Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Veceras Lawson ne igra za Denver a Nene, Beal i Webster za Uosington pa se mogu igrati overi na sve ostale koji su u ponudi. Najbolji bi bili Robinson i Gortat recimo.Vjerovatno ni Gay i ovi novi nece moci da igraju za Kingse tako da treba odigrati na Mavse tu.MCW ne igra za Philu, eto prilike za mrtve Kliperse da dobiju nekog u gostima.

Link to comment

Ponedeljak je ili super dan, ili propast. Juce je bilo ovo prvo, 5/6.FudbalMan Utd-Shakhtar 2+Galatasaray-Juventus X2Copenhagen-Real Madrid 2+Bayern-Man City 2+NBAAtlanta-Oklahoma >198.5LA Lakers-Phoenix H1(+0.5)Toronto-San Antonio >193.5Ovo mi bas i ne izgleda kao over vece, te probah samo ova dva. Oklahoma mi deluje izgledno, dok je San Antonio sumnjiv. Lakersi bi mogli da pobede, za promenu(ili bar da odu u produzetak).NHLDallas-Chicago w2Columbus-New Jersey 0-6Montreal-Los Angeles 0-6Washington-Tampa 5+Winnipeg-St.Louis w2Calgary-Boston w2Blackhawksi imaju jos jednu dominantnu sezonu. Cini mi se da bolje igraju u gostima. Dva standardna undera, te over na mecu koji je ranije bio sinonim za plus. Valjda ce i napad Tampe proraditi. St.Louis nije skoro porazen protiv Winnipega, u regularnom toku. Bruinsi u seriji dobrih nastupa.Strelci: Martin St.Louis, Ovechkin, Pacioretty, Steen, P. Kane.

Edited by Miljenko
Link to comment

ceo dan sam na nogama a kada sam dosao kuci vise sam se cimao oko fantazija nego li kladze pa sam na kraju odigrao fixeve na junajted, leverkuzen, juve, benfiku i cska cisto da se prati nesto.

Link to comment
Real & over 3.5Benfika over 2.5Oly & under 2.5LeverkusenMUFC under 2.5Galata Xsistem 4/6 a ocekujem da cu promasiti 6/6.
Cekam ovaj X sutra za ulog puta 2.Oly je sudija ocigledno igrao neki over ili hendikep a primili su nikad gluplji gol.Real :isuse: 2 ponistena gola, promasen penal, stative, precke, picke materine...
Link to comment

Dakle, Olimpijakos je morao da ga da iz 3. penala u 95. minutu! :mad:A kod Reala ne moze da padne jos jedan gol od 48. minuta! :mad:I kako uzoran gradjanin da sastavi dobitni tiket? :(

Edited by Nesh
Link to comment
Lopovcine mi racunaju Galatu kao kvotu 1 tako da je dobitak™ 23e na 45 ulozenih :frust:
Stvarno? Zar ne vazi ono da se nastavlja sutra i racuna taj rezultat?Ono moje palo zbog sugavog CSKA, mada ako Juve uspe da dobije bar cu da vratim ulozeno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...