Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nocni deo je vec bio bolji. Fiksevi lagano, cak i na hokeju, tako da i uzeh nesto na kraju. Jedina neocekivana stvar, je ovako malo broj poena na Golden State-Dallas. Kada ne padne bar 220, na njihovom mecu, kao da nisu ni igrali. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment
Cemu taj smajli kad je proslo i to.Ja sam na kraju stavio Nikse umesto Sakramenta, ali uzalud posto raspali Sarlot ne moze da dobije Orlando kod kuce.
Zato sto je proslo na guzove.Nikako ne vjerujem tim losim timovima sa istoka. Ima neki pametan lik sa bettingadvice sajta, od pocetka sezone izbacuje prognoze na goste u ovakvim mecevima i mislim da pravi solidan plus. Sinoc je igrao na Orlando :)
Link to comment

FudbalDinamo Zagreb-Ludogorets 0-3Salzburg-Esbjerg 2+Pandurii-Ferreira 0-3Dynamo Kiev-Rapid w1Guimaraes-Lyon 0-3NHLEdmonton-Boston w2St.Louis-Toronto w1San Jose-Minnesota w1Tampa-Detroit 4+Winnipeg-Colorado 4+Phoenix-NY Islanders 5+Bruinsi dominantni iz meca u mec. I kada je prva trecina losa, nadju nacin da u zavrsnici dodju do pobede. Blues nastavljaju trend dobrih nastupa. Sharksi nemaju pobedu vec cetiri meca. Protiv Islandersa su uzeli bod i mislim da bi mogli do pobede protiv neugodne Minnesote. Phoenix neocekivano efikasan, te on ide 5+, dva sumnjivija para, 4+.Strelci: Franzen, Seguin, Backes, Tavares.NBABrooklyn-LA Clippers H2(+0.5)Portland-Houston >207.5Clippersi bi mogli da naprave seriju pobeda. Kod Portland-Houston sam bio u dilemi, H2(+6.5) ili over. Na kraju odabrah ovo drugo, posto Portland deluje ubedljivo.NFLDenver-San Diego >54.5Verovatno ce doci i hendikep, no poene preferiram, a ni napad Chargersa nije za bacanje. U Mozzartu je do jutros bilo 53.5, no promenise na 56.5. Na kraju nadjoh 54.5 u Areni.

Edited by Miljenko
Link to comment

Obratite paznju da Lion, Bordo, AZ, Legia uopste i ne vode na gostovanje glavne prvotimce, dok ce i Lacio odmarati brdo igraca. Ja odabrao MakabiTA 1@1.6, Fiorentina 1@2, Lacio GG@1,9, ZulteVaregem GG@1.83

Link to comment

12.12.2013 21:05 Dynamo Kiev - Rapid Wien (Both teams to score?)Yes 1.87 Pending12.12.2013 21:05 Lazio - Trabzonspor (Both teams to score?)Yes 1.90 Pending12.12.2013 21:05 Apollon Limassol - Legia Warszawa (Both teams to score?)Yes 1.83 Pending12.12.2013 19:00 FC St. Gallen - Swansea (Both teams to score?)Yes 1.75 Pending12.12.2013 19:00 NK Maribor - Wigan (Both teams to score?)Yes 1.75 Pending12.12.2013 19:00 Red Bull Salzburg - Esbjerg (Both teams to score?)Yes 2.00 Pending4/6

Link to comment

Gledam danasnju ponudu i nista mi ne pada na pamet. Ajd za Ligu Evrope, to nikad nisam ni voleo da igram, ali NHL...11 utakmica a meni se cak ne "javljaju" ni uobicajene fiks ideje. :oValjda cu do veceras smuckati nesto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...