Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Denver vec jedno 3x uzastopno dolazi over i hendikep a ja ne igram. Naravno par puta kad sam to odigrao nije doslo.Ipak cu probati i veceras posto cu vjerovatno gledati mec.Denver -10 x over 56.5

Link to comment

Sokantno. :o LE ponovo prijatno iznenadila. :) Glavni dosao teskom mukom, nakon sto je na Guimaraes-Lyon treci gol pao vec u 65. minutu. Sporedni je vec dosao manje-vise lagano. Kvota 21, 4 utakmice poluvreme ili kraj X + 3 meca 0-3. Lazio prodje na poluvremenu, Apollon-Legia bez vecih problema.Nadam se da ce nocni deo biti makar korektan.

Link to comment
Denver vec jedno 3x uzastopno dolazi over i hendikep a ja ne igram. Naravno par puta kad sam to odigrao nije doslo.Ipak cu probati i veceras posto cu vjerovatno gledati mec.Denver -10 x over 56.5
naravno opet ni blizu :isuse:
Link to comment

Nocni deo je mogao bolje. NHL 2/3, NBA 1/2, NFL 0/1. NHL fiksevi, manje-vise rutinski dosli. Najsigurniji par, over na Denver-San Diego, nije dosao. Chargersi su standardno najgluplji tim za igru, zato ih vecina i ne voli. :lolol: Clippersi su retardirani. U Portlandu "raspucano" drugo poluvreme. LE donela ok plus.FudbalFenerbahce-Akhisar 2+Zwolle-Heerenveen 2+Montpellier-St. Etienne 0-3Hertha-Werder 2+Levante-Elche 0-3Jedan za zanimaciju, za oprezniju uplatu.NBAOklahoma-LA Lakers >203.5Phoenix-Sacramento >205.5Golden State-Houston >207.5San Antonio-Minnesota H1(-5.5)Indiana-Charlotte H1(-9.5)Denver-Utah H1(-7.5)Atlanta-Washington >191.5Prva tri overa klasika, na timove koje pratim. San Antonio uz ove pluseve, za standardan ulog. Indiana, Denver i over na Atlantu idu u grupu ispod.Lawson bi trebalo da zaigra veceras, te se nadam boljem izdanju Denvera.NHLPittsburgh-New Jersey w1Florida-Washington 5+Vancouver-Edmonton w1Pingvini protiv Devilsa, ovo je obicno domacinska serija. Capitalsi nepredvidljivi, no da probam sa golovima. Canucksi konacno u seriji trijumfa. Oilersi nocas porazeni protiv Bostona, nece im biti lako ni veceras.Strelci: Kunitz, Crosby, Ovechkin, Kesler.

Link to comment

Mrzim kad je ovoliko utakmica u ponudi, nikad ne mogu da se odlucim za 1-2. Tako i danas, nisam mogao da sastavim neki dubl za jaci ulog pa sam odigrao tiket za neki srednji.Toronto, New Orleans, San Antonio, Golden State @ 4.23Toronto se napokon otarasio Gaya i odmah su zaigrali kosarku. Phila je i dalje bez MCW-a, igraju kretensku kosarku koja odgovara Torontu koji ih je vec dobio ove sezone i to u gostima.Pelikani igraju protiv raspalog Memfisa koji su dobili 15 razlike kad su igrali Gasol i Davis a veceras naravno ne igra nijedan.Spursi su sjajni kod kuce, veceras bez centara al' nije to bitno. Moguce da Kevin Martin nece igrati.Golden State je najrizicniji, gubili su vec od Hjustona ali ipak ocekujem osvetu veceras posto su kod kuce dosta dobri, 7-2 a Hjuston u gostima ima samo 5-5 plus su igrali sinoc.

Link to comment

Nocni deo lose poceo, na kraju solidan bilans. NBA 4/7, NHL 1/2, fudbal 1/1. Jedino mi je krivo za Capitalse. Nije pao gol u trecoj trecini. Onako kukavicki igrati protiv kilave Floride. Na NBA pogodio singlove sa jacom uplatom, jedino Indiana malo razocarala. Cak je i prebacivacki prosao.FudbalMan City-Arsenal 2+Chelsea-Crystal Palace bk1Bayern-Hamburger 1Hoffenheim-Dortmund 2+Osasuna-Real Madrid bk2Barcelona-Villarreal 2+Wolfsburg-Stuttgart 2+Rennes-PSG w2Sporting-Belenenses bk1Nefudbalske stvari kasnije. Zavrsen regularni deo NCAAF, te mi ostaje NHL i NBA.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...