar me ojadili ponovo. Imam osecaj da Melo veceras ubacuje 43 poena za pobedu Niksa. :ajde:

Link to comment

Kvota 1.80 na Miami pri -3 na 5+ min do kraja, kod kuce protiv Cavsa :lol:Dobar osjecaj za Mela, i ja sam ranije igrao over 25.5 i igracu dok god bude na toj granici, mislim da je ovo 3. uzastopna utakmica kako ga igram a on rutinski ide preko.

Link to comment

Jos jedna subota za preskociti. Fudbal 1/2, Real nereseno protiv (za mene), najlosije ekipe u ligi. NBA 3/4, tu se ne mogu zaliti previse. NHL 0/3. Sudije navlacile za Toronto, dok golmani Chicaga, nisu poceli da primaju golove sa svih strana(nije priznat regularan gol na 1-2).FudbalAston Villa-Man Utd w2Fayenoord-Groningen 2+Chievo-Sampdoria 0-3Fiorentina-Bologna w1Schalke-Freiburg 2+Tottenham-Liverpool 2+Leverkusen-Eintracht Frankfurt w1Juventus-Sassuolo bk1Napoli-Inter 2+A. Madrid-Valencia 2+

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...